Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το type c του χειριστηριου ειναι για να φορτιζει τις μπαταριες ; οχι απο οσο καταλαβαινω . Αν δεν εχω μπαταριες μέσα ή είναι άδειες συνδεμενο με το USB Type C στην κονσολα θα παιζει το χειριστηριο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Let's gooo

44 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Ερώτηση ψιλοασχετη με το θέμα.ψαχνω για ακουστικά διότι η γυναίκα από τώρα αρχίζει και πετάει μπηχτες για τον ήχο,ξέρουμε μήπως κάποιο καλό χωρίς να χρειαστεί να δώσω μια περιουσία.δεν είμαι audiophile,ψάχνω ένα τίμιο ακουστικό που να έχει ένα τίμιο μικρόφωνο 

Εγώ πήρα Steelseries Arctis 7X. Είναι μια χαρά (και είμαι audiophile). Μπορεί να τα θεωρήσεις τσιμπημένα σε τιμή βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Daredevil είπε

επειδή είναι crossgen για τις διαφορές με την προηγούμενη γενιά

 

8 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Θα σε παρακαλέσω να μην ποσταρεις Off topic θέματα. Εδώ γράφουμε για τις παραγγελίες 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Let's gooo

Εγώ πήρα Steelseries Arctis 7X. Είναι μια χαρά (και είμαι audiophile). Μπορεί να τα θεωρήσεις τσιμπημένα σε τιμή βέβαια.

Πανέμορφα αλλά εκτός μπάτζετ μου.θα προτιμούσα κάτι στα 40-50-60-70 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

το type c του χειριστηριου ειναι για να φορτιζει τις μπαταριες ; οχι απο οσο καταλαβαινω . Αν δεν εχω μπαταριες μέσα ή είναι άδειες συνδεμενο με το USB Type C στην κονσολα θα παιζει το χειριστηριο ; 

Η type C είναι για να φορτίζεις την μπαταρία του charging kit που αγοράζεις έξτρα , δεν γνωρίζω εάν θα μπορείς να φορτίζεις επαναφορτιζόμενες μπαταρίες μέσα. Χωρίς μπαταρίες δεν παίζει το εργαλείο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο video που εχει ποσταριστει στην προηγουμενη σελιδα λεει στο 15:10 οτι η συνδρομη του game pass κοστιζει 10 € εκτος αν θελεις και για pc που παει στα 13 . Ισχυει αυτο ; Αν θελεις μονο για XBOX εινια 10 € ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GaGaS_Thess είπε

Στο video που εχει ποσταριστει στην προηγουμενη σελιδα λεει στο 15:10 οτι η συνδρομη του game pass κοστιζει 10 € εκτος αν θελεις και για pc που παει στα 13 . Ισχυει αυτο ; Αν θελεις μονο για XBOX εινια 10 € ? 

0bf49875bcb998be7f792beefb4e11fe.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε αυτο το ξερω . Απλα δεν καταλαβαινω η ULTIMATE εχει και την GOLD μεσα ενω με τα 10 € δεν περιεχει gold ? με την gold δεν παιζεις και multiplayer ? δηλαδη με την 9,99 € εχεις το game pass μονο για την κονσολα σου και δεν μπορεις να παιξεις Multiplayer ενω με τα 12,99 € εχεις και pc και κονσολα και multiplayer ? Το λεω γιατι το pc Μου δεν ειναι για gaming i3-4rd gen με on board καρτα γραφικων . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dimosxania είπε

Πανέμορφα αλλά εκτός μπάτζετ μου.θα προτιμούσα κάτι στα 40-50-60-70 ευρω

Aπο τις καλυτερες επιλογες αυτη τη στιγμή :
- coolermaster MH751
- Hyperx cloud alpha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

μωρε αυτο το ξερω . Απλα δεν καταλαβαινω η ULTIMATE εχει και την GOLD μεσα ενω με τα 10 € δεν περιεχει gold ? με την gold δεν παιζεις και multiplayer ? δηλαδη με την 9,99 € εχεις το game pass μονο για την κονσολα σου και δεν μπορεις να παιξεις Multiplayer ενω με τα 12,99 € εχεις και pc και κονσολα και multiplayer ? Το λεω γιατι το pc Μου δεν ειναι για gaming i3-4rd gen με on board καρτα γραφικων . 

Σωστά Γιάννη μου, με το ultimate εχεις ΚΑΙ online mutliplayer (xbox live gold) και στις 10 του μήνα θα βάλουν και EA Play μέσα στο πακέτο ;) 

Επεξ/σία από red1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

αρα δεν βρισκω νοημα στην 9,99 € ! Ευχαριστω πολυ ! 


Με γειά το GP Ultimate φίλε ! :D 

YΓ : Ακομα σιγή ασυρμάτου  απο Public, τι διάολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, red1 είπε


Με γειά το GP Ultimate φίλε ! :D 

YΓ : Ακομα σιγή ασυρμάτου  απο Public, τι διάολο...

σε ευχαριστω :) για την ωρα δεν το ενεργοποιω γιατι κατι με τρωει με το ολικο lockdown Και φοβαμαι οτι θα ξενερωσω πολυ ασχημα την Τριτη παρολο που το πλαισιο με πηρε χθες και μου ειπε οτι παραλαμβανω σιγουρα την Τριτη . Υπομονη με τα public μου φαινεται πετανε λιγο χαρταετο :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...