Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πάω αύριο για test drive Leon FR DSG 1.4 204HP PHEV (το plugin υβριδικό με 35κιλά ροπής και DSG υγρού τύπου)

Θα σας ενημερώσω , ελπίζω να μην μου αρέσει γιατί κάνει 32κ :D

:D:D

1800χλ εγω και μαλλον θα φυγει συντομα επισης. Δυσκολευομαι μονο επειδη υπαρχει αποχαρακτηρισμος αναπηρικου στην μεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Shyn είπε

:D:D

1800χλ εγω και μαλλον θα φυγει συντομα επισης. Δυσκολευομαι μονο επειδη υπαρχει αποχαρακτηρισμος αναπηρικου στην μεση. 

Α πρέπει να το έχεις για μία 5ετία - 7ετία τουλάχιστον ?

Κάπου διάβαζα κάτι αντίστοιχο , νομίζω ότι γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πάω αύριο για test drive Leon FR DSG 1.4 204HP PHEV (το plugin υβριδικό με 35κιλά ροπής και DSG υγρού τύπου)

Θα σας ενημερώσω , ελπίζω να μην μου αρέσει γιατί κάνει 32κ :D

Ένα ασημί με ηλιοροφή; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Α πρέπει να το έχεις για μία 5ετία - 7ετία τουλάχιστον ?

Κάπου διάβαζα κάτι αντίστοιχο , νομίζω ότι γίνεται

Ναι, μετα τα 5 χρονια μπορεις να πας σε νεο. Για να το αποδεσμευσεις βεβαια πριν τα 5 χρονια πρεπει να πληρωσεις τα τελη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Burgos είπε

Ένα ασημί με ηλιοροφή; :)

Αυτό πρέπει να είναι μέσα , είδα και ένα μαύρο απέξω , οπότε δεν ξέρω ποιο απο τα δύο είναι

Βέβαια οκ για την εμπερεία πάω , μην τρελαθούμε 32κ δεν δίνω , απλά θέλω να καβαλήσω πάλι DSG στην νέα καρότσα να δώ πως θα μου φανεί , γιατί μπορεί να λέω μία όχι - μία ναί , αλλά μου έχει μείνει το άτιμο που δεν το αγόρασα.

Και το χειρότερο είναι ότι δεν το πήρα λόγω οικονομίας , και τα κάνω μασούρι :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αυτό πρέπει να είναι μέσα , είδα και ένα μαύρο απέξω , οπότε δεν ξέρω ποιο απο τα δύο είναι

Βέβαια οκ για την εμπερεία πάω , μην τρελαθούμε 32κ δεν δίνω , απλά θέλω να καβαλήσω πάλι DSG στην νέα καρότσα να δώ πως θα μου φανεί , γιατί μπορεί να λέω μία όχι - μία ναί , αλλά μου έχει μείνει το άτιμο που δεν το αγόρασα.

Και το χειρότερο είναι ότι δεν το πήρα λόγω οικονομίας , και τα κάνω μασούρι :D

Ερχεται το δανειο και ο πλαστης.. η αληθεια ειναι και το 2021 το ΑΕΠ εχει αναγκες οποτε προχωρα :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αυτό πρέπει να είναι μέσα , είδα και ένα μαύρο απέξω , οπότε δεν ξέρω ποιο απο τα δύο είναι

Βέβαια οκ για την εμπερεία πάω , μην τρελαθούμε 32κ δεν δίνω , απλά θέλω να καβαλήσω πάλι DSG στην νέα καρότσα να δώ πως θα μου φανεί , γιατί μπορεί να λέω μία όχι - μία ναί , αλλά μου έχει μείνει το άτιμο που δεν το αγόρασα.

Και το χειρότερο είναι ότι δεν το πήρα λόγω οικονομίας , και τα κάνω μασούρι :D

αφού ξέρεις ότι θα....λυγίσεις στο τέλος.

Σε βλέπω να βάλεις προς πώληση ότι...περισσεύει (μέχρι και από το ψυγείο)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, tsofras είπε

597

Μη κλέβεις ... με τι θα πας στην αντιπροσωπεία ;;; 

Για πες λεπτομεριες;...χρωμα ,εξοπλισμο ;; αυτο του βιντεου είναι ; το δικο σου ποσο το παιρνει ;; 

 

9 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Ερχεται το δανειο και ο πλαστης.. η αληθεια ειναι και το 2021 το ΑΕΠ εχει αναγκες οποτε προχωρα :P 

Θα ξεπληρωσει το c3 της γυναίκας και θα της μεταβιβάσει το ibiza ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, terry308 είπε

Μη κλέβεις ... με τι θα πας στην αντιπροσωπεία ;;; 

Για πες λεπτομεριες;...χρωμα ,εξοπλισμο ;; αυτο του βιντεου είναι ; το δικο σου ποσο το παιρνει ;; 

 

Θα ξεπληρωσει το c3 της γυναίκας και θα της μεταβιβάσει το ibiza ;) 

Τι βίντεο ρε μαν ? 13.500 μου είπαν απο αντιπροσωπεία , απλά επειδή χρωστάει το δάνειο δεν ξέρω αν θα ήθελα να ξαναμπλέξω με κάποιον και να τον παρακαλάω να με εμπιστευτεί για να το πουλήσω

Μπα η γυναίκα το αγαπάει το c3

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκει που λες κολλησε το thread δεν εχει κινηση, εμφανιζεται με plot twist o @tsofras και γινεται παλι χαμος...

Απλα κανονιστε και εσυ και ο @Shyn, αν ειναι να παμε ολοι για αλλαγη φετος... βλεπω εκτος απο τις αντιπροσωπειες να σας στηνουν ανδριαντα και οι δικηγοροι με τα διαζυγια! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, tsofras είπε

Τι βίντεο ρε μαν ? 13.500 μου είπαν απο αντιπροσωπεία , απλά επειδή χρωστάει το δάνειο δεν ξέρω αν θα ήθελα να ξαναμπλέξω με κάποιον και να τον παρακαλάω να με εμπιστευτεί για να το πουλήσω

Αυτο εννοούσα  TractioN 2021 | Seat Leon αλλά είναι το eTSI Mhev , όχι το PHEV που έγραψες, my bad , my man , σε ιδιώτη λογικά θα πιάσεις κάτι παραπάνω .. μπορεί να βρεθεί και κάποιος από εδώ ;) 

Επεξ/σία από terry308
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα στον αδερφό μου να πάρουμε νέο αν είναι αντί για μτχ (χλωμό και πάλι βέβαια να πάρω αλλά ποτέ δεν ξέρεις), έχετε καμιά προσφορά για το Fiesta; Στο site της Ford βγαίνει 17.890 περίπου αν θυμάμαι καλά η ST-Line έκδοση.

Προς το καλοκαίρι και αν θα γίνει η αγορά οπότε το Ibiza του TS θα έχει φύγει μέχρι τότε. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...