Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δοκιμασα 2 διαφορετικους τηλεφωνικα, η ιδια απαντηση...

 

5 λεπτά πριν, sakissalonika είπε

Πως μπορεί να γίνει αυτό; Εγώ είχα κάνει το Home Online τον Δεκέμβρη με 0,175 και τώρα στην ΔΕΗ βλέπω οτι πήγε 0,123€ ενω στην σελίδα της ΡΑΕ έχει την τιμή 0,175€.

Γίνεται να ανανεώσω στις νέες τιμές ή θα πρέπει να σπάσω το συμβόλαιο, να πληρώσω τα 60€ και μετά να κάνω εκ νέου το Home Online;

Τότε δοκιμάστε σε κατάστημα ή το κόλπο που πρώτα πηγαίνετε στο Γ1/4All και μετά πάλι στο online. Ή απλά πάτε για λίγο στον ΗΡΩΝ να πάρετε τα 50 € δώρο και ξαναγυρνάτε σε κανα μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, doomnx είπε

 

Τότε δοκιμάστε σε κατάστημα ή το κόλπο που πρώτα πηγαίνετε στο Γ1/4All και μετά πάλι στο online. Ή απλά πάτε για λίγο στον ΗΡΩΝ να πάρετε τα 50 € δώρο και ξαναγυρνάτε σε κανα μήνα.

το προτεινα το Γ1/4all παλι εχει τη ρητρα, θα δοκιμασω καταστημα, δυστυχως δεν εχω κουραγιο να κανω τουρισμο (αν κ αυτο τους αξιζει, το να τους παρακαλαω να ξαναανανεωσω κλειδωμενο προγραμμα κ να θελουν τη ρητρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, doomnx είπε

Δεν παίζει λινκ. Τηλεφωνικά όταν τους πεις ότι είσαι παλιός πελάτης και σε βρούνε στα συστήματα σου το προσφέρουν.

@doomnx Τι πρόγραμμα αφορά το δωρο 150 με 10€ 😳 πάγιο; Σταθερο κλειστό κ για πόσους μήνες;

Ευχαριστούμε! 🫡

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα, αλλαξαν οι τιμες προς τα κατω στο μπλε ε; καλα, πανω που ξεφορτωθηκα το green pass θα το ξαναφαω στα μουτρα παλι!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kozanitis1 είπε

Μέσω εφαρμογής σου εμφανίζει ακόμα την καρτέλα καταμέτρηση? Αν όχι έχεις ενταχθεί στη μηνιαία καταμέτρηση από τον ΔΕΔΔΗΕ, αν σου την εμφανίζει ακόμα, δώσε ένδειξη εσύ δεν έχεις κάτι να χάσεις.. 

Ναι υπάρχει ακόμη η καρτέλα της καταμέτρησης. 

Αύριο θα δώσω μέτρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε my home enter στα 18 λεπτα ο λογαριασμος στο ονομα του πατερα που απεβιωσε πριν 1 μηνα. θα παρω την παροχη στο ονομα μου θα γινει νεο συμβολαιο η θα συνεχισει το παλιο? Αν γινει νεο θα γλυτωσω το 60αρι λογω θανατου η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, lak10 είπε

εχουμε my home enter στα 18 λεπτα ο λογαριασμος στο ονομα του πατερα που απεβιωσε πριν 1 μηνα. θα παρω την παροχη στο ονομα μου θα γινει νεο συμβολαιο η θα συνεχισει το παλιο? Αν γινει νεο θα γλυτωσω το 60αρι λογω θανατου η οχι?

Εάν κανείς διακοπή με τη ληξιαρχική πράξη λογικά θα το γλυτώσεις. Ήταν ένα από τα 2-3 σενάρια που δε πληρώνεις ρήτρα με βάση αυτά που μου είπαν. 

κ καπάκι νέα συνδεση

οχι αλλαγή ονόματος πάντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2024 στις 10:09 ΜΜ, doomnx είπε

Ψάξου με την κατανάλωση που έκανες μέσα στα Χριστούγεννα και πριν.

Αυτο ειναι που μου κανει το περιεργο... οτι η καταναλωση δεν ηταν πολυ παραπανω... να πηγα 6-7 μονοημερες πριν τα Χριστουγεννα και ενα ΣΚ το πολυ... δεν δικαιολογει ομως 630 καταναλωση...

 

Στις 31/3/2024 στις 11:38 ΜΜ, Joshua21 είπε

Τώρα αν είχε γίνει κάποια λάθος καταμέτρηση την προηγούμενη φορά στις 07/11 ή αν πήγε κάποιος άλλος στο σπίτι και έκανε κατανάλωση ή αν έγινε κάποια ρευματοκλοπή στο μεταξύ ή οτιδήποτε άλλο, δεν προκύπτει από τους λογαριασμούς και την φωτό του μετρητή που μας δείχνεις.

Φανταζομαι και ρευματοκλοπη να εχει γινει (που εκει λιγο δυσκολο μιας και δεν παταει και κανεις περα απο 1-2 μονιμους γειτονες που δεν ειναι και διπλα μας ακριβως) δεν μπορω να το αποδειξω... το πληρωνω κανονικα το ποσο και απλα να κανω καμια αιτηση για νυχτερινο να αλλαχτει και το ρολοι μηπως και δεν δουλευει καλα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Εάν κανείς διακοπή με τη ληξιαρχική πράξη λογικά θα το γλυτώσεις. Ήταν ένα από τα 2-3 σενάρια που δε πληρώνεις ρήτρα με βάση αυτά που μου είπαν. 

κ καπάκι νέα συνδεση

οχι αλλαγή ονόματος πάντως 

με την αλλαγη ονοματος χωρις διακοπη δεβν διακοπτεται η προηγουμενη συμβαση ετσι και αλλιως? αφου το συμβαλωμενο μελος εχει πεθανει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους 

Ερώτηση προς τους μυημένους της παρεας:

Παραμένουμε στο 4all με ότι ρίσκο έχει ή τσιμπαμε το online και το 50αρικο και "ξεγνοιαζουμε" για ένα χρόνο; 

Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από simoszol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, madwalker είπε

@doomnx Τι πρόγραμμα αφορά το δωρο 150 με 10€ 😳 πάγιο; Σταθερο κλειστό κ για πόσους μήνες;

Ευχαριστούμε! 🫡

Μπλε 12μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, simoszol είπε

Καλησπέρα σε όλους 

Ερώτηση προς τους μυημένους της παρεας:

Παραμένουμε στο 4all με ότι ρίσκο έχει ή τσιμπαμε το online και το 50αρικο και "ξεγνοιαζουμε" για ένα χρόνο; 

Ευχαριστώ 

Home enter θες να πεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, atom7 said:

 

Α) e-contract (έχω ακούσει γίνεται η μετάβαση σε μία εργάσιμη) - χωρίς όμως την δυνατότητα επισύναψης φωτογραφίας μετρητή

Iσχύει αυτό; Γιατί πολλοί διατυμπανίζουν τη γρηγορη αλλαγή μέσω ΔΕΗ, μάλλον ξέχασαν να αναφέρουν πως έχουν τηλεμέτρηση. Αν είναι να μη μπορούμε να δώσουμε ένδειξη για αναλογικό μετρητή και να πάει η αίτηση στο Θαλή με ένδειξη ό,τι να'ναι... το μόνο σίγουρο ειναι ότι κάτι θα πάει στραβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...