Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν γίνεται αντικαταβολή άνω των €500, δεν ξέρω τι λέει ο Κωτσόβολος, είναι παράνομο και επισύρει ποινές για αμφότερα τα μέρη. Τα Public μου είπαν ότι θα έρθει η κονσόλα στο χώρο μας και θα πρέπει να έχει προηγηθεί κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Τα οποία Public έχουν αρχίσει και με εκνευρίζουν. Στο κατάστημα μου είπαν ότι δεν γίνεται να προπληρώσω την προπαραγγελία μου, στο helpdesk μου λένε να πάω στο κατάστημα και να προπληρώσω αν θέλω να κάνω εξαργύρωση της €πιστροφής. Ότι να 'ναι.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 minute ago, spartan29gr said:

Συγνωμη αλλα εκτος απο το υψηλοτερο  framerate  στο series x, βλεπεις καμια  αλλη διαφορα στα γραφικα?

Και στην ανάλυση προφανώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, broxopios είπε

Άραγε στο Κωτσόβολο να μπορώ να αλλάξω το παραλαβή από το κατάστημα σε αποστολή στον χώρο μου; 

Έχω δώσει προκαταβολή και όχι εξόφληση όλου του ποσού για το s. 

Ολα  οι προπαραγελιες που εχουν γινει για  παραδοση απο καταστημα

Αυτοματος γινονται σε παραλαβη στον χωρο σου(λογω λοκνταουν)

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Δεν γίνεται αντικαταβολή άνω των €500, δεν ξέρω τι λέει ο Κωτσόβολος, είναι παράνομο και επισύρει ποινές για αμφότερα τα μέρη. Τα Public μου είπαν ότι θα έρθει η κονσόλα στο χώρο μας και θα πρέπει να έχει προηγηθεί κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Τα οποία Public έχουν αρχίσει και με εκνευρίζουν. Στο κατάστημα μου είπαν ότι δεν γίνεται να προπληρώσω την προπαραγγελία μου, στο helpdesk μου λένε να πάω στο κατάστημα και να προπληρώσω αν θέλω να κάνω εξαργύρωση της €πιστροφής. Ότι να 'ναι.

Φυσικα και δεν γινεται.Εχθες( οπως σου εγραψα  στο προηγουμενο μου ποστ,)ο ταμιας στον κωτσοβολο το ιδιο μου ανεφερε

Με λιγα λογια εχουν μπερδεψει τα μπουτια τους εκει περα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Συγνωμη αλλα εκτος απο το υψηλοτερο  framerate  στο series x, βλεπεις καμια  αλλη διαφορα στα γραφικα?

Έτσι λέγαμε και για το Gears 5 αλλά μια χαρά βελτιώσεις είχε σε σχέση με το One X. Θέλω να πω δεν βγάζεις άκρη με βίντεο από YouTube. Θα δούμε ανάλυση DF.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, anamenos είπε

Και στην ανάλυση προφανώς 

Σωστα/Ασε που το παιχνιδι οπτικως δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο.

Αν βαλεις και το forza horizon 4 μπροστα του.Το πεταει στα σκουπιδια το συγκεκριμενο

Μόλις τώρα, music_lover είπε

Έτσι λέγαμε και για το Gears 5 αλλά μια χαρά βελτιώσεις είχε σε σχέση με το One X. Θέλω να πω δεν βγάζεις άκρη με βίντεο από YouTube. Θα δούμε ανάλυση DF.

Συγνωμη τωρα αλλα το συγκεκριμενο ραλακι απο αποψη γραφικης απεικονισης.Ειναι περα για περα αθλιο

Εχουμε δει πολυ καλυτερα και ομορφοτερα  racing,στην γενια που μας φευγει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Σωστα/Ασε που το παιχνιδι οπτικως δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο.

Αν βαλεις και το forza horizon 4 μπροστα του.Το πεταει στα σκουπιδια το συγκεκριμενο

Συγνωμη τωρα αλλα το συγκεκριμενο ραλακι απο αποψη γραφικης απεικονισης.Ειναι περα για περα αθλιο

Εχουμε δει πολυ καλυτερα και ομορφοτερα  racing,στην γενια που μας φευγει 

Ναι όντως φαίνεται meh, λογικό όμως αν σκεφτείς ότι αναπτύχθηκε από την codemasters cheshire με την μηχανή γραφικών του onrush με αρκετά μέλη την ομάδας ανάπτυξης να ανήκουν στο παρελθόν στο προσωπικό που δημιούργησε τα motorstorm και driveclub.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Malthador είπε

στο helpdesk μου λένε να πάω στο κατάστημα και να προπληρώσω αν θέλω να κάνω εξαργύρωση της €πιστροφής. Ότι να 'ναι.

Σε αυτο εχουν δικιο και ισχυει για ολες τις αλυσιδες. Αν εχεις ποντους επιστροφης που θες να εξαργυρωσεις,αυτο γινεται δυστηχως μονο αν η αγορα και πληρωμη γινει στο καταστημα με καρτα. 

Με λιγα λογια αν δεν πας απο το καταστημα ο ιδιος να αγορασεις/πληρωσεις την κονσολα,δεν μπορεις να εξαργυρωσεις ποντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι χαρούμενος. Στις πληροφορίες παραγγελίας μου, αναφέρει ακόμα "Σε εκταταμένη αναζήτηση". Αυτό σημαίνει ότι έχουν πέσει με τα μούτρα και ψάχνουν.

Μένω ήσυχος.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση ψιλοασχετη με το θέμα.ψαχνω για ακουστικά διότι η γυναίκα από τώρα αρχίζει και πετάει μπηχτες για τον ήχο,ξέρουμε μήπως κάποιο καλό χωρίς να χρειαστεί να δώσω μια περιουσία.δεν είμαι audiophile,ψάχνω ένα τίμιο ακουστικό που να έχει ένα τίμιο μικρόφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, music_lover είπε

Ναι όντως φαίνεται meh, λογικό όμως αν σκεφτείς ότι αναπτύχθηκε από την codemasters cheshire με την μηχανή γραφικών του onrush με αρκετά μέλη την ομάδας ανάπτυξης να ανήκουν στο παρελθόν στο προσωπικό που δημιούργησε τα motorstorm και driveclub.

Ναι ειναι απο την συγκεκριμενη ομαδα.Αλλα κατι πρεπει να κανουν με αυτη την αθλια μηχανη γραφικων που εχουν περασει στα παιχνιδια τους

Πολυ σοφτιλα ρε παιδακι μου

Απο gameplay αντιθετως το παιχνιδι μπορει να ειναι καλο τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...