Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Δε γνωρίζεις ε; 

Δεν γνωρίζω για όλα, όχι.

26 λεπτά πριν, dr_thodt είπε

Η MS δεν βγαζει ποτε τα exclusives της και στο PC οποτε ολα θα ειναι μονο για Xbox.

Ευχαριστώ για την ειρωνία.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι φαινετε θα εχουμε 60fps στο series x για cyberpunk !

Λιγες μερες ακομα υπομονη κ βλεπουμε. Οπως επισης θα χρειαστει λιγο υπομονη το συγκεκριμενο game γιατι το παλευουν τωρα 7 χρονια. 
Τοτε που το series x ηταν ακομα μια ιδεα 😁Οποτε σε μελλοντικα patch θα δειξει τα δοντια του στο series X

EC6C5161-275B-4D41-B2A9-844B845588AD.jpeg

Επεξ/σία από malias4
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Segakias είπε

Ποτε δεν κατάλαβα γιατί τοσο hype γι'αυτό το παιχνίδι.

Για βοηθήστε λίγο. Εγω αποτι καταλαβαίνω είναι ενα gta του μέλλοντος.

Επισης είναι RPG, το GTA ειναι απλά action 3rd/1st person game. Θεωρητικά υπάρχει τεραστια διαφορα βάθους και μηχανισμών (levelling, interactions, customization, quests) μεταξύ των δυο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Γιατί προέρχεται από την εταιρεία που έφτιαξε το Witcher. 

Πολυ hype κ στο τέλος θα είναι καμία φόλα δλδ καθημερινό παιχνίδι .αυτο πιστεύω μακάρι να βγω λάθος βέβαια.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, music_lover είπε

Είναι κάποιο από αυτά που θα είναι μόνο για Xbox ή θα κυκλοφορήσουν όλα και για pc?

Oλα θα ειναι διαθεσιμα και στο pc.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Segakias said:

Ποτε δεν κατάλαβα γιατί τοσο hype γι'αυτό το παιχνίδι.

Για βοηθήστε λίγο. Εγω αποτι καταλαβαίνω είναι ενα gta του μέλλοντος.

 

Το έχουμε ξαναπεί άλλωστε.

Αυτό είναι gta στο μέλλον το Witcher είναι gta στο παρελθόν με fantasy χαρακτήρα. 

Προφανώς δεν το έχει καταλάβει ο κόσμος και ασχολούνται με τον κλώνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλη την παρέα και στους απανταχού xboxαδες. Είμαι από τους τυχερούς που κοίταξα 01/12 το πρωί και ήταν διαθέσιμο στον Κολομβούνη στην Ηλιούπολη. Το παρήγγειλα κατευθείαν, και με πήραν τηλέφωνο για προκαταβολή, την έδωσα (50ρικο) και μου είπαν ότι το δεσμεύουν γιατί η ζήτηση είναι τεράστια. Στην ερώτηση μου πότε υπολογίζουν να έρθει μου είπαν από βδομάδα θα έρθει. Για όποιον έχει απορία πότε θα παραλάβει παραγγελία αυτής της παρτίδας. Κρατήστε βέβαια μικρό καλάθι γιατί υπάρχει και μια acs στην μέση... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, malias4 είπε

Απο οτι φαινετε θα εχουμε 60fps στο series x για cyberpunk !

Λιγες μερες ακομα υπομονη κ βλεπουμε. Οπως επισης θα χρειαστει λιγο υπομονη το συγκεκριμενο game γιατι το παλευουν τωρα 7 χρονια. 
Τοτε που το series x ηταν ακομα μια ιδεα 😁Οποτε σε μελλοντικα patch θα δειξει τα δοντια του στο series X

EC6C5161-275B-4D41-B2A9-844B845588AD.jpeg

Από ότι φαίνεται θα έχει και αυτό 2 modes, ένα performance και ένα quality, με το ένα λογικά να στοχεύει στα 60fps και το άλλο σε higher graphic settings.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Segakias είπε

Ποτε δεν κατάλαβα γιατί τοσο hype γι'αυτό το παιχνίδι.

Για βοηθήστε λίγο. Εγω αποτι καταλαβαίνω είναι ενα gta του μέλλοντος.

Μα καμία σχέση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, music_lover είπε

Από ότι φαίνεται θα έχει και αυτό 2 modes, ένα performance και ένα quality, με το ένα λογικά να στοχεύει στα 60fps και το άλλο σε higher graphic settings.

Αυτα τα ξερεις απεξω  ε;  Αλλα πριν δεν ηξερες  αν βγαζει η ms τα exclusive της μονο xbox,  ή xbox και pc ? 😂😷😎 ενω ξημεροβραδιαζεσαι  στο τοπικ του xbox!! Μαλιστα 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, malias4 είπε

Αυτα τα ξερεις απεξω  ε;  Αλλα πριν δεν ηξερες  αν βγαζει η ms τα exclusive της μονο xbox,  ή xbox και pc ? 😂😷😎 ενω ξημεροβραδιαζεσαι  στο τοπικ του xbox!! Μαλιστα 😉

Φαίνεται στην φωτογραφία που εσύ έβαλες..δεν ξέρεις τι πόσταρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...