Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά μια ερώτηση. Τι περιείχε εσάς στη συσκευασία; εγώ το επέστρεψα για αλλαγή καθώς είχε μόνο το ηχείο χωρίς κάτι άλλο 

Επεξ/σία από Satzik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, Satzik είπε

Παιδιά μια ερώτηση. Τι περιείχε εσάς στη συσκευασία; εγώ το επέστρεψα για αλλαγή καθώς είχε μόνο το ηχείο χωρίς κάτι άλλο 

Manual, τηλεκοντρόλ, καλώδιο micro USB, καλώδιο mini jack...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες και εγω παρελαβα σημερα,πολυ τιμιο για τα λεφτα αλλα αυτο το κοντρολ δεν δουλεψε ποτε μου σπασε τα νευρα, το πηγε καποιος πισω για αυτον τον λογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, darkangel_20 είπε

Παιδες και εγω παρελαβα σημερα,πολυ τιμιο για τα λεφτα αλλα αυτο το κοντρολ δεν δουλεψε ποτε μου σπασε τα νευρα, το πηγε καποιος πισω για αυτον τον λογο?

Ούτε εμένα δούλεψε ποτέ,΄το έχω γράψει σε προηγούμενη σελίδα, όπως και ένα άλλου φίλου ακόμα πιο πίσω. Δεν έχω δοκιμάσει άλλη μπαταρία βέβαια. Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να το επιστρέψει κάποιος απο τη στιγμή που δεν έχει κουμπιά για αυξομείωση ήχου. Αν πάντως κάποιος το επιστρέψει ας γράψει αν ζητάνε  ολόκληρο το προιον με το κουτί του ή μόνο το τηλεκοντρόλ, γιατί με έχει βολέψει προς το παρόν και δεν θέλω να τα γυρίζω όλα πίσω.

Επεξ/σία από Stone Cold
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Stone Cold είπε

Ούτε εμένα δούλεψε ποτέ,΄το έχω γράψει σε προηγούμενη σελίδα, όπως και ένα άλλου φίλου ακόμα πιο πίσω. Δεν έχω δοκιμάσει άλλη μπαταρία βέβαια. Δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο να το επιστρέψει κάποιος απο τη στιγμή που δεν έχει κουμπιά για αυξομείωση ήχου. Αν πάντως κάποιος το επιστρέψει ας γράψει αν ζητάνε  ολόκληρο το προιον με το κουτί του ή μόνο το τηλεκοντρόλ, γιατί με έχει βολέψει προς το παρόν και δεν θέλω να τα γυρίζω όλα πίσω.

Σε μένα που έλειπε εντελώς μαζί με ολα τα παρελκόμενα το επέστρεψα ολόκληρο και ενώ έλεγε ξεκάθαρα ότι ήταν για αντικατάσταση από το σέρβις στείλανε μήνυμα για πίστωση του ποσού για μελλοντική αγορά η αν ήθελα το ίδιο στην τιμή που είναι τώρα στα 18.90. Το ξεκαθάρισα με το τμήμα πωλήσεων και κάποια στιγμή θα γίνει η αντικατάσταση η αύριο η πάμε από βδομάδα.Πρώτη φορά μου τυχαίνει τέτοια εμπειρία πάντως με το e-shop τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, tehyoda είπε

Σε μένα που έλειπε εντελώς μαζί με ολα τα παρελκόμενα το επέστρεψα ολόκληρο και ενώ έλεγε ξεκάθαρα ότι ήταν για αντικατάσταση από το σέρβις στείλανε μήνυμα για πίστωση του ποσού για μελλοντική αγορά η αν ήθελα το ίδιο στην τιμή που είναι τώρα στα 18.90. Το ξεκαθάρισα με το τμήμα πωλήσεων και κάποια στιγμή θα γίνει η αντικατάσταση η αύριο η πάμε από βδομάδα.Πρώτη φορά μου τυχαίνει τέτοια εμπειρία πάντως με το e-shop τι να πω...

Εμένα πάντως μου είπανε στο τηλ αν ήθελα να μου στείλουν αυτά που έλειπαν η να γίνει αντικατάσταση ολόκληρο. 

Επεξ/σία από Satzik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ χθες (δική μου η καθυστέρηση, όχι δική τους). Ήθελα να γράψω πως σήμερα έκανα ξανά παραγγελία στα 18,90€ που θεωρώ πάλι αστεία τιμή. Στα 14,90€ νομίζω πως τους έκλεψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε όσους δεν δούλεψε το κοντρόλ δοκιμάστε να βάλετε ανάποδα την μπαταρία! Την πάτησα και εγώ στην αρχη

 

ΥΓ: πλέον στα 26.9€

ΥΓ2: Η μπαταρία ποσό κρατάει; Σκέφτομαι να βάλω καμία μεγαλύτερη μπαταρία. Το έχει ανοίξει κανείς;

Επεξ/σία από podarilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στην παρεα παρελαβα και εγω σημερα .μια ερωτηση στο κοντρολ λειτουργουν ολες οι λειτουργιες εκτος απο το EQ .Υπαρχει αλλος τροπος για να λειτουργηση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, nikx είπε

To χα στο 30 να στρωσει κανα 4αρι ωρες, πανω κατω, νομιζω κρατησε.

Αν υπάρχει χώρος να μπουν 2-3 18650 ακόμα καλυβει άριστα το πακέτο παραλία.

Να μου πεις όμως με ένα powerbank κάνεις την δουλειά σου

Επεξ/σία από podarilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα, όλα κομπλέ στην συσκευασία!

Τίμιο για τα λεφτά του.

Μετάνιωσα που δεν είχα παραγγείλει & ένα 2ο.

Αν τελικά βρει κάνεις συμβατό remote που να έχει και ρύθμιση έντασης ας στείλει ένα μήνυμα 😃🤓

53 λεπτά πριν, antregr είπε

καλημερα στην παρεα παρελαβα και εγω σημερα .μια ερωτηση στο κοντρολ λειτουργουν ολες οι λειτουργιες εκτος απο το EQ .Υπαρχει αλλος τροπος για να λειτουργηση ;

ισχύει ούτε εμένα λειτουργεί το συγκεκριμένο πλήκτρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, funkopop είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα, όλα κομπλέ στην συσκευασία!

Τίμιο για τα λεφτά του.

Μετάνιωσα που δεν είχα παραγγείλει & ένα 2ο.

Αν τελικά βρει κάνεις συμβατό remote που να έχει και ρύθμιση έντασης ας στείλει ένα μήνυμα 😃🤓

ισχύει ούτε εμένα λειτουργεί το συγκεκριμένο πλήκτρο

Σε καποιους υπαρχει δυστυχως προβλημα σε αλλους οχι, εμενα λειτουργουν ολα τα πληκτρα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, vste είπε

Δυστυχως..
image.png.5fb0bcbb33f32fa3f368acd4a397b182.png

Μου ηρθε SMS για παραλαβη στα 18.90. Με το που τα τεσταρω θα σας πω και εγω αποψη.

Παει να βγαλει τα σπασμενα το e-shop απο τα remote που θα δωσει σε οσα πακετα δεν ειχαν, προφανως αυτο παιζει γι αυτο ανεβασε τη τιμη κι αλλο σημερα, ως σημερα το πρωι ηταν στα 18.90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...