Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, nasos40 είπε

το παγιο στο ενα ειναι ενα ευρω και στο αλλο 50 λεπτα...!οποτε να κανω αυτο το home online και να μην περιμενω το αλλο?

 

Εδω η τιμη ειναι 0,17 κι εσυ κοιτας το παγιο που αυξανεται μισο ευρω?Πλακα κανεις?

Μηπως νομιζεις οτι το κολπο ειναι στο παγιο?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, marmagia είπε

Τελικά αφού ρίξαμε έναν έντονο καυγά επι 47 λεπτά, ο υπάλληλος με τον οποιον μιλούσα εκείνη τη στιγμή έλεγξε τα δικαιολογητικά και το έστειλε προς υλοποίηση στον δεδδηε.

μια χαρα μπορούν τελικά να κάνουν την δουλειά και εκείνοι. Μου ήρθε και μειλ ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος δικαιολογητικών 

ξέρω περιπτώσεις που ακόμα περιμένουν , να τους στείλω σε σένα 😁?

Μόλις τώρα, pan05 είπε

Προβλέπεται σπλιτ του θέματος σε "ΔΕΗ MyHome Online/Enter" και "ΔΕΗ MyHome Online/Enter (τα παλιά, τα ορθόδοξα)"

παπαπαπαπαπαπααπαπαπαπαπαπαπα, ουουουουουουουουουουουουο βλασθημε

μονο το Γ1 είναι το ορθόδοξο , ουουουουουου, φτφτφτφτφτφτφτφτφττφ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

ξέρω περιπτώσεις που ακόμα περιμένουν , να τους στείλω σε σένα 😁?

 

3 λεπτά πριν, marmagia είπε

Τελικά αφού ρίξαμε έναν έντονο καυγά επι 47 λεπτά, ο υπάλληλος με τον οποιον μιλούσα εκείνη τη στιγμή έλεγξε τα δικαιολογητικά και το έστειλε προς υλοποίηση στον δεδδηε.

μια χαρα μπορούν τελικά να κάνουν την δουλειά και εκείνοι. Μου ήρθε και μειλ ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος δικαιολογητικών 

ναι marmagia να σου δωσω τηλεφωνο του καταστηματος μας να αναλαβεις? μιας και τωρα ξερεις τις καταλληλες κουβεντες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pan05 είπε

Προβλέπεται σπλιτ του θέματος σε "ΔΕΗ MyHome Online/Enter" και "ΔΕΗ MyHome Online/Enter (τα παλιά, τα ορθόδοξα)"

Ναι να χασουμε την μπαλα με 700 θεματα διαφορετικα και να ποσταρει ο καθενας οπου του ερχεται ορεξη.

2 λεπτά πριν, korakios είπε

ξέρω περιπτώσεις που ακόμα περιμένουν , να τους στείλω σε σένα 😁?

Δεν ειναι κακη ιδεα.

Το κολπο ειναι να μαλωσεις αν θες να γινει το δικο σου.Ισχυει σε ολες τις δημοσιες υπηρεσιες.Κανεις χαμο και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

γιατί, έχει κανείς σταθερό με καλύτερη τιμή, ακόμη και από τα 17 λεπτά ;  

έτσι όπως πάει θα ικανοποιούμαστε να μας το βάζει (το ρεύμα) όποιος την έχει λίγο μικρότερη (την κιλοβατώρα) από τον άλλον! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει χαμός. Όταν στέλναμε αίτηση πούλαγαν ένα Α προϊόν. Θα είναι εντελώς παράνομο και ανήθικο να εντάξουν τον ίδιο πελάτη σε Β πρόγραμμα μιας και αν ήξερε ότι θα έμπαινε στο Β , πιθανώς να μην έκανε εξαρχής αίτηση.

11 λεπτά πριν, marmagia είπε

Τελικά αφού ρίξαμε έναν έντονο καυγά επι 47 λεπτά, ο υπάλληλος με τον οποιον μιλούσα εκείνη τη στιγμή έλεγξε τα δικαιολογητικά και το έστειλε προς υλοποίηση στον δεδδηε.

μια χαρα μπορούν τελικά να κάνουν την δουλειά και εκείνοι. Μου ήρθε και μειλ ότι ολοκληρώθηκε ο έλεγχος δικαιολογητικών 

Τηλεφωνικά ή face to face;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα σε καμια ωρα παταω υποβολη για home online απο το ebill της δεη και δινω τον αριθμο της καρτας μου.θα ζητησει τιποτα αλλο?γιατι τωρα ειμαι αθηνα και εχω ολα τα χαρτια μου στον βολο που μενω.

υπαρχει περιπτωση να φτασουμε στις 2/12 και να μην μου το χουν ενεργοποιηση?τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, αλλάζουν και τα enter/enter+ από 3/12...

https://www.dei.gr/Documents2/MYHOMEENTER/26112021/myHomeEnter_repriced_202112.pdf

https://www.dei.gr/Documents2/MYHOMEENTERPLUS/26112021/myHomeEnterPlus_repriced_202112.pdf

Επεξ/σία από vsk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, nasos40 είπε

λογικα σε καμια ωρα παταω υποβολη για home online απο το ebill της δεη και δινω τον αριθμο της καρτας μου.

 

You're the Last in Line

Επεξ/σία από Fallen333
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vsk είπε

vsk πηγαινε για εναν καφε σε παρακαλω γιατι τους εχεις κανει ολους την καρδια περιβολι.

Στον κερναω εγω το καφε.B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vsk είπε

Παιδιά, αλλάζει και το enter από 3/12...

https://www.dei.gr/Documents2/MYHOMEENTER/26112021/myHomeEnter_repriced_202112.pdf

Ας κανονισουν να βαλουν αυτες τις τιμες και σε αυτους που εχουν ηδη enter να τους παρει ο διαολος. Mεχρι 18/10/2022 εχω συμβολαιο ας κανονισουν. Ακου 18 λεπτα απο 10.5 και μεγαλυτερο παγιο. Δινω 360 ευρω για 1800kw το τετραμηνο αν ανεβουν οι τιμες θα μας παει μια 600αρα το τετραμηνο 1800 το χρονο για 5400kw το χρονο. 34 λεπτα το KW. Tρελαμενοι. Να μου πειτε πηγε η βενζινη 1.80 και 1.50 το κινησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...