Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

Διάβασα σε κάποιο σου comment στο άλλο θέμα ότι μόνο με ραντεβού σε κατάστημα και να μην το κάνουμε Online Στην ΔΕΗ το my enter ! Γιατί αυτό ? 

ξαναδιατύπωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Pisod91 είπε

@korakios

 

Διάβασα σε κάποιο σου comment στο άλλο θέμα ότι μόνο με ραντεβού σε κατάστημα και να μην το κάνουμε Online Στην ΔΕΗ το my enter ! Γιατί αυτό ? 

θέλω να το κάνω Online γιατί δεν μπορώ καθόλου πρωινές ώρες αν είναι εφικτό κάπως να γίνει φυσικά 

Μ'εκαψες το μυαλο τωρα ετσι οπως τα εγραψες τετοια ωρα.

Μόλις τώρα, korakios είπε

ξαναδιατύπωσε

Λογικο να καει και το δικο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@korakios Μπορούμε να το κάνουμε online ? ή μόνο με επίσκεψη ? και γιατί αυτό ! χαχαχα καλύτερα τώρα ? :) 

Συγνώμη παιδιά έχω πάρει τηλέφωνο όλες τις εταιρείες έχω διαβάσει τόσα πράγματα για το ρεύμα και έχω να κοιμηθώ 2 μέρες ! Να αρθρώσω δεν μπορώ με τα κωλο ρεύματα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pisod91 είπε

@korakios Μπορούμε να το κάνουμε online ? ή μόνο με επίσκεψη ? και γιατί αυτό ! χαχαχα καλύτερα τώρα ? :) 

οκ, απλά να ξέρεις υπάρχει πρόγραμμα με την ονομασία  "online" , σκέψου το και ξαναδιάβασε πριν να καταλάβεις το σκάλωμα

άρα εννοείς

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

@korakios Μπορούμε να το κάνουμε δικτυακά (το enter) ? ή μόνο με επίσκεψη ? και γιατί αυτό ! χαχαχα καλύτερα τώρα ? :) 

αν δεν έχεις Γ1 , τέλος το econtract εδώ και μέρες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@korakios άρα τους λέω αύριο από κοντά ότι θέλω το παλιό πακέτο enter που δεν είναι τώρα διαθέσιμο δικτυακά ? 

Επεξ/σία από Pisod91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

@korakios άρα τους λέω αύριο από κοντά ότι θέλω το παλιό πακέτο enter που δεν είναι τώρα διαθέσιμο δικτυακά ? 

όχι τους λες θέλω το enter και ζητάς να σου επισυνάψουν τιμοκατάλογο , υπογράφεις και παίρνεις αντίγραφο συμβολαίου και τιμοκατάλογου (κοιτάς και ημερομηνία)

φυσικά τσεκάρεις μη σου βάλουν enter+ ή ακόμα και Γ1

ή και κενό (το κάνανε και αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, korakios είπε

όχι τους λες θέλω το enter και ζητάς να σου επισυνάψουν τιμοκατάλογο , υπογράφεις και παίρνεις αντίγραφο συμβολαίου και τιμοκατάλογου (κοιτάς και ημερομηνία)

Δεν υπογράφω επίτοπου ? Να μου κάνουν επισύναψη τον τιμοκατάλογο σε email ? και να πάω μετά για την υπογραφή ? Ή θα μου δώσουν τον τιμοκατάλογο τη Δευτέρα που θα πάω ? και πως θα καταλάβω ότι είναι το σωστό πακέτο enter ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Pisod91 είπε

Δεν υπογράφω επίτοπου ?

επιτόπου

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

Να μου κάνουν επισύναψη τον τιμοκατάλογο σε email

έγγραφο

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

και πως θα καταλάβω ότι είναι το σωστό πακέτο enter ? 

απο τον τιμοκατάλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, korakios είπε

απο τον τιμοκατάλογο

Θα γράφει 0,11 το σωστό πακέτο αν το προλάβω ? ή πως θα καταλάβω ότι είναι το σωστό ? Σε ευχαριστώ

Επεξ/σία από Pisod91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπέρα σας. Ημουν στο e-bill και πατησα να δω τιμοκαταλογο για το online. Μου εβγαλε 0,096 κλπ. Κανω αιτηση, ειναι σε αναμονή. Βγαινω εξω, παω στο site της ΔΕΗ, βλέπω Online 0,17... Μέσα στο e-bill λεει ακομα 0,096...Τι γίνεται; Τελικά ειναι 0,17 ή 0,096;

Επεξ/σία από brerakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3:00 ξημερώματα Κυριακής! ΡΕ ΑΕΙ ΠΑΓΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! Μετά θα γκρινιάζετε τη Δευτέρα που θα γίνει ο χαμός στο ίσωμα οτι δεν είσαστε ξεκούραστοι να απαντάτε στις ερωτήσεις! 

Confused Dog GIF

Επεξ/σία από greekfragma
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, brerakias είπε

Kαλησπέρα σας. Ημουν στο e-bill και πατησα να δω τιμοκαταλογο για το online. Μου εβγαλε 0,096 κλπ. Κανω αιτηση, ειναι σε αναμονή. Βγαινω εξω, παω στο site της ΔΕΗ, βλέπω Online 0,17... Μέσα στο e-bill λεει ακομα 0,096...Τι γίνεται; Τελικά ειναι 0,17 ή 0,096;

Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου από ότι έχω καταλάβει όσοι ήταν πελάτες ΔΕΗ μπορούν από e-bill να μπούνε στο πακέτο και όσοι δεν ήταν πρέπει να πάνε από εκεί ! θα σου απαντήσουν όμως τα παιδιά εδώ για σίγουρα !Θα κάνεις ότι σου πει ο @korakios 

Επεξ/σία από Pisod91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pisod91 είπε

Θα γράφει 0,11 το σωστό πακέτο αν το προλάβω ? ή πως θα καταλάβω ότι είναι το σωστό ? Σε ευχαριστώ

Θεος:lol:......μ'εφτιαξες το βραδυ.....συνεχισε να τον κανεις τετοιες ερωτησεις.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pisod91 είπε

Θα γράφει 0,11 το σωστό πακέτο αν το προλάβω ? ή πως θα καταλάβω ότι είναι το σωστό ? Σε ευχαριστώ

https://www.dei.gr/el/oikiakoi-pelates/myhomeenter

τέρμα τέρμα κάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...