Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, lnoldori είπε

Παιδιά είμαι σε Γ1Ν να πατήσω το κουμπάκι για MyHomeOnline τωρα η οχι? Από όσα διάβασα εν τάχυ αυξάνονται οι τιμές στα 3 υπαρχοντα προγράμματα, θα αυξηθούν και στο Γ1Ν όμως η αυτό θα παραμείνει ως έχει?

Πάτα το κουμπί ρε Κιμ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Κάηκε το καντράν με τα ψηφία...

Είμαι γενικά γκαντέμης και έχω συνηθίσει, αλλά αυτό πρέπει να είναι το peak.

Κλεισε ενα ραντεβου να πας απο εκει την Δευτερα και κανε λιγο χαμο να σου λυσουν το θεμα μηπως και προλαβεις.

Τι να πω ρε φιλε μακαρι να ξεμπλεξεις γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Αν δεν πεσει μετα τον χειμωνα ειμαστε να μας κλαινε οι ρεγγες.

Θα εχουμε μεγαλο προβλημα ολοι.

Ηδη σφυριξαν τα αυτακια μας με τη ρητρα και μιλαμε για τιμη MW Ιουλιου μεχρι μεσα Σεπτεμβριου που οκ ηταν στα 100-150. Τωρα με τα 300 που εχει αν κρατησει μιλαμε για διπλασιασμο δεν βγαινει με τιποτα. Ολο το προβλημα ερχεται απο Ρωσια με το αεριο που ανεβασε κατακορυφα και ανεβηκαν και ολα μαζι ταυτοχρονα. Τι θα γινει δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Κλεισε ενα ραντεβου να πας απο εκει την Δευτερα και κανε λιγο χαμο να σου λυσουν το θεμα μηπως και προλαβεις.

Τι να πω ρε φιλε μακαρι να ξεμπλεξεις γρηγορα.

Δεν έχει να κάνει με τη δεή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, korakios είπε

θα δεις επιτόπου τι υπογράφεις . Αν δεν έχει τιμές το enter ζητάς έγγραφο προς υπογραφή μαζί με τη σύμβαση

άκυρο ακόμα ισχύουν !

https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/myhomeenter

https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/dei-myhome-enter-plus

0,18 και 0,13 μέρας και νύχτας απο 3/12

Σήμερα που πήγα στη ΔΕΗ είχαν άλλες τιμές από 1/12 για το enter/enter +

Το πάγιο είναι το ίδιο με αυτό που ανέβασες αλλά οι τιμές ήταν 0,16 το ημερήσιο και 0,11 το νυχτερινό... το είδα με τα μάτια μου... οτι να 'ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Γαμησε τα....πως εμπλεξες ετσι ρε φιλε?

Πως ετυχε τωρα να γινει αλλαγη μετρητη εσυ το ειχες ζητησει?

Πατα το και γρηγορα.

Σε ευχαριστώ πολύ HERTHAN, απλά έτυχε να μπω να πληρώσω και είδα τα 3 προγράμματα. Έψαξα λίγο εδώ και είδα ότι υπάρχει συζήτηση αλλά δεν ήξερα πόσο πίσω να πάω για να καταλάβω αν πρέπει να αγχωθώ ή όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lnoldori είπε

Σε ευχαριστώ πολύ HERTHAN, απλά έτυχε να μπω να πληρώσω και είδα τα 3 προγράμματα. Έψαξα λίγο εδώ και είδα ότι υπάρχει συζήτηση αλλά δεν ήξερα πόσο πίσω να πάω για να καταλάβω αν πρέπει να αγχωθώ ή όχι

Καλα εκανε κι ετυχε γιατι τον επομενο μηνα μπορει να μην ειχες να πληρωσεις ετσι οπως παει η κατασταση.

Καλα ειναι ν'αγχωθεις λιγο να υπαρχει και λιγο σασπενς αλλα πατα το κουμπι τωρα ην τυχει και το ξεχασεις γιατι θα κλαις μετα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, geopro είπε

Έκανα αίτηση σέ κατάστημα ΔΕΗ και υπέγραψα για enter το απόγευμα της Πέμπτης.Σήμερα Παρασκευή εμφανίσθηκε και στο e-bill.

 Ιδανικά ήθελα το online αλλά αρκέστηκα στο enter διότι φοβήθηκα μήπως εγκλωβίστώ στις νέες αυξημένες τιμές.

Βλέπω όμως ότι αρκετοί πήραν το ρίσκο και υπέγραψαν για Γ1 τίς τελευταίες ημέρες και στην συνέχεια μέσω e-bill θα το γυρίσουν σέ online.

Τελικά απέδωσε αυτός ο ελιγμός ; Δεν ήταν και τόσο μεγάλο τό ρίσκο ;

Πάντως σε εμένα η υπάλληλος στις πωλήσεις με απέτρεψε για αρχική Γ1 σύμβαση με το σκεπτικό ότι δεν θα προλάβαινα εγκαίρως τή μετάβαση στο online.

Εγώ υπέγραψα Γ1 όπως λες και σήμερα το πρωί το γύρισα σε online. Το αίτημα είναι μέχρι πριν 5' υπο επεξεργασία. Οπότε δεν γνωρίζω σίγουρα αν απέδωσε ο ελιγμός (όπως αναφέρεις)

Αν γύριζα το χρόνο πίσω θα έβαζα το ENTER κατευθείαν όπως εσύ για να είμαι σίγουρος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Με τον ΔΕΔΔΗΕ δεν ειναι το θεμα?

με την εκάστοτε κυβερνησάρα και τις κοινωνικά ευαίσθητες πολιτικές είναι. Χώρα με 300μέρες το χρόνο ήλιο θάλασσα κύματα και είμαστε εξαρτημένοι με τα πετρέλαια του Κατάρ και τα Φυσικά Αέρια του Τουρκοβουλγαρικού Λομπι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τι τραγουδαρα εβαλες ρε συ με το the last in line δεν το ηξερα το εχω σε repeat καμια παιζει ποση ωρα. 

Βάλε και το "πήρε φωτιά η Καλαμαριά"...εε, το INSOMNIA με όλα όσα γίνονται στην ΔΕΗ! 
 

Kalamaria.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...