Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διάβασα ότι το παλιό καλό ΔΕΗ home online ισχύει για ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ μεχρι 3/12 άρα όχι ΑΙΤΗΣΕΙΣ; Έχω σε εκκρεμότητα 6 αιτήσεις αλλαγής παρόχου εκ των οποίων μόνο στις 4 έχω στείλει πίσω υπογεγραμμένα χαρτιά. Για τις άλλες δυο τους κυνηγάω με mail αλλά τίποτα. Τι προτείνετε για να μη χάσω την ενεργοποίηση έως 3/12; Αποτι διάβασα στους όρους δε δεσμεύονται με χρονικό διάστημα ενεργοποίησης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, lazarnik είπε

Emrpali τι είναι το 2 που εχεις; το έχω ξανα δει σε έναν. Αλλά νόμιζα το είχε βάλει αυτος

Spoiler

Δε ξέρω, νομίζω βγαίνει αν πάρεις πολλά sad reactions. Εκτός κι αν είπα κάτι που δεν έπρεπε (εκτός κανόνων) και είναι warnings; Off-topic μη το συνεχίζετε... κάνω tag τον @Thresh να μου πει αν υπάρχει θέμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, lazarnik said:

Emrpali τι είναι το 2 που εχεις; το έχω ξανα δει σε έναν. Αλλά νόμιζα το είχε βάλει αυτος

Spoiler

Off topic αλλά έχει θέμα το φόρουμ. Πχ τα δικά μιυ μηνύματα έχουν κολλήσει στα 599 και δεν αυξάνονται. Ομοίως και το status κάτω από το username 

 

Επεξ/σία από marmagia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler
9 λεπτά πριν, marmagia είπε

Off topic αλλά έχει θέμα το φόρουμ. Πχ τα δικά μιυ μηνύματα έχουν κολλήσει στα 599 και δεν αυξάνονται. Ομοίως και το status κάτω από το username 

δε μετράνε τα ποστ στο μπλα-μπλα , είναι εκπτωτικές 😁

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο ανοικτά εκτακτως όλα τα καταστήματα ΔΕΗ 09:00-21:00 για αιτήσεις λογω πολυ κόσμου που θέλει να προλάβει παλιες τιμές. Παντα κοντά στον πολίτη😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kostakiss είπε

My home online 

 

Το προϊόν είναι ενεργό έως 25/11/2023

 

είμαι οκ ;!!

σε λένε kostakisss και είσαι καλά θα λες

κάθε μέρα καραούλι στήσε όμως , είδες πίσω τι έπαιξε

12 λεπτά πριν, ababa641 είπε

https://energypress.gr/news/nea-omadiki-asfalisi-gia-toys-ergazomenoys-tis-etoimazei-i-dei-analytika-oi-parohes-toy

Άνοιξαν οι δουλειές... @HERTHAN οι εργαζόμενοι της ΔΕΗ σε ευχαριστούν 😜

κατάλαβαν οτι θα μπουκάρει κάποια μέρα και σου λέει η ΔΕΗ κάτσε να τους ασφαλίσω πρώτα 😁

5 λεπτά πριν, GimiDaTa είπε

πάμε για home enter και εμείς η έχει κάτι καλύτερο ;

δεν παίρνει ΚΟΤ, τηλ Δευτέρα πρωί για ραντεβού (να πεις οτι έχεις ΚΟΤ) , να υπογράψεις Γ1 , πάρεις κωδικούς , κάνεις ebill , ενεργοποιήσεις το online

νωρίς προβληματίστηκες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Decano είπε

παίζει να είχε θέμα η πληρωμή με την χρεωστική; Μέσα στους όρους γράφει αν δεν πραγματοποιηθεί πληρωμή μέσω πάγιας και αν αυτό συμβαίνει συστηματικά (2 φορές εννοεί) σε γυρνάει σε Γ1. Τους έχεις ενημερώσει; τι σου είπαν;

Kι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου αλλά δεν έχει ανεξόφλητο ποσό.

@xodover1977 Mήπως έκανες κάτι στο μεσοδιάστημα πχ αλλαγή κάρτας / πάγιας εντολής; Μακάρι να μην είναι κάτι τέτοιο. Αλλά δεν είναι μόνο στο ebill το πρόβλημα που το βγάζει υπό εξέταση... έχει φάει σκάλωμα κι η μηχανογράφηση με όλα αυτά μαζί... Οnline, KOT, Green Pass. Oύτε καν διεύθυνση και αριθμό παροχής δε γράφει ο λογαριασμός.

Μόλις τα είδα όλα αυτά, κράτησα 2ο backup από screenshots του ebill και του ιστορικού (πριν και μετά την ενεργοποίηση που εξαφανίζοντας διάφορα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως το νέο Online δεν υποστηρίζει ΚΟΤ , όσοι φύγανε απο άλλο πάροχο και δε υποστηρίζει το σύστημα κωδικό αίτησης , θα τους πετάξει και στο Γ1 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, ababa641 είπε

https://energypress.gr/news/nea-omadiki-asfalisi-gia-toys-ergazomenoys-tis-etoimazei-i-dei-analytika-oi-parohes-toy

Άνοιξαν οι δουλειές... @HERTHAN οι εργαζόμενοι της ΔΕΗ σε ευχαριστούν 😜

Δεν πειραζει θα ερθει η ωρα.

1 ώρα πριν, lazarnik είπε

Emrpali τι είναι το 2 που εχεις; το έχω ξανα δει σε έναν. Αλλά νόμιζα το είχε βάλει αυτος

Ποιος ειναι αυτος ο Emprali αδερφος του ekre?:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν πειραζει θα ερθει η ωρα.

Ποιος ειναι αυτος ο Emprali αδερφος του ekre?:lol:

Άσε έχω βρει το μπελά μου, έχω πάρει νέο κινητό και όλο μου αλλάζει λέξεις. Να φανταστείς όσες φορές έγραψα έντερ μου έβγαζε έντερο. Χαχαχαα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@korakios

 

Διάβασα σε κάποιο σου comment στο άλλο θέμα ότι μόνο με ραντεβού σε κατάστημα και να μην το κάνουμε Online Στην ΔΕΗ το my enter ! Γιατί αυτό ? 

θέλω να το κάνω Online γιατί δεν μπορώ καθόλου πρωινές ώρες αν είναι εφικτό κάπως να γίνει φυσικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Μόλις τα είδα όλα αυτά, κράτησα 2ο backup από screenshots του ebill και του ιστορικού (πριν και μετά την ενεργοποίηση που εξαφανίζοντας διάφορα).

To πρωτο πραγμα που εκανα.

Τραβηξα και μια selfie με εφημεριδα στα χερια οπου φαινεται η ημερομηνια γιατι θα μου πουνε δεν ειναι δικο σου.Ουτε απαγωγη.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...