Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ενημερωτικά μπορεί αύριο να πάμε σε Full Lockdown ολη η χωρα με το διάγγελμα του Πρωθυπουργου  και Τσιορδα. Αυτο ακουσα στον Ευαγγελατο στο MEGA πριν απο λιγο.

Ισχυει αυτο? Παιζει τετοια ενδεχομενο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μία απορία έχω ρε παιδιά γιατί όλοι χρησιμοποιείται και χρησιμοποιούν τη λέξη λοκ down σοβαρά τώρα έχουμε αναλογιστεί τι σημαίνει αυτή η λέξη που αποτελείται από δύο λέξεις βγάζει νόημα δηλαδή τώρα αυτό;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Dmspolys είπε

Μία απορία έχω ρε παιδιά γιατί όλοι χρησιμοποιείται και χρησιμοποιούν τη λέξη λοκ down σοβαρά τώρα έχουμε αναλογιστεί τι σημαίνει αυτή η λέξη που αποτελείται από δύο λέξεις βγάζει νόημα δηλαδή τώρα αυτό;;;

https://www.theguardian.com/books/2020/apr/02/changing-meaning-of-lockdown#:~:text=Originally%2C in 19th-century America,travel in the great outdoors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να έχουμε καθυστερήσεις στο xbox γιατί απλά θα περάσει τουλάχιστον καμιά βδομάδα μέχρι

να πήξουν πάλι οι μεταφορικές/courier. Ακόμα και έτσι ε και μέσα στη βδομάδα το πολύ θα έρθουν.
Με τα ps5 βέβαια ετοιμαστείτε για τρελό πανηγύρι φουλ μέσα στο lockdown θα γίνει χαμός.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, JohnTheReaper89 είπε

Από public δεν έχεις παραγγειλει αν θυμάμαι καλά?? 

Εχω 1 απο public δικο μου και ενα απο πλαισιο του κουμπαρου μου,το εγραψα και παραπανω...

Μιλησα με public πριν λιγο,με πηραν μονοι τους τηλεφωνο

Ευγενεστατη κυρια,μου εδωσε 3 επιλογες

Να κανω καταθεση σε λογαριασμο για να ολοκληρωθει η παραγγελια

Να μου στειλουν μια φορμα οπου θα κανω καταθεση με καρτα ολα τα χρηματα και να συνεχισει η παραγγελια με αποστολη στο σπιτι

Να κανω νεα παραγγελια,βαζοντας και δοσεις με πιστωτικη,απλα μετα να τους ξανακαλεσω για να συγχωνευτουν οι παραγγελιες 

Στη φαση αυτη βγαζω το καπελο στα public....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, red1 είπε

OFF-TOPIC :

Στις LG (OLED) : Στην CX σειρά (γιατι με την nanocell σειρά δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθείς), το HDMI 2.1 δεν είναι full bandwith (48Gbps), αμα ενεργοποιήσεις Dolby vision αυτομάτως απενεργοποιείται το Freesync κτλπ.
 

Και το Series X κατα πάσα πιθανότητα 40Gb είναι, όχι 48, οπότε αυτό ίσως δεν είναι καν πρόβλημα. Στο DV vs Freesync, είναι εξαιρετικά πιθανό να μη χρειάζεσαι στο FS. Τι πρόβλημα μένει; Παραξενιές στα near-black με ανοιχτό το VRR (η αλλαγή του framerate "μπερδεύει" το panel)

Στα on-topik ο Κώτσος μου λέει:
 

Αναφορά σε κείμενο

 

Αποστολή Σε αναμονή

Τρόπος παράδοσης: Παράδοση με Φορτηγό

Eκτιμώμενη ημερομηνία έναρξης αποστολής: 06/11/2020

 

Καλό μας λουκέτο μάγκες!

Επεξ/σία από iddqdiddqd
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν και απο πλαισιο,κανονικα και εκει οι αποστολες και οι επιλογες πληρωμης(καταθεση-πληρωμη με καρτα)

Αρα και πλαισιο και public μεχρι στιγμης τα πανε πολυ καλα

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, john1080 είπε

Μολις με πηραν και απο πλαισιο,κανονικα και εκει οι αποστολες και οι επιλογες πληρωμης(καταθεση-πληρωμη με καρτα)

Αρα και πλαισιο και public μεχρι στιγμης τα πανε πολυ καλα

Πήρα στα public Άργους όπου έχω κάνει την παραγγελία και μου λένε 10 του μηνός βγαίνει αυτό θα ενημερωθείς τότε.. Πολυ δουλεμα.. Παίρνω στα κεντρικά.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dream21 είπε

 Ναι δυστηχως παμε για ενα 1 μηνα  LockDown ολη η χώρα.

Ρε παιδια τι φαση, γτ παλι? Ηθελα να κατεβω Ελλαδα, παλι το μπουλο πηραμε

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Ρε παιδια τι φαση, γτ παλι? Ηθελα να κατεβω Ελλαδα, παλι το μπουλο πηραμε

Καλά εγώ το ξέγραψα απο το καλοκαίρι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...