Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, D.Luffy είπε

Είναι περίπου στα 3μιση μέτρα και η αλήθεια είναι ότι η 55άρα μου φαίνεται λίγο μικρή σε αυτή την απόσταση.

Έχε υπόψιν πάντως ότι η κάμερα του κινητού παραμορφώνει καπως και το κάνει να φαίνεται πιο μακριά από την πραγματικότητα.

Εγω σε 55 παιζω στα 1.8 μετρα και μου φαινεται οκ αν και θα μπορουσα να παω και σε 65.

Επεξ/σία από Apostol.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, Dmspolys είπε

Έχω καταλάβει σωστά δεν μπορούμε να το συνδέσουμε με ασύρματα ακουστικά χωρίς κάποιο έξτρα αξεσουάρ η κάνω κάπου λάθος

Μπορείς να συνδέσεις ασύρματα ακουστικά όπως συνδέονται τα joystick στο xbox. Χωρίς κάποιο έξτρα αξεσουάρ. Δες για παράδειγμα τα razer nari ultimate ή κάποιο από τα turtle beach. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Μπορείς να συνδέσεις ασύρματα ακουστικά όπως συνδέονται τα joystick στο xbox. Χωρίς κάποιο έξτρα αξεσουάρ. Δες για παράδειγμα τα razer nari ultimate ή κάποιο από τα turtle beach. 

Ε πως γίνεται ;;; Πατάω τ κουμπί στη κονσόλα και στο ηχείο πχ ακουστικά αλλά τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Dmspolys είπε

Ε πως γίνεται ;;; Πατάω τ κουμπί στη κονσόλα και στο ηχείο πχ ακουστικά αλλά τίποτα 

Ποια Ακουστικά έχεις? Πρέπει αυτά που θα χρησιμοποιήσεις να έχουν πιστοποίηση για xbox για να συνδεθούν έτσι. 

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Μπορείς να συνδέσεις ασύρματα ακουστικά όπως συνδέονται τα joystick στο xbox. Χωρίς κάποιο έξτρα αξεσουάρ. Δες για παράδειγμα τα razer nari ultimate ή κάποιο από τα turtle beach. 

Corsair HS75XB

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Gamespot 7, το review τους είναι για τα μπάζα. Το πήρα πρέφα όταν είδα δύο από τα cons:

- The incorporation of different cultures and backgrounds is wildly inconsistent, from good to inaccurate to downright offensive.

- Superficial and often "edgy" aesthetic choices often have no real purpose, which makes them grating rather than adding anything relevant to the world

Περιμέναν πεταλούδες και ουράνια τόξα στον κόσμο του Cyberpunk...

Πολλά bugs αλλά κατα τα άλλα είναι super...

EDIT: GAMEPASS 3 μήνες με 1 ευρώ για όσους δεν έχουν!!!

 

Επεξ/σία από gr8effect
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, gr8effect είπε

 

Gamespot 7, το review τους είναι για τα μπάζα. Το πήρα πρέφα όταν είδα δύο από τα cons:

- The incorporation of different cultures and backgrounds is wildly inconsistent, from good to inaccurate to downright offensive.

- Superficial and often "edgy" aesthetic choices often have no real purpose, which makes them grating rather than adding anything relevant to the world

... οκκκκκκκκκ............

Πολλά bugs αλλά κατα τα άλλα είναι super...

 

Άρχισαν τις γνωστές προοδευτικές τους λαλακιες. Ότι και να κάνουν τίποτα δεν σταματά το GOTY. Έχουν μπερδέψει τα review παιχνιδιών με Sundance movie festival. 

Σε αλλά νέα:

 

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διάβασα αυτά από screen rant και με ζώνουν τα φίδια... Δεν θα κάνω με την καμία multiple playthroughs.

  • Cyberpunk 2077 is ultimately a game that is tailor-made for multiple playthroughs.
  • Fans will happily sink their time into, well past the relatively short main campaign.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kostasfil είπε

Καλά η remedy βγάζει παιχνιδάρες. Πιστεύω θα σ αρέσει και το control πολύ!

Μετά απ΄αυτό, τσέκαρε και sunset overdrive, gears 5 και forza horizon 4 αν μπορείς. Τα έχει όλα στο gamepass. Αν έχεις gamepass ultimate, εννοείται ότι βάζεις να δεις και το star wars jedi fallen order. 

Και όταν τελειώσεις με όλα αυτά δοκιμάζεις και το recore και το super lucky's tale. 

To gears ενώ έχει ωραία γραφικά κλπ δε με τραβάει έπαιξα λίγο και το παράτησα !

μολις τελειώσω το control θ αρχίσω τα halo που δεν έχω παίξει ποτέ !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsakolis είπε

To gears ενώ έχει ωραία γραφικά κλπ δε με τραβάει έπαιξα λίγο και το παράτησα !

μολις τελειώσω το control θ αρχίσω τα halo που δεν έχω παίξει ποτέ !

Προσωπικά, το σύστημα μάχης του gears, μου φάνηκε το καλύτερο που έχω δεί ποτέ με controller! Κι εγώ θέλω να πάρω το master chief σερί, αλλα δεν προβλέπεται χρόνος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ενταξει εχει ξεφυγει εντελως η playground games ☺️

Βασικά έχει κάνει τόσο τέλειο το FH που αναρωτιέμαι τι μαγικά θα κάνουν στο 5 για να είναι καλύτερο ή έστω ισάξιο. Πως στο καλό το τέλειο να γίνει καλύτερο; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...