Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, DIMITRIOS8085 είπε

Καλησπέρα, εχω ηρων και θελω να παω στο δεη myhomeonline. Εχω κωδικους ebill δεη απο παλια και μπαινω κανονικα. Εχω ηδη κλεισει ραντεβου με δεη αυριο για να μπω στο myhomeenter. Θα προλάβω να μπω στο online μεχρι 2/12? Ποσες μερες κανει η δεη την μεταφορα στο δικτυο της?

Με ρίσκο υπογράφεις Γ1 και μόλις εμφανιστεί η παροχή στο ebill ενεργοποιείς το Online. Η μεταφορά σε όσους πήγαν τις τελευταίες μέρες έγινε τσακ μπαμ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, toni31 είπε

Εσύ μαζί μας είσαι ή με τους άλλους...?

Εγω είχα πρόλαβει online τους παλιούς καιρούς με 0,096 😂😂 

είχα τάξει όμως άλλες 6 παροχές στο online και στο enter απο συγγενείς και αργούσαν να μου φέρουν φωτογραφίες από μετρητές και ταυτότητες κτλπ

 ας προσεχαν

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tzagaritos είπε

δεν μπορεις απο Home Enter να μπεις σε home online. μονο απο Γ1Ν

Αρα ουσιαστικα πλεον δεν υπαρχει τροπος να μπω στο online. Σωστα? Αν μπω στο enter θα χω ενεργοποιηθει μεχρι 2/12?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Aπό πουθενά. Ξυλώθηκε το Οnline απ'το ebill του άλλου, λογικό να χρεωθεί με Γ1. Και ο λογαριασμός λέει ΓΓ1 Οικιακό Οικιακό Green Pass Green Pass χωρίς αριθμό παροχής και διέθυνση.

Οχι ρωτησα το παλικαρι απο που προκυπτει οτι αν ξεπερασεις το οριο ΚΟΤ σε χρεωνει με Γ1 και οχι με τον τιμοκαταλογο του online.

Eγω καταλαβα οτι εγινε λαθος και ρωτησα μηπως εχει κατι εξτρα να μας πει.

Δεν υπαρχει λογικη αν ξεπερασεις το ΚΟΤ να σε βαζει στις χρεωσεις του Γ1/Γ1Ν.Απλα σε χρεωνει με τον τιμοκαταλογο του online.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Ας το κανω πιο σωστα αυτη τη φορα:mad:.......απο που προκυπτει οτι σε πεταει στο Γ1?

Από πουθενά, πέταξε ένας μια κοτσάνα. Ένας συμφορουμήτης είχε ενεργό online, πήρε το 1ο λογαριασμό μια χαρά... και μετά γαμήθηκε το ebill και ο λογαριασμός

 

2 λεπτά πριν, DIMITRIOS8085 είπε

Αρα ουσιαστικα πλεον δεν υπαρχει τροπος να μπω στο online. Σωστα? Αν μπω στο enter θα χω ενεργοποιηθει μεχρι 2/12?

Με ρίσκο υπογράφεις Γ1 και μόλις εμφανιστεί η παροχή στο ebill ενεργοποιείς το Online. Η μεταφορά σε όσους πήγαν τις τελευταίες μέρες έγινε τσακ μπαμ.

Αν φοβάσαι ότι δε θα γίνουν γρήγορα οι διαδικασίες, ξυλώνεις το ΚΟΤ και υπογράφεις σκέτο Enter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3 λεπτά πριν, DIMITRIOS8085 είπε

Αρα ουσιαστικα πλεον δεν υπαρχει τροπος να μπω στο online. Σωστα? Αν μπω στο enter θα χω ενεργοποιηθει μεχρι 2/12?

4 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Με ρίσκο υπογράφεις Γ1 και μόλις εμφανιστεί η παροχή στο ebill ενεργοποιείς το Online. Η μεταφορά σε όσους πήγαν τις τελευταίες μέρες έγινε τσακ μπαμ.

Στο Enter υπογραφεις κατεθειαν το συμβολαιο στο καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Από πουθενά, πέταξε ένας μια κοτσάνα. Ένας συμφορουμήτης είχε ενεργό online, πήρε το 1ο λογαριασμό μια χαρά... και μετά γαμήθηκε το ebill και ο λογαριασμός

Το ξερω ekre και γι'αυτο το λογο ρωτησα το παλικαρι που το ανεφερε μετα μηπως εχει κατι παραπανω να μας πει γιατι αυτο που ειπε ξερω οτι δεν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, έχω διαβάσει πολλές σελίδες αλλά έχω μία απορία.

Έχω ΔΕΗ Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο ΚΟΤ Β. Με συμφέρει το MyΔΕΗOnline από ότι έχετε πει. Θα ήθελα να ρωτήσω, θα πρέπει να ξανά υποβάλλω την αίτηση για ΚΟΤ διότι διάβασα ότι αλλάζει ο αριθμός παροχής.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MiltiadisMan είπε

Καλησπέρα σας, έχω διαβάσει πολλές σελίδες αλλά έχω μία απορία.

Έχω ΔΕΗ Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο ΚΟΤ Β. Με συμφέρει το MyΔΕΗOnline από ότι έχετε πει. Θα ήθελα να ρωτήσω, θα πρέπει να ξανά υποβάλλω την αίτηση για ΚΟΤ διότι διάβασα ότι αλλάζει ο αριθμός παροχής.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη!

Όχι δεν υποβάλλεις νέα αίτηση ΚΟΤ, όχι δεν αλλάζει ο αριθμός παροχής.

Απλά ενεργοποιείς το Online απ'το Ebill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, KenJiNx είπε

Εγω είχα πρόλαβει online τους παλιούς καιρούς με 0,096 😂😂 

είχα τάξει όμως άλλες 6 παροχές στο online και στο enter απο συγγενείς και αργούσαν να μου φέρουν φωτογραφίες από μετρητές και ταυτότητες κτλπ

 ας προσεχαν

 

 

Φίλε, δε θες να καταλαβεις;

Μέχρι και 2.12, όσοι καταφέρουν να μπουν στο πρόγραμμα έχουν 0.096

image.png.38a81349030b6fbbc023c5c851a1b69b.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, satsok2 είπε

Φίλε, δε θες να καταλαβεις;

Μέχρι και 2.12, όσοι καταφέρουν να μπουν στο πρόγραμμα έχουν 0.096

image.png.38a81349030b6fbbc023c5c851a1b69b.png

Και σου λέω για όσους κάνουν αίτηση πχ αύριο Δευτέρα 29/11, πιστεύεις πως θα προλάβει να ενεργοποιηθεί μέχρι τη Πεμπτη; Σε 3 εργάσιμες; 

Εμένα ένα μήνα πριν κάνανε 2 βδομάδες για να ενεργοποιηθεί.

 

Μάλλον εσύ δε θες να καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κάτι ακόμα παρακαλώ, αν μετά τους 6 μήνες που καβατζώνεις την τιμή η τιμή διαφέρει μπορείς να επιστρέψεις στο Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο; Αφού δεν είναι συμβόλαιο είναι add on υπηρεσία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, MiltiadisMan είπε

Επίσης κάτι ακόμα παρακαλώ, αν μετά τους 6 μήνες που καβατζώνεις την τιμή η τιμή διαφέρει μπορείς να επιστρέψεις στο Γ1 Οικιακό Τιμολόγιο; Αφού δεν είναι συμβόλαιο είναι add on υπηρεσία

Αν αλλάξουν όρους ή τιμές αλλάζεις πρόγραμμα ή πάροχο αζημίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν ξεπεράσεις το όριο κοτ πάνω από 10% τότε σε πετάει εξω και σε πάει στο κανονικό πρόγραμμα σαν να μην είχες κοτ δηλαδή στο online πχ οχι στο Γ1.

Αυτό είναι 100% τσεκαρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...