Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ikaros_650 είπε

Εγώ πάντως αυτό που ξέρω είναι όπως αυτός οργανώνεται έτσι πρέπει να οργανωθουμε και εμείς.. γιατί ο τύπος έχει μεγάλο θράσος και είναι και μεγάλο λαμογιο και ξέρω πολύ καλά τι λέω... να  βρούμε και αυτόν και αυτή και ο καθένας μετά ας πράξει όπως νομίζει.. 

Συμφωνώ απολύτως. Δεν θα του περάσει του αλήτη. Θα τον πολεμήσουμε με ό,τι αυτό συνεπάγεται μέχρι να δικαιωθούμε και να τιμωρηθεί.

Μόλις τώρα, dimitriskamp είπε

23 που θαμαι αθηνα το φυσικο του καταστημα θα το κανω καμπριολε να μη ξανα εχει κινδυνο απο κορωνοιο

Το έχει κλείσει από την Δευτέρα το φυσικό κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

θα του το ανοιξω εγω μην ανησυχεις ελα αλλα μπορει να μη καταλαβεις αν οντως ειναι αυτο το καταστημα υπομονη αν δε μπουν χρηματα ελατε να δειτε και να του πουμε καλοριζικο το νεο του καταστημα θα σενιαριστει κατάλληλα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το πραγμα κουρασε και πισω απο τους υπολογιστες που γραφει ο καθενας δεν ξερει το αφεντικο του μαγαζιου την τρελα του καθενος και τον κοπο που εκανε για να βγαλει τα χρηματα και να κανει την αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, chrisathens1 είπε

καλησπερα παιδια εφτιαξα ομαδα στο messenger στην οποια θα μιλησουμε ολοι οι παθον να κινηθουμε νομικα και με χαμηλα εξοδα μηπως και κανουμε κατι τοπροφιλ μου ειναι αυτο για να σας βαλω στην ομαδα http://prntscr.com/sgpw1u  η ομαδα θα λεγετε mobilepointapati

Σε ψάχνω να σε βρώ στο Fb αλλά δεν φαίνεσαι στο search. Κάνε το προφίλ σου δημόσιο για να μπούμε στην ομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jkbm είπε

Σε ψάχνω να σε βρώ στο Fb αλλά δεν φαίνεσαι στο search. Κάνε το προφίλ σου δημόσιο για να μπούμε στην ομάδα

πατα το κανονικα με τονους με ολα τον βρηκα μολις τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το skroutz και τα λοιπά μπορεί να διατυμπανίζουν ότι νίπτω τας χείρας μου, αλλά είναι στην πλατφόρμα σου τι να κάνουμε τώρα.Καλώς ή κακώς, πρέπει να γίνουν πιο σκληρά τα μέτρα για να μπει ένα μαγαζί στο Skroutz και στο Bestprice.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dimitriskamp είπε

πατα το κανονικα με τονους με ολα τον βρηκα μολις τωρα

Το πάτησα ακριβώς όπως το βλέπω στο screenshot, με τόνους και κεφαλαία. Αλλά τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, valkon είπε

Το skroutz και τα λοιπά μπορεί να διατυμπανίζουν ότι νίπτω τας χείρας μου, αλλά είναι στην πλατφόρμα σου τι να κάνουμε τώρα.Καλώς ή κακώς, πρέπει να γίνουν πιο σκληρά τα μέτρα για να μπει ένα μαγαζί στο Skroutz και στο Bestprice.

Αυτοί στα @@ λεφτά βγάζουν είτε η εταιρεία είναι σοβαρή η λαμογια  βλέπε mobilepoint  

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jkbm είπε

Το πάτησα ακριβώς όπως το βλέπω στο screenshot, με τόνους και κεφαλαία. Αλλά τίποτα

δεν γινεται ηδη φτιαχτηκε η ομαδα και μιλαμε 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετά χρόνια το φτηνότερο έχει γίνει συνώνυμο του καλύτερου.  Αυτός και ο λόγος του όλου θέματος. 

Οι μάγκες θα φύγουν με πολλές δεκάδες ή κάμποσες  εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ στο τέλος. 

Υπάρχουν σαΐνια που να μπορούν να τακτοποιήσουν το θέμα; Δεν θα το μάθουμε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.. Εμένα η τράπεζα μου με ενημέρωσε ελέγχοντας το αρχείο word επιστροφής να προβώ άμεσα σε αμφισβήτηση συναλλαγής. Εγώ θα το κάνω σήμερα το απόγευμα..Στα email Δεν απαντάνε και αν ήταν σωστοί όπως αλλα καταστήματα το ποσό θα το τραβούσαν όταν κανανε την αποστολή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
52 λεπτά πριν, mpampisaloniki είπε

Συμφωνώ 100%,αν ήταν σωστός θα είχε στην σελιδα του μόνο την ανακοίνωση και δεν θα επέτρεπε άλλες αγορές από την στιγμή που τα έκανε σκατα .Μαλλον μαζεύει χρήμα για να την κάνει σε κανένα  εξωτικό νησί η να ανοίξει καινούρια ΙΚΕ...πριν λίγο διάβασα ότι είναι ο ίδιος που είχε και το mx-store…!

Μην λέτε πράγματα που τα βγάζετε από το μυαλό σας και δεν αντιστοιχούν στην πραγματικότητα

Το mobilepoint.gr σύμφωνα με το ΓΕΜΗ /ΑΑΔΕ είναι Ατομική Επιχείρηση

Το mxstore.gr είναι ΙΚΕ 

Διαφορετικά στοιχεία ιδιοκτήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...