Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ κοιτάζω για πεζό 208 αλλά δεν έχει μείνει τίποτα διαθέσιμο στην έκδοση allure .... ξενερα

μονο αυτόματο 130 άλογα allure στα 21000.... 

εγω έψαχνα bluehdi 100 άλογα allure εκεί γύρω στα 16000.... με καμία έκπτωση ....

Επεξ/σία από peronoforos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες επέστρεψα

Το έκλεισα , ήταν απο παραγγελία που δεν πήρε έγκριση το δάνειο

Παίζει απο την άλλη εβδομάδα να το έχω

Είναι τούμπανο και πανέμορφο , το μόνο που του λείπει είναι ηλεκτρονικά αναδιπλούμενοι καθρέφτες (οκ δεν πειράζει ) , και τεμπέλης (θα βάλω όταν βγεί)

Θέση που την έφτιαξα βλέπω μία χαρά ευτυχώς το καντράν

Κατα τα άλλα απο εξοπλισμό είναι κομπλέ

Χαρτογράφηση αφου το στρώσω και δώ ότι θέλω και άλλο τα συζητάμε τότε , έχει μέχρι και έτοιμα box με χαρτογράφηση κανα 300αρι

Πάρα πολύ καλή ποιότητα μέσα , πολύ ωραίοι χώροι πίσω και πορτ μπαγκαζ , πίσω μόνο είναι λίγο πιο χαμηλά η κολώνα και θέλει λίγη προσοχή στο βγές αν είσαι ψηλός

Αυτά άντε με το καλό να έρθει να το πάω για φιμέ να κάνει και αντίθεση :D

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tsofras είπε

Παίδες επέστρεψα

Το έκλεισα , ήταν απο παραγγελία που δεν πήρε έγκριση το δάνειο

Παίζει απο την άλλη εβδομάδα να το έχω

Είναι τούμπανο και πανέμορφο , το μόνο που του λείπει είναι ηλεκτρονικά αναδιπλούμενοι καθρέφτες (οκ δεν πειράζει ) , και τεμπέλης (θα βάλω όταν βγεί)

Θέση που την έφτιαξα βλέπω μία χαρά ευτυχώς το καντράν

Κατα τα άλλα απο εξοπλισμό είναι κομπλέ

Χαρτογράφηση αφου το στρώσω και δώ ότι θέλω και άλλο τα συζητάμε τότε , έχει μέχρι και έτοιμα box με χαρτογράφηση κανα 300αρι

Πάρα πολύ καλή ποιότητα μέσα , πολύ ωραίοι χώροι πίσω και πορτ μπαγκαζ , πίσω μόνο είναι λίγο πιο χαμηλά η κολώνα και θέλει λίγη προσοχή στο βγές αν είσαι ψηλός

Αυτά άντε με το καλό να έρθει να το πάω για φιμέ να κάνει και αντίθεση :D

Για δεύτερη φορά με γειά. Να ξέρεις έχεις από τώρα υποψήφιο αγοραστή για το Peguet μιας που σε 2-3 χρόνια έχω σκοπό να δώσω το πετρελαιάκι μου. Ελπίζω μέχρι τότε να έχεις μπει στο τρυπάκι για το FR 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος, με το καλό να έρθει να το χαρείς!

Οι καθρέφτες οκ, δεν μου φαίνεται και μεγάλη έλλειψη. Αν και δεν είχα ποτέ.

Πήρες και το καλύτερο χρώμα! 

Περιμένουμε τώρα και επίσημα την έγκριση και τις ευχές από τον @mp123 για να κλείσει το θέμα! :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μονος λογος που μπαινω ειναι να δω τελικα που κατεληξες.................

το λευκο η καποιο αλλο χρωμα??? σου εκαναν καλο διακανονισμο???

με το καλο να το παρεις και να το ευχαριστηθεις........θελω και μια φωτο μεσα εξω

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, peronoforos είπε

Εγώ κοιτάζω για πεζό 208 αλλά δεν έχει μείνει τίποτα διαθέσιμο στην έκδοση allure .... ξενερα

μονο αυτόματο 130 άλογα allure στα 21000.... 

εγω έψαχνα bluehdi 100 άλογα allure εκεί γύρω στα 16000.... με καμία έκπτωση ....

peronoforos στην έκδοση Gtline παίζουν εκπτώσεις? Και αν ναι υπάρχουν διαθέσιμα και σε τι τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Christos Vvs είπε

peronoforos στην έκδοση Gtline παίζουν εκπτώσεις? Και αν ναι υπάρχουν διαθέσιμα και σε τι τιμές?

για την gtline ρώτησα είχαν μόνο ένα διαθέσιμο, αλλά στα 26000..... δεν ρώτησα τι εξοπλισμό, ξεφεύγει κατά πολύ. 

σε τέτοιες τιμές πάνω από 20000 γιατί να μην πάει κάποιος σε γκολφ? ειδικά το γκολφ 8, ειναι αμαξάρα..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, peronoforos είπε

για την gtline ρώτησα είχαν μόνο ένα διαθέσιμο, αλλά στα 26000..... δεν ρώτησα τι εξοπλισμό, ξεφεύγει κατά πολύ. 

σε τέτοιες τιμές πάνω από 20000 γιατί να μην πάει κάποιος σε γκολφ? ειδικά το γκολφ 8, ειναι αμαξάρα..... 

Συμφωνώ φίλε, πολλά τα λεφτά για αυτό το αυτοκίνητο...
Τον Δεκέμβριο μου έδιναν 21.000 τελική τιμή με το κλειδί στο χέρι (1,2cc και 100 άλογα) και είπα μήπως τώρα με τις προσφορές είχε πέσει καθόλου...
Ευχαριστώ πάντως! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Christos Vvs είπε

Συμφωνώ φίλε, πολλά τα λεφτά για αυτό το αυτοκίνητο...
Τον Δεκέμβριο μου έδιναν 21.000 τελική τιμή με το κλειδί στο χέρι (1,2cc και 100 άλογα) και είπα μήπως τώρα με τις προσφορές είχε πέσει καθόλου...
Ευχαριστώ πάντως! 

πλέον στην προσφορά summer sales δεν εχουν μεινει πολλα μοντέλα, μόνο τα πολύ ακριβά. Προσφορά δηλαδή μόνο στα ετοιμοπαράδοτα που δεν ηταν και πολλά. 

αν θες πάντως συγκεκριμένο μοντέλο με εξοπλισμο, και χρώμα μονο με παραγγελια φυσικα χωρις προσφορά (άντε ίσως κανα μεταλλικο χρώμα δώρο)...

έρχεται μετά το καλοκαίρι το hundai i20 με το καινούργιο design..... να δουμε τιμή/εξοπλισμο/προσφορά και εκει.....

Επεξ/σία από peronoforos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Παίδες επέστρεψα

Το έκλεισα , ήταν απο παραγγελία που δεν πήρε έγκριση το δάνειο

Παίζει απο την άλλη εβδομάδα να το έχω

Είναι τούμπανο και πανέμορφο , το μόνο που του λείπει είναι ηλεκτρονικά αναδιπλούμενοι καθρέφτες (οκ δεν πειράζει ) , και τεμπέλης (θα βάλω όταν βγεί)

Θέση που την έφτιαξα βλέπω μία χαρά ευτυχώς το καντράν

Κατα τα άλλα απο εξοπλισμό είναι κομπλέ

Χαρτογράφηση αφου το στρώσω και δώ ότι θέλω και άλλο τα συζητάμε τότε , έχει μέχρι και έτοιμα box με χαρτογράφηση κανα 300αρι

Πάρα πολύ καλή ποιότητα μέσα , πολύ ωραίοι χώροι πίσω και πορτ μπαγκαζ , πίσω μόνο είναι λίγο πιο χαμηλά η κολώνα και θέλει λίγη προσοχή στο βγές αν είσαι ψηλός

Αυτά άντε με το καλό να έρθει να το πάω για φιμέ να κάνει και αντίθεση :D

Προλαβαίνεις να το ακυρώσεις! Μόλις είδα σε εκπληκτική προσφορά  το νέο......

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Πλάκα κάνω.. καλοτάξιδο!

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, peronoforos είπε

πλέον στην προσφορά summer sales δεν εχουν μεινει πολλα μοντέλα, μόνο τα πολύ ακριβά. Προσφορά δηλαδή μόνο στα ετοιμοπαράδοτα που δεν ηταν και πολλά. 

αν θες πάντως συγκεκριμένο μοντέλο με εξοπλισμο, και χρώμα μονο με παραγγελια φυσικα χωρις προσφορά (άντε ίσως κανα μεταλλικο χρώμα δώρο)...

έρχεται μετά το καλοκαίρι το hundai i20 με το καινούργιο design..... να δουμε τιμή/εξοπλισμο/προσφορά και εκει.....

i20 και i30 (facelift την έκδοση NLine) τα περιμένω και εγώ να τα δω και να αποφασίσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, tsofras είπε

Και να δείς moose test και euroncap βάζεις τα κλάματα

Λοιπόν παίδες γύρισα απο Suzuki 20.000 μεσαία έκδοση με το mild hybrid οπότε με 10.000 προκαταβολή 203 * 50 = 12128 Σύνολο : 22128

Και όταν έτρωγα με πήραν τηλέφωνο απο την Peugeot , έγινε ακύρωση σε άσπρο 1.2 100 Active , ρώτησα και μου είπαν το αναβαθμίζουν στα 130 με χαρτογράφηση

Στα 18,700 Οπότε με 10.000 προκαταβολή 177 * 60 = 20620

Οπότε μόλις έστειλα 500ε προκαταβολή και πάω απόγευμα να το κλείσω

μπορει να ειναι κ αυτο που ακυρωσα γιατι απο αλλη αντιπροσωπεια με πηραν για το γκρι που εκλεισα αμεσως!! 😁

ενδιαφερον για την χαρτογραφηση, θα το ζητησω κ εγω. το μονο που ζητησα εξτρα ειναι καμερα οπισθοπορειας κ ας εχει αισθητηρες, κ σκουρα πισω τζαμια. για τεμπελη μου ειπε τους επομενους μηνες θα φερουν.

Ευχαριστω για ολη τη συζητηση με βοηθησε πολυ!! οπως κ του @Noobios

Επεξ/σία από drgeri79
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, drgeri79 είπε

μπορει να ειναι κ αυτο που ακυρωσα γιατι απο αλλη αντιπροσωπεια με πηραν για το γκρι που εκλεισα αμεσως!! 😁

ενδιαφερον για την χαρτογραφηση, θα το ζητησω κ εγω. το μονο που ζητησα εξτρα ειναι καμερα οπισθοπορειας κ ας εχει αισθητηρες, κ σκουρα πισω τζαμια. για τεμπελη μου ειπε τους επομενους μηνες θα φερουν.

Ευχαριστω για ολη τη συζητηση με βοηθησε πολυ!! οπως κ του @Noobios

Κάμερα οπισθοποριας με παραγγελία ή μπαίνει μετά στο μαμά ηχοσύστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...