Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

Χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου από ότι έχω καταλάβει όσοι ήταν πελάτες ΔΕΗ μπορούν από e-bill να μπούνε στο πακέτο και όσοι δεν ήταν πρέπει να πάνε από εκεί ! θα σου απαντήσουν όμως τα παιδιά εδώ για σίγουρα ! @korakios ότι σου πει 

Μην δινεις συμβουλες σε παρακαλω:lol::lol:.......συνεχισε απλα να ρωτας τον kor οτι απορια εχεις.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Θεος:lol:......μ'εφτιαξες το βραδυ.....συνεχισε να τον κανεις τετοιες ερωτησεις.:lol:

χαχαχαχαχαα φίλε αλήθεια έχω κάψει εγκέφαλο ξέρω ότι οι ερωτήσεις μου είναι για γέλια αλλά όποιος και να ήταν στην θέση μου με το ψέμα που έφαγα από Volton και από άλλες εταιρείες έτσι θα έκανε για να μην ξανά κάνει τέτοιο λάθος! :)  

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Μην δινεις συμβουλες σε παρακαλω:lol::lol:.......συνεχισε απλα να ρωτας τον kor οτι απορια εχεις.:lol:

αχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχα σταμάτα Σατανά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ μου προκάλεσε αγχος η αηδία με τα ρεύματα και δε μπορώ να κοιμηθώ. Έχετε καμιά ιδέα τι περίπου θα με βάλει να πληρώσω η προτεργια για να φύγω από το mvp που υπέγραψα ο μαλακας πριν 8 μήνες περιπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.dei.gr/Documents2/MYHOMEENTER/TIMOK-XT-AUG2021-ENTER_fl4_ND.pdf

 

@korakios αυτός είναι ο σωστός τιμοκατάλογος που πρέπει να μου δώσουν δηλαδή ? :) Τελευταία ερώτηση είναι αυτή λόγο φόβου και για να περάσει καλά ο @HERTHAN 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, brerakias είπε

Kαλησπέρα σας.

'μέραααα

5 λεπτά πριν, brerakias είπε

Ημουν στο e-bill

τα σπάει , μαζεύει κόσμο

5 λεπτά πριν, brerakias είπε

και πατησα να δω τιμοκαταλογο για το online

μπουκάλι?

7 λεπτά πριν, brerakias είπε

Μου εβγαλε 0,096 κλπ.

τζάμπα

7 λεπτά πριν, brerakias είπε

Κανω αιτηση, ειναι σε αναμονή.

πόρτα , ε?

7 λεπτά πριν, brerakias είπε

Βγαινω εξω, παω στο site της ΔΕΗ

καινούριο?

8 λεπτά πριν, brerakias είπε

βλέπω Online 0,17...

και 16 λένε οτι είναι κομπλέ

8 λεπτά πριν, brerakias είπε

Μέσα στο e-bill λεει ακομα 0,096

δεν είχες φάει πόρτα?

9 λεπτά πριν, brerakias είπε

Τι γίνεται;

καλά εσύ , με μπέρδεψες λίγο

9 λεπτά πριν, brerakias είπε

Τελικά ειναι 0,17 ή 0,096;

μπόμπες ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pisod91 είπε

χαχαχαχαχαα φίλε αλήθεια έχω κάψει εγκέφαλο ξέρω ότι οι ερωτήσεις μου είναι για γέλια αλλά όποιος και να ήταν στην θέση μου με το ψέμα που έφαγα από Volton και από άλλες εταιρείες έτσι θα έκανε για να μην ξανά κάνει τέτοιο λάθος! :)  

Αν δεν θες να κανεις καποιο αλλο λαθος διαβασε τις τελευταιες 291 σελιδες απο εδω και τις τελευταιες 1000 απο το αλλο θεμα.;)

Τωρα αν σου πει ο korakios η εγω η καποιος αλλος τι να κανεις για το συγκεκριμενο θεμα απλα θα πας και θα το κανεις.Σημασια εχει να ξερεις τι κανεις και γιατι το κανεις.Κι αυριο μεθαυριο θα ξερεις τι να κανεις και πως να κινηθεις εως εναν βαθμο.

Για καλο στο λεω οτι σου γραφω.

1 λεπτό πριν, korakios είπε

'μέραααα

τα σπάει , μαζεύει κόσμο

μπουκάλι?

τζάμπα

πόρτα , ε?

καινούριο?

και 16 λένε οτι είναι κομπλέ

δεν είχες φάει πόρτα?

καλά εσύ , με μπέρδεψες λίγο

μπόμπες ε ?

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Sta είπε

Ρε γμτ μου προκάλεσε αγχος η αηδία με τα ρεύματα και δε μπορώ να κοιμηθώ. Έχετε καμιά ιδέα τι περίπου θα με βάλει να πληρώσω η προτεργια για να φύγω από το mvp που υπέγραψα ο μαλακας πριν 8 μήνες περιπου;

αν δεν έχεις το συμβόλαιο μπες στο site να δεις

τσεκάρεις και το άλλο θέμα για "αμφισβήτηση" (απο το τέλος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sta είπε

Ρε γμτ μου προκάλεσε αγχος η αηδία με τα ρεύματα και δε μπορώ να κοιμηθώ. Έχετε καμιά ιδέα τι περίπου θα με βάλει να πληρώσω η προτεργια για να φύγω από το mvp που υπέγραψα ο μαλακας πριν 8 μήνες περιπου;

Διαβασε τις τελευταιες 30-40-50-60 σελιδες να εχεις μια ιδεα τι παιζει.

6 λεπτά πριν, Sta είπε

Ρε γμτ μου προκάλεσε αγχος η αηδία με τα ρεύματα και δε μπορώ να κοιμηθώ. Έχετε καμιά ιδέα τι περίπου θα με βάλει να πληρώσω η προτεργια για να φύγω από το mvp που υπέγραψα ο μαλακας πριν 8 μήνες περιπου;

Διαβασε τις τελευταιες 30-40-50-60 σελιδες να εχεις μια ιδεα τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, brerakias είπε

Ποιά ειναι αυτή τη στιγμή η τιμή με το προγραμμα home online?

αυτή που γράφει ακόμα το site και φυσικά αυτή που ίσχυε όταν υπέγραψες

2 λεπτά πριν, brerakias είπε

Δεν καταλαβαίνω γιατί απαντάς έτσι.

όταν διαβάσεις τις τελευταίες σελίδες και ξανακοιτάξεις προσεχτικά το site θα καταλάβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, brerakias είπε

@korakios

Δεν καταλαβαίνω γιατί απαντάς έτσι. Ποιά ειναι αυτή τη στιγμή η τιμή με το προγραμμα home online?

Φίλε. Στη σελίδα που παραθέτεις, κάτω κάτω έχει τον τιμοκατάλογο για όσους ενταχθούν έως και 2.12. 

Οι τιμές είναι αυτές, και όχι οι αυξημένες που θα ισχύσουν για όσους μπουν από 3 του μηνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Αν δεν θες να κανεις καποιο αλλο λαθος διαβασε τις τελευταιες 291 σελιδες απο εδω και τις τελευταιες 1000 απο το αλλο θεμα.;)

Τωρα αν σου πει ο korakios η εγω η καποιος αλλος τι να κανεις για το συγκεκριμενο θεμα απλα θα πας και θα το κανεις.Σημασια εχει να ξερεις τι κανεις και γιατι το κανεις.Κι αυριο μεθαυριο θα ξερεις τι να κανεις και πως να κινηθεις εως εναν βαθμο.

Για καλο στο λεω οτι σου γραφω.

Πρέπει να διαβάσω τα πάντα γενικά αν θέλω να ξέρω πως θα αποφύγω και άλλα μελλοντικά ίδια λάθη ! Είναι το μόνο σίγουρο . Καλή και η πλάκα αλλά έχεις απόλυτο δίκαιο φίλε μου . Δεν θέλω να δικαιολογηθώ που δεν έχω διαβάσει ενώ θα έπρεπε ήδη να ξέρω τα πάντα για το θέμα του ρεύματος!

Αλλά θα το κάνω γιατί:

Για να κάνεις mining με πολλές κάρτες γραφικών από το 0 μέχρι εδώ που έχω φτάσει διάβαζα 1 χρόνο

Για να ενημερωθώ σχετικά με την δουλειά μου διαβάζω κάθε μέρα 

Για να μην πολυλογώ κάθε μέρα όσο και να διαβάσω ποτέ δεν θα τα προλάβω όλα 

Γιατί έχω και ένα παιδί να κοιτάξω όπως και πολλοί άλλοι και δεν μας μένει χρόνος ούτε για αυτό που είναι πολύ πιο ουσιαστικό ! Γιατί τα έχουν τόσο περίπλοκα ! 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, greekfragma είπε

3:00 ξημερώματα Κυριακής! ΡΕ ΑΕΙ ΠΑΓΕΝΕΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! Μετά θα γκρινιάζετε τη Δευτέρα που θα γίνει ο χαμός στο ίσωμα οτι δεν είσαστε ξεκούραστοι να απαντάτε στις ερωτήσεις! 

Confused Dog GIF

Μην τολμησεις και φυγεις θα σε κανω αγνοηση.:P

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Φίλε. Στη σελίδα που παραθέτεις, κάτω κάτω έχει τον τιμοκατάλογο για όσους ενταχθούν έως και 2.12. 

Οι τιμές είναι αυτές, και όχι οι αυξημένες που θα ισχύσουν για όσους μπουν από 3 του μηνα

Ευχαριστώ πολύ! Ναι όντως! Συγγνώμη για την ταλαιπωρία τότε, αλλά δε μου ήταν και πολύ ξεκάθαρο έτσι όπως παρουσιάζεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...