Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, makhs5 είπε

Παει να βγαλει τα σπασμενα το e-shop απο τα remote που θα δωσει σε οσα πακετα δεν ειχαν, προφανως αυτο παιζει γι αυτο ανεβασε τη τιμη κι αλλο σημερα, ως σημερα το πρωι ηταν στα 18.90

Μαλλον για αυτο ηταν ανοιγμένο και σε μένα. Πρέπει να βάλαν εκ των υστέρων το remote. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Antretng είπε

Μαλλον για αυτο ηταν ανοιγμένο και σε μένα. Πρέπει να βάλαν εκ των υστέρων το remote. 

Καποια ειχαν καποια δεν ειχαν, εμενα ηταν κλειστο σφραγισμενο με την προτοτυπη ταινια, οχι διπλη η κομμενη

Και ηταν κομπλε σε ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, makhs5 είπε

Καποια ειχαν καποια δεν ειχαν, εμενα ηταν κλειστο σφραγισμενο με την προτοτυπη ταινια, οχι διπλη η κομμενη

Και ηταν κομπλε σε ολα

Ενταξει από το να ήταν ελλειπτικό προτιμώ που το άνοιξαν. Αν και μου έκανε εντύπωση που δεν είχε ζελατίνα στην οθόνη. Να ήταν δουλεμένο απο επιστροφή; Δεν ξερω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antretng είπε

Ενταξει από το να ήταν ελλειπτικό προτιμώ που το άνοιξαν. Αν και μου έκανε εντύπωση που δεν είχε ζελατίνα στην οθόνη. Να ήταν δουλεμένο απο επιστροφή; Δεν ξερω. 

Με ορισμενα πακετα δεν ξερω τι παιζει, εμενα ειχε στην οθονη ζελατινα κι ολα κομπλε μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν ειπώθηκε, αλλά εδώ που είμαι έχω αρκετά προβλήματα με την λήψη στα fm. Έβαλα ένα καλώδιο φόρτισης στην υποδοχή χωρίς να είναι συνδεμένο στον φορτιστή και η λήψη είναι τέλεια. 

Επεξ/σία από fou
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω πιστευω παντως οτι οι κινεζοι την κανανε την π@π@ρι@, αλλα τα συσκευαζαν σωστα και αλλα οχι

Δεν μπορω να πιστεψω οτι ηταν απο επιστροφες τοσα κομματια

Οπως ειχα γραψει και λιγο πιο πριν και καποιοι πελατες του Aliexpress στο Toproad αναφερανε τετοια προβληματα, οτι ελειπαν τα Remote απο τα πακετα τους

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ChrisXs είπε

έχει κανείς σας θέμα με το bluetooth? στα δυο μέτρα απόσταση κάνει συνεχώς διακοπές.

Remote εμενα ειχε btw

Διακοπες κανει σε μενα στα 5-6 μετρα περιπου, 10 μετρα που δηλωνει η εταιρια στανταρ δε πιανει παντως, αν εννοουν σε τελειως ανοιχτο χωρο οκ

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αποτομα εξαντλημενο πλεον στο e-shop. Δικαζω οτι μαλλον οσα κομματια τους μεινανε τα γυριζουν ανεξαιρετως επιστροφη ολα στον προμηθευτη τους. Λογω οτι ελειπαν σε αρκετα καλωδια - remote.

Να κρατησει και να πουλησει το e-shop ηχεια χωρις καλωδια και στην συσκευασια να δειχνει remote που δεν υπαρχει καν μεσα, ειναι αδυνατον. Λογικο η επιστροφη ολων ανεξαιρετως προς τον προμηθευτη τους.

Επεξ/σία από makhs5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά το επέστρεψα σήμερα στο eshop point Καλλιθέας για το θέμα με το χειριστήριο που δεν λειτουργούσε είπαν από βδομάδα ότι θα με ενημερώσουν για την αντικατάσταση του ή του κοντρόλ μόνο η συνολικά της συσκευής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, makhs5 είπε

Διακοπες κανει σε μενα στα 5-6 μετρα περιπου, 10 μετρα που δηλωνει η εταιρια στανταρ δε πιανει παντως, αν εννοουν σε τελειως ανοιχτο χωρο οκ

ok ευχαριστω για την απαντηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να δειτε τη δυναμη που εχει στο μπασακι το Ugo βαλτε του αυτο: https://www.youtube.com/watch?v=k7mHSNTa3H0

Το εβαλα και στο V7 Sp6000 που υποτιθεται εχει καλο μπασακι αλλα εκει φανηκε η διαφορα του Ugo, μερα με νυχτα υπερ του

 

Επεξ/σία από makhs5
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...