Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.insider.gr/oikonomia/206498/arhizoyn-na-ishyoyn-oi-kanones-tis-ee-gia-psifiako-periehomeno-kai-tin-polisi

Ξερει κανεις, εαν μπορω να χρησιμοποιησω αυτο στην αιτηση για refund, ενω εφαρμοστηκε αφου βγηκε το 2042?

@paredwse ισως να μπορεις να βοηθησεις εδω

Λιγο που εψαξα, πρεπει να αφορα τις οδηγιες 2019/770 και 771 απλα δεν αναφερει video games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ειχα ξεχασει τελειως το βιντεο με το work in progress που δειχνουν στο 2:15. Πωωωω

Εν τω μεταξυ αυτο στο πλοιο δεν το εχω δει να γινεται σε game. Γινεται και στο breakthrough? (που ανατιναζεις την πλαινη πορτα)

Τοσα πολλα potential το portal, αλλα δεν πετυχε γτ ηταν "θαμμενο".

Για εμενα, οπως ειπε και ο Stodeh, πρεπει να βαλουν σε rotation καποια Modes απο portal

 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SabotazNic είπε

 

Ειχα ξεχασει τελειως το βιντεο με το work in progress που δειχνουν στο 2:15. Πωωωω

Εν τω μεταξυ αυτο στο πλοιο δεν το εχω δει να γινεται σε game. Γινεται και στο breakthrough? (που ανατιναζεις την πλαινη πορτα)

Τοσα πολλα potential το portal, αλλα δεν πετυχε γτ ηταν "θαμμενο".

Για εμενα, οπως ειπε και ο Stodeh, πρεπει να βαλουν σε rotation καποια Modes απο portal

 

Τρανό παράδειγμα το βίντεο με την σύγκριση πού έβαλες του " φάτε καλό σανό σε εμάς" . Έπαιξα το παιχνίδι με τις 10 ώρες trial του game pass, οι τύποι είναι αισχροί για ότι μας παρέδωσαν. Μαύρο στην σειρά από δω και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι τόσο τι παρέδωσαν, το θέμα είναι πόσο αργούν τα updates τους και πόσο αργά θα κάνουν τις όποιες προσθήκες. Γενικά φαίνεται παρατημένο το παιχνίδι(Κάτι που δεν θα 'πρεπε να γίνει τόσο νωρίς) και μάλλον δουλεύουν σε άλλο παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Εν τω μεταξυ αυτο στο πλοιο δεν το εχω δει να γινεται σε game. Γινεται και στο breakthrough? (που ανατιναζεις την πλαινη πορτα)

Ναι γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Το θέμα δεν είναι τόσο τι παρέδωσαν, το θέμα είναι πόσο αργούν τα updates τους και πόσο αργά θα κάνουν τις όποιες προσθήκες. Γενικά φαίνεται παρατημένο το παιχνίδι(Κάτι που δεν θα 'πρεπε να γίνει τόσο νωρίς) και μάλλον δουλεύουν σε άλλο παιχνίδι.

 

Ακριβώς. Δίνουν updates με το σταγονόμετρο. Και κάτι μου λέει ότι όταν και αν φτιαχτεί ποτέ το game θα είναι αργά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Εν τω μεταξυ αυτο στο πλοιο δεν το εχω δει να γινεται σε game. Γινεται και στο breakthrough? (που ανατιναζεις την πλαινη πορτα)

Ξεκινάς το ένα βίντσι να τεντώσει και μετά το άλλο και τραβάνε το κομμάτι κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Ξεκινάς το ένα βίντσι να τεντώσει και μετά το άλλο και τραβάνε το κομμάτι κάτω.

Εν τω μεταξύ θα είχε νόημα αν το πλοίο δεν είχε ήδη μεγάλα κενά, αλλά anyway... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτά που δείχνουν στα trailer είναι σαν ταινίες cgi. Ούτε με σφαίρες δεν γίνονται αυτά σε real time αλλιώς θα χρειαζόσουν 3090 + 12900Κ για 1080p/30 και αν. Εγώ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί βγάζουν τέτοια trailers αφού ξέρουν ότι το τελικό αποτέλεσμα δεν μπορεί να τα φτάσει. Μόνο και μόνο για το hype; Τι νόημα έχει αυτό αφού όταν βγει κανονικά το game θα φανεί η αλήθεια. Για τα pre-orders; Αλλά και πάλι τι νόημα έχει να κάνεις pre-order σε παιχνίδια που δεν έχουν physical copies; Τι κερδίσεις; skins και άλλες τέτοιες μπούρδες; Ή ότι θα μπορείς να παίξεις 1 βδομάδα πιο νωρίς απ' τους άλλους; Πραγματικά αδυνατώ να το καταλάβω. Άντε αν είναι ένα μικρό indie studio και θέλεις να υποστηρίξεις τη δουλειά τους γιατί σου άρεσαν παλιότερα games τους, αυτό να το καταλάβω. Αλλά σε τεράστια studio γιατί να δώσεις λεφτά μπροστά; Και δεν έχει να κάνει με την τιμή. Και 20 ευρώ να είχε πάλι δεν βλέπω το νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με χαλάει το τρέιλερ τόσο, όσο ότι το destruction του 2042 είναι πραγματικά ανύπαρκτο. Στο 5 είχες κτήρια να πέφτουν και εδώ κάνα τζάμι αν σπάσει. 

Τεσπα. Θα ψάξω μετά τα παραπάνω για refund. Θα πιαστώ τώρα με lost ark, και μετά με horizon και elden ring οπότε δεν "χωράει" στο πρόγραμμα δυστυχώς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν το βλέπω να βγαίνουν τα refunds σε όλους, είναι ΕΑ/Dice που είχαν πλακωθεί με τους fans στο V και έλεγαν ότι "you are on the wrong side of history" και τέτοια + ότι δεν έβγαλαν ποτέ το Ανατολικό Μέτωπο.
Όπως και ότι δεν θα ζητήσουν συγνώμη που θέλουν αρκετοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα για ένα γύρο στο 2042 στην orbital και μετά λέω δεν μπαίνω στο 4 και με το που μπήκα στη FIRESTORM 2014 ένιωσα πραγματικά πως είμαι μέσα σε πόλεμο.

Στο 2042 όλα είναι νερόβραστα, μονο το portal λιγο τελικά θυμίζει battlefield.

 To petition έφτασε 100.000 , υπέγραψα κι εγώ για πλάκα😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cos_dr2 είπε

Μπήκα για ένα γύρο στο 2042 στην orbital και μετά λέω δεν μπαίνω στο 4 και με το που μπήκα στη FIRESTORM 2014 ένιωσα πραγματικά πως είμαι μέσα σε πόλεμο.

Στο 2042 όλα είναι νερόβραστα, μονο το portal λιγο τελικά θυμίζει battlefield.

 To petition έφτασε 100.000 , υπέγραψα κι εγώ για πλάκα😂

Πες να σε κάνω add BF4-BF1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...