Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιοι συγχαρητηριων εκεί στο Xbox για την τρομερή δουλειά που συνεχίζουν να κάνουν και με το fps boost, μετα τα xbox one x enhancements. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κανένας προβλημα με το hdr σε Samsung; 

Μόλις το ενεργοποιησω στην τηλεόραση (settings, external device, hdmi uhd color ...) μου βγάζει no signal και δεν βλέπει το Xbox.

Αν απενεργοποιήσω το hdr στην tv βλέπω κανονικά το Xbox αλλά δεν έχω hdr...

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 μήνες δωρεάν spotify premium από σήμερα σε όσους έχουν game pass ultimate
δεν την βρίσκω την προσφορα ούτε μέσα από την κονσόλα ούτε μέσα από την εφαρμογή στο pc λέτε να μην είναι διαθέσιμη για Ελλάδα?

https://www.purexbox.com/news/2021/05/spotify_premium_is_returning_as_an_xbox_game_pass_ultimate_perk#comments

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, andreas443 είπε

4 μήνες δωρεάν spotify premium από σήμερα σε όσους έχουν game pass ultimate
δεν την βρίσκω την προσφορα ούτε μέσα από την κονσόλα ούτε μέσα από την εφαρμογή στο pc λέτε να μην είναι διαθέσιμη για Ελλάδα?

https://www.purexbox.com/news/2021/05/spotify_premium_is_returning_as_an_xbox_game_pass_ultimate_perk#comments

Ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές, αν είχες στο παρελθόν premium συνδρομή τρως άκυρο. Μήπως γι αυτό δεν βρίσκεις τίποτα;

Επεξ/σία από RedAlert539
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κονσολα ειναι αστερι,εχει βγαλει το 500αρικο της αγορας  μεσα σε 2 μηνες. Το frame boost απο τα καλυτερα features. Περιμενω  να μπει wwz σε 60αρι να το λιωσω coop. Μολις πηρα χθες 12 ευρω το rtype final 2 και 21 ευρω το fenyx immortal. Και τα 2 παιχνιδαρες.  Preorder το re village 37 ευρω. Πρωτη φορα ειμαι τοσο πολυ ενθουσιασμενος με κονσολα.  Αν ερθει και apex legends 120 frames που ακουγεται οτι συντομα ερχεται patch,με βλεπω να μην ανοιγω αλλο το pc.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές, αν είχες στο παρελθόν premium συνδρομή τρως άκυρο. Μήπως γι αυτό δεν βρίσκεις τίποτα;

παλιά είχα συνδρομή στο spotify τώρα δεν έχω και πάλι έπρεπε όταν πάω στα προνόμια να μου έχει την προσφορά  και να φτιάξω καινούριο λογαριασμό μάλλον δεν είναι για την ελλάδα η προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/5/2021 στις 4:13 ΜΜ, EuphangeL είπε

Εγώ ανυπομονώ να ακούσω αυτόν τον ανεμιστήρα σε ανεβασμένες στροφές, τώρα που ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία στην Αθήνα και δεν τα καταφέρνω με τίποτα. Ούτε με Gears 5, ούτε με COD:CW στα 120Hz, ούτε με Cyberpunk 2077

Μπορείς να βγάλεις ένα βίντεο με αναστεναγμό;

μετά απο πολύωρο λιώσιμο μου έβγαλε τον παρακάτω ήχο ο ανεμιστήρας 😋  (η ηχογράφηση έγινε σε απόσταση 1εκ απο τον εξαερισμό)

https://we.tl/t-DOFCINe7tT

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ακουγετε σαν μπιτακι με μπουρμπουληθρα το κανει ο ανεμηστηρας? 😔. οσο για το ββββ οκ νορμαλ νομίζω ειναι... 

2 λεπτά πριν, The_Judas είπε

μετά απο πολύωρο λιώσιμο μου έβγαλε τον παρακάτω ήχο ο ανεμιστήρας 😋 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sndev είπε

Αυτό που ακουγετε σαν μπιτακι με μπουρμπουληθρα το κανει ο ανεμηστηρας? 😔. οσο για το ββββ οκ νορμαλ νομίζω ειναι... 

 

ίσως θόρυβος απο το χέρι μου που έπιανα το κινητό, ίσως λίγο η μουσική του gears 5.

μόνο το βουητό (ββββ) είναι της κονσόλας και γω το θεωρώ σε λογικά επίπεδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, The_Judas είπε

ίσως θόρυβος απο το χέρι μου που έπιανα το κινητό, ίσως λίγο η μουσική του gears 5.

μόνο το βουητό (ββββ) είναι της κονσόλας και γω το θεωρώ σε λογικά επίπεδα.

Μια χαρά είναι, σχεδόν τίποτα δεν ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, The_Judas είπε

μετά απο πολύωρο λιώσιμο μου έβγαλε τον παρακάτω ήχο ο ανεμιστήρας 😋  (η ηχογράφηση έγινε σε απόσταση 1εκ απο τον εξαερισμό)

https://we.tl/t-DOFCINe7tT

 

 

 

 

 

 

Ηχογράφηση από Xiaomi? 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, The_Judas είπε

Έχει κανένας προβλημα με το hdr σε Samsung; 

Μόλις το ενεργοποιησω στην τηλεόραση (settings, external device, hdmi uhd color ...) μου βγάζει no signal και δεν βλέπει το Xbox.

Αν απενεργοποιήσω το hdr στην tv βλέπω κανονικά το Xbox αλλά δεν έχω hdr...

τι μοντελο εχεις κ σε ποια θυρα το εχεις συνδεδεμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...