Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να πω κάτι?

 Στο portal παίρνω το XMP σαν medic και βάζω αυτή τη διόπτρα  πως τη λένε με το τριγωνάκι, το ^ το κόκκινο.

με αυτή τη διόπτρα όμως σημαδεύω και δεν πετυχαίνω τίποτα, σαν να μην πηγαίνει σφαίρα στο στόχο.

Μετά βάζω την άλλη με την τελεία την κόκκινη και βαράω μια χαρά.

 Γίνεται κάτι με το hit reg και την διόπτρα?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.gameworld.gr/news/fps/47536-battlefield-3-lead-designer-battlefield-2042-electronic-arts

Μπορεί να έχει και δίκιο. Να κυκλοφορήσουν καινούργιο BF να σωθεί η κατάσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Αρχισα να παίζω πάλι το BF 1. Παιχνιδάρα, καμία σχέση με το 2042. Η μέρα με τη νύχτα. Ελπίζω να γίνουν μαζικά refunds μπας και πάρω πίσω τα πεταμένα ευρά μου αλλά μάλλον είναι δύσκολο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, _Theo_ είπε

'Αρχισα να παίζω πάλι το BF 1. Παιχνιδάρα, καμία σχέση με το 2042. Η μέρα με τη νύχτα. Ελπίζω να γίνουν μαζικά refunds μπας και πάρω πίσω τα πεταμένα ευρά μου αλλά μάλλον είναι δύσκολο.

Το 1, είναι Α-Ρ-Ι-Σ-Τ-Ο-Υ-Ρ-Γ-Η-Μ-Α. 

Και νομίζω αρκετά underrated. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, _Theo_ είπε

'Αρχισα να παίζω πάλι το BF 1. Παιχνιδάρα, καμία σχέση με το 2042. Η μέρα με τη νύχτα. Ελπίζω να γίνουν μαζικά refunds μπας και πάρω πίσω τα πεταμένα ευρά μου αλλά μάλλον είναι δύσκολο.

Και το V παιχνιδάρα είναι σε σχέση με το 2042 μεχρι στιγμής.

 Κρίμα. Πάντως παίζω τώρα 2042, το έχω συνηθίσει. Παίζω και κανα Conquest of Ages στο portal

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, _Theo_ είπε

'Αρχισα να παίζω πάλι το BF 1. Παιχνιδάρα, καμία σχέση με το 2042. Η μέρα με τη νύχτα. Ελπίζω να γίνουν μαζικά refunds μπας και πάρω πίσω τα πεταμένα ευρά μου αλλά μάλλον είναι δύσκολο.

επικοινωνησα με support, Παραδοξως, ενω ο εκπροσωπος ηταν ετοιμος να με πεταξει, οταν ανεφερα οτι θα τα διεκδικησω μεσω νομων της ΕΕ περι προιοντων τα οποια πρεπει να ειναι οπως διαφημιζονται, και χαμηλης ποιοτητας, το γυρισε και με ρωτησε ποσες ωρες εχω παιξει. Αν και στις 38 ειπε οτι εχω ξεπερασει για refund (ανεφερα οτι εχω παιξει 850 το 1 και καμια 500αρια το 5), ειπε οτι θα στειλει το αιτημα για εξεταση. Του ειπα ξεκαθαρα οτι θα περιμενω μεχρι Παρασκευη. Μετα θα το ψαξω με προστασια καταναλωτη ή κατι.

Το 1ο game που θα το τραβηξω τοσο. εδωσα 90 ευρω για 38 ωρες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο "Να λεφτά και δως μου κρέας" σαφώς έχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης και ο καταναλωτής. 

Κάποιοι που λέγαμε ότι το παιχνίδι είναι εξ αρχής σκουπίδι ήμασταν οι κακοί και γραφικοί του θέματος .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, SabotazNic είπε

επικοινωνησα με support, Παραδοξως, ενω ο εκπροσωπος ηταν ετοιμος να με πεταξει, οταν ανεφερα οτι θα τα διεκδικησω μεσω νομων της ΕΕ περι προιοντων τα οποια πρεπει να ειναι οπως διαφημιζονται, και χαμηλης ποιοτητας, το γυρισε και με ρωτησε ποσες ωρες εχω παιξει. Αν και στις 38 ειπε οτι εχω ξεπερασει για refund (ανεφερα οτι εχω παιξει 850 το 1 και καμια 500αρια το 5), ειπε οτι θα στειλει το αιτημα για εξεταση. Του ειπα ξεκαθαρα οτι θα περιμενω μεχρι Παρασκευη. Μετα θα το ψαξω με προστασια καταναλωτη ή κατι.

Το 1ο game που θα το τραβηξω τοσο. εδωσα 90 ευρω για 38 ωρες. 

Εγώ το αγόρασα από Voidu οπότε μάλλον δεν έχω ελπίδες. Ευτυχώς (;) έδωσα 46 € και όχι 90. Πάντως αν δεν εγκριθούν μαζικά επιστροφές μην ελπίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά, αν έφτιαχναν κάποια θέματα balancing στο 1 με τους prone support, και κάτι άλλα μικροπροβλήματα, δεν θα ήταν καν στην συζήτηση το V και το 2042

Δεν περιγράφεται η εμπειρία του να παίζεις battlefield 1 εποχές 2017-early 2018

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, _Theo_ είπε

Εγώ το αγόρασα από Voidu οπότε μάλλον δεν έχω ελπίδες. Ευτυχώς (;) έδωσα 46 € και όχι 90. Πάντως αν δεν εγκριθούν μαζικά επιστροφές μην ελπίζεις.

Ένας από UK πήρε πάντως. Είναι το πως θα πιέσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, just getting started είπε

 δεν θα ήταν καν στην συζήτηση το V και το 2042

Το 5 μπροστά στο 2042 είναι αριστούργημα! 

Σαφώς το 1 είναι παιχνιδαρα αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει φως στο τουνελ

 

9xolqgwuoai81.png

 

https://charlieintel.com/ea-reportedly-blames-halo-infinite-for-battlefield-2042s-disastrous-reviews/162996/

 

 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...