Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Εδώ έχει cheaters το Warzone παρά το anti-cheat που έβαλαν, πέφτουν bans αβέρτα βέβαια αλλά δεν φτάνει αυτό. Πρέπει το παιχνίδι να κοστίζει ένα 20άρικο σταθερά, να πέφτει ban και να πρέπει ο μλκας να πληρώσει για να ξαναπαίξει.

Όταν το έχεις free απλά δεν τον ενδιαφέρει, φτιάχνει νέο account και βάζει cheat για aimbot + skins κλπ.

Ναι ρε συ γι'αυτό το αναφέρω επειδή το battlefield είναι εμπορικό παιχνίδι και από το bf1 ξεκίνησε το σκληροπυρηνικό cheating και η Dice/EA δεν κάνουν απολύτως τίποτα. 

Τουλάχιστο στα προηγούμενα battlefield από το 4 και πιο πριν δεν υπήρχε αυτή η αηδία με το aimbot μέσα από τοίχους και στα 3 χιλιόμετρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 8/3/2022 στις 7:32 ΜΜ, cos_dr2 είπε

Tουλάχιστο μπαίνω σήμερα και παίζω.

 Το έχω συνηθίσει το άμοιρο.😂

Πρέπει να περνάς πάρα πολύ καλά 😂😂😂

Διασκέδαση😂 Battlefieldάρα μόνο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Πρέπει να περνάς πάρα πολύ καλά 😂😂😂

Διασκέδαση😂 Battlefieldάρα μόνο!!

Και τώρα ρίχνω ένα παιχνιδάκι να ξεγελάσω το κορμάκι μου που τουρτουρίζει από το κρύο και έχω και τη μονάδα κοντά για να ζεσταίνομαι να μην ανοίγω θέρμανση γιατί πήγε ψηλά το ΑΕΡΙΟ😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχουμε φαει ποινη απο τους Mod επειδη γραφαμε δεκαδες ποστ καθημερινα και μοιραζομασταν εμπειριες απο το καλυτερο BF ολων των εποχων. Τωρα γραφουμε ενα ποστ την βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2022 στις 1:04 ΠΜ, vassilis018 είπε

 

Τεράστια σύμπτωση αφού εχτές είχα μπει σε αυτον τον χάρτη και τον χάζευα , δυστυχώς ημουν μόνος μου σε scavenger mode που μόνο ενας σερβερ υπήρχε και αυτος άδειος ! 

Πραγματικά πολύ ωραία γραφικά αν και πιο πολύ μου θυμίζει χάρτη call of duty παρά battlefield .

btw εχτές όλη μέρα έπαιζα battlefield 3 , εντάξει σε congquest και rush βρίσκεις κόσμο και έπαιξα αρκετά αλλά ήθελα να παίξω και λίγο scavenger ή gun master που δεν βρίσκεις κόσμο ρε γαμώτο , τουλάχιστον τις ωρες που μπήκα εγω .

Επίσης αυτο που με ενοχλεί στους custom server σε bf3 & bf4 είναι το autoballance , δεν μπορεί να είσαι πρώτος επειδη έχεις κάνει capture τις περισσότερες σημαίες και επειδη χάνουν οι άλλοι και φευγουν οταν πεθαίνεις να σε πηγαίνει στην άλλη ομάδα , πραγματικά ξενέρωμα. Κ ενω γουστάρω αυτον τον καιρό να παίζω το 3&4 το συγκεκριμένο πράγμα με ξενερώνει !  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, panoskatos είπε

Τεράστια σύμπτωση αφού εχτές είχα μπει σε αυτον τον χάρτη και τον χάζευα , δυστυχώς ημουν μόνος μου σε scavenger mode που μόνο ενας σερβερ υπήρχε και αυτος άδειος ! 

Πραγματικά πολύ ωραία γραφικά αν και πιο πολύ μου θυμίζει χάρτη call of duty παρά battlefield .

btw εχτές όλη μέρα έπαιζα battlefield 3 , εντάξει σε congquest και rush βρίσκεις κόσμο και έπαιξα αρκετά αλλά ήθελα να παίξω και λίγο scavenger ή gun master που δεν βρίσκεις κόσμο ρε γαμώτο , τουλάχιστον τις ωρες που μπήκα εγω .

Επίσης αυτο που με ενοχλεί στους custom server σε bf3 & bf4 είναι το autoballance , δεν μπορεί να είσαι πρώτος επειδη έχεις κάνει capture τις περισσότερες σημαίες και επειδη χάνουν οι άλλοι και φευγουν οταν πεθαίνεις να σε πηγαίνει στην άλλη ομάδα , πραγματικά ξενέρωμα. Κ ενω γουστάρω αυτον τον καιρό να παίζω το 3&4 το συγκεκριμένο πράγμα με ξενερώνει !  

Δεν υπάρχει απόλυτη λύση, δυστυχώς. Στο V που χρησιμοποιώ για stability και δοκιμές αυτές τις μέρες, ξεκινάμε operations με +-10 παίκτες και μένουμε έτσι μέχρι όσο τραβήξει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/4/2022 στις 5:05 ΠΜ, panoskatos είπε

Τεράστια σύμπτωση αφού εχτές είχα μπει σε αυτον τον χάρτη και τον χάζευα , δυστυχώς ημουν μόνος μου σε scavenger mode που μόνο ενας σερβερ υπήρχε και αυτος άδειος ! 

Πραγματικά πολύ ωραία γραφικά αν και πιο πολύ μου θυμίζει χάρτη call of duty παρά battlefield .

btw εχτές όλη μέρα έπαιζα battlefield 3 , εντάξει σε congquest και rush βρίσκεις κόσμο και έπαιξα αρκετά αλλά ήθελα να παίξω και λίγο scavenger ή gun master που δεν βρίσκεις κόσμο ρε γαμώτο , τουλάχιστον τις ωρες που μπήκα εγω .

Επίσης αυτο που με ενοχλεί στους custom server σε bf3 & bf4 είναι το autoballance , δεν μπορεί να είσαι πρώτος επειδη έχεις κάνει capture τις περισσότερες σημαίες και επειδη χάνουν οι άλλοι και φευγουν οταν πεθαίνεις να σε πηγαίνει στην άλλη ομάδα , πραγματικά ξενέρωμα. Κ ενω γουστάρω αυτον τον καιρό να παίζω το 3&4 το συγκεκριμένο πράγμα με ξενερώνει !  

Έπαιξα και γω κανα 2 βδομάδες με νέο λογαριασμό Battlefield 3, κρατάει πάρα πολύ καλά δεδομένου της ηλικίας του το παιχνίδι απλά έχει κόσμο ανάλογα τις ώρες και έψαχνα με το κιάλι να βρω. Δε στα DLC maps ακόμη πιο δύσκολο. Α ρε περασμένα μεγαλεία, πόσες αναμνήσεις. Με έπιασε μια μελαγχολία γιατί τα περισσότερα DLC maps, τα δυνατά βγήκαν από το καλοκαίρι του 2012 και μετά που ήμουν 3η Λυκείου και στο άγχος του αγώνα των Πανελληνίων τότε και δε τα χάρηκα όσο ήθελα. Τώρα είναι αργά :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Γκιόζηδες.

Πήγατε και βάλατε όλα τα οχήματα μαζί, στο ξεκίνημα, στη "βάση", κι όχι ανάλογα με την πρόοδο και τις σημαίες που παίρνει/έχει η κάθε ομάδα...τώρα σας φταίει ο αριθμός τους, όχι το πως χρησιμοποιούνται έτσι που τα έχετε κάνει.

LOS/LOC...στους μισούς χάρτες όλων των BF είσαι στο έλεος οποιουδήποτε ξέρει να σημαδεύει, αλλά τώρα πείραξε αυτό.

Εκεί, με το ζόρι, urban warfare μέσα σε κτίρια σε φάση DM από άλλα παιγνίδια, μην και ζοριστεί κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...