Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ αυτό θα κάνω σιγά την ταλαιπωρία, από ότι είδα από internal ssd σε ssd είναι ταχύτατη η μεταφορά. 

Με πήραν και μένα το βράδυ από public ότι Δευτέρα θα μου το στείλουν με courier και ή βάζω αντικαταβολή ή  πάω αύριο από εκεί να το προπληρωσω και μάλλον αυτό θα κάνω γιατί θέλω να βγάλω και τον ΦΠΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, giannisww είπε

Με αντικαταβολή? 

Ebanking.

Κάτι άλλο τώρα. Θα συνδέσω το s στο μόνιτορ της υπογραφής μου μέσω ανταπτορα (display port to hdmi). Ήχο πως μπορώ να έχω σε ηχεία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Screenshot_20201105-192414_Samsung Internet.jpg

120 FPS στην Frostbite δηλαδή το Series X. Sweet.

Από ΠΛΑΙΣΙΟ εγώ ακόμη περιμένω τηλέφωνο συννενόησης για αποστολή. Έχουν επικοινωνήσει με κανέναν από εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο μεσος ορος των παιχνιδιων ειναι στα 40-50 GB

ελεος σε καθε συζητηση για storage να μιλαμε για το CoD. 

Επεξ/σία από privateer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται(δεν ξερω αν προκειται για λαθος τιμη)Call of duty στα 58ευρω,20ευρω κατω σε σχεση με αλυσιδες https://www.skroutz.gr/s/24609696/Call-of-Duty-Black-Ops-Cold-War-XBOX-Series-X.html?from=catspan

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gameworld.gr/component/content/article/166-action/41727-το-godfall-θα-κυκλοφορήσει-και-στο-xbox-series-x

Ωραία νέα.Ήθελα να το πάρω στο Ps5 αλλά θα περιμένω να το παίξω στην καλύτερη έκδοση του Series X.Εχω μεγάλο backlog παιχνιδιών οπότε μπορώ να περιμένω μέχρι τότε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 hours ago, xaralas said:

Εγώ αυτό θα κάνω σιγά την ταλαιπωρία, από ότι είδα από internal ssd σε ssd είναι ταχύτατη η μεταφορά. 

Με πήραν και μένα το βράδυ από public ότι Δευτέρα θα μου το στείλουν με courier και ή βάζω αντικαταβολή ή  πάω αύριο από εκεί να το προπληρωσω και μάλλον αυτό θα κάνω γιατί θέλω να βγάλω και τον ΦΠΑ!!

Από ποιό κατάστημα σε πήραν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, EuphangeL είπε

120 FPS στην Frostbite δηλαδή το Series X. Sweet.

Από ΠΛΑΙΣΙΟ εγώ ακόμη περιμένω τηλέφωνο συννενόησης για αποστολή. Έχουν επικοινωνήσει με κανέναν από εσάς;

Φίλε παρτους τηλ. Θα βγάλεις άκρη. Εγώ πήρα χθες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
27 minutes ago, Daredevil said:

Ε καλά, σόρι κιόλας, αλλά δεν θεωρώ το CNN σοβαρή πηγή που θα επηρεάσει την αγορά μου. Να έδινες το review του Techradar, να σου έλεγα οκ.

Για όποιον έχει X1X θα πρέπει να το σκεφτεί σοβαρά αν αξίζει η αναβάθμιση σε SeX. Για όποιον έχει X1S (όπως εγώ) είναι σίγουρα πιο σοβαρή αναβάθμιση.

Ρωτάω και πάλι μήπως ανακοινώθηκε κάτι κάπου: γίνεται Game Streaming από κονσόλα σε κονσόλα; Ή μόνο από κονσόλα σε πισί και κινητό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS5 And Xbox Series X Have Very Different Star Wars: Squadrons Enhancements

visual quality:

Xbox Series S  1440p at 60 fps

Xbox Series X  4K at 60 fps

Performance:

Xbox Series S  1440p at 120 fps

Xbox Series X  4K at 120 fps

Conversely, Squadrons on PlayStation 5 will run at the same resolution and frame rate as the PlayStation 4 Pro version, except with improved lighting. It's been reported that the aerial dogfighter hits 1440p and 1800p at 60 FPS on the more-powerful PlayStation 4, so that's about what you can expect here.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

Η τύπισσα ξεχνάει κάτι. Δεν θα αγοράσουν Series X μόνο όσοι είχαν Xbox στην προηγούμενη γενιά (που προφανώς όσοι έχουμε το απλό θα είναι η μέρα με τη νύχτα η διαφορά) αλλά υπάρχουν 60 εκατομμύρια άτομα τουλάχιστον που είχαν μόνο PS4! Άρα αυτοί τί να περιμένουν; Αγοράζουν άμεσα την πιο ισχυρή κονσόλα και παίζουν ΤΣΑΜΠΑ στις γιορτές 200 παιχνίδια συμπεριλαμβανομένων exclusives που δεν έχουν ξαναπαίξει (Gears 5, Forza Horizon 4, Ori, Sea of Thieves)!!! Why you should wait, Falconeer και κουραφέξαλα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...