Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, korakios είπε

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά και γωνίες

αζημίως εντός 14 ημερών

edit : εξ αποστάσεως

Μου είπαν ότι για το πρόγραμμα αυτό δεν γίνεται αζημίως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, nikos33340 είπε

Μου είπαν

  

6 λεπτά πριν, korakios είπε

μη δίνετε σημασία στο τι λέει ο σεκιουριτάς ,προϊστάμενος ,υπεύθυνος καθαρίστρια,  διευθυντής , υπάλληλος ,κεντρικά και γωνίες

 

Αναφορά σε κείμενο

3.Πέραν των αναφερομένων στο άρθρο 17 του παρόντος Κώδικα στοιχείων, η Προσφορά Προμήθειας προς Μικρούς Πελάτες πρέπει επίσης να προβλέπει:

ε. διαδικασία υπαναχώρησης, προθεσμία άσκησης του δικαιώματος, καθοριζόμενη τουλάχιστον σε δεκατέσσερις (14) ημερολογιακές ημέρες μετά την υπογραφή της Σύμβασης Προμήθειας από τον Πελάτη.
Τα υπό (α) έως (ε) στοιχεία συμπεριλαμβάνονται υποχρεωτικώς στο ελάχιστο περιεχόμενο της Σύμβασης Προμήθειας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μπηκα χθες στον λογαριασμο και δεν μπορω να δω αν το εντερ τελικα περασε, ξερει κανεις που το βλεπουμε; Στα νεα προγραμματα βεβαια μου εχει μονο το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, TheStranger80 είπε

Εγω μπηκα χθες στον λογαριασμο και δεν μπορω να δω αν το εντερ τελικα περασε, ξερει κανεις που το βλεπουμε; Στα νεα προγραμματα βεβαια μου εχει μονο το online.

έχει θέμα το ebill απο ότι φαίνεται , μη το δίνετε σημασία για κάποιες μέρες

καλό είναι όταν δείχνουν σωστά τα προγράμματα και το ιστορικό να κρατάτε τουλάχιστον screenshots ή και screen recording

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδιά όλοι καλά που μπήκατε με τις παλιές τιμές εμείς δεν ξέρω τι να κάνουμε να μείνουμε elpedison με καινούργιο πρόγραμμα συνέπεια 50%ρισκαροντας με την ρήτρα αναπροσαρμογής η να πάμε σε σταθερά ΔΕΗ;Όλα είναι ρουλέτα πια..Η μήπως όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Andytse13 είπε

Λοιπόν παιδιά όλοι καλά που μπήκατε με τις παλιές τιμές εμείς δεν ξέρω τι να κάνουμε να μείνουμε elpedison με καινούργιο πρόγραμμα συνέπεια 50%ρισκαροντας με την ρήτρα αναπροσαρμογής η να πάμε σε σταθερά ΔΕΗ;Όλα είναι ρουλέτα πια..Η μήπως όχι;

Εμείς τον ήπιαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Εnter+ μαζί με νυχτερινό.

Κάτω αριστερά στη 1η σελίδα του λογαριασμού γράφει ποιο πρόγραμμα είναι και πότε λήγει.

Δεν ειχα ολη την σελιδα και το εβλεπα μονο πανω αριστερα(σχεδον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Andytse13 είπε

Λοιπόν παιδιά όλοι καλά που μπήκατε με τις παλιές τιμές εμείς δεν ξέρω τι να κάνουμε να μείνουμε elpedison με καινούργιο πρόγραμμα συνέπεια 50%ρισκαροντας με την ρήτρα αναπροσαρμογής η να πάμε σε σταθερά ΔΕΗ;Όλα είναι ρουλέτα πια..Η μήπως όχι;

Δεν υπάρχει ρίσκο να πας ΔΕΗ, ακόμα και με 0.17 - 0.18 είναι φτηνότερα από κυμαινόμενα. Πρέπει να πέσει η ΤΕΑ στο 100 για να συμφέρουν τα κυμαινόμενα.

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν ειχα ολη την σελιδα και το εβλεπα μονο πανω αριστερα(σχεδον).

Γι'αυτό εγώ λέω όχι παζλ... 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχετε καμία άποψη/ενημέρωση τι θα κάνει η ΔΕΗ με τα online/enter (με τις καλές τιμές) μετά το εξάμηνο σε περίπτωση που οι τιμές παραμείνουν ως έχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ekrepali είπε

Γι'αυτό εγώ λέω όχι παζλ... 😄

Kαι που το ειχα πολυ ειναι.

Να σκεφτεις απο τυχη το εβαλε το προγραμμα....πηγε για αλλαγη ονοματος και βρηκε εναν γνωστο του εκει που θα εβαζε το enter και το εβαλε κι αυτος την αλλη μερα.Ουτε καν ξερει τι υπεγραψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ουτε καν ξερει τι υπεγραψε.

Φαντάσου να πιάσει κουβέντα με κάποιον που έχει Γ1. Ο ένας θα λέει ότι έρχονται οι λογαριασμοί φουσκωμένοι, ο δικός σου θα λέει ότι η ΔΕΗ είναι φτηνή. Έχει γαμηθεί το σύμπαν κι ακόμα ο κόσμος δεν έμαθε τι εστί σταθερο και τι κυμαινόμενο. Κι αν κρίνω απ'τη νέα επιδότηση του χρόνου (όχι οριζόντια), θα πληρώνουμε εμείς τις μαλακίες των άλλων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...