Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, mike0402 είπε

1500 ευρω πηγε?νομιζω καπου τοσο πρεπει να την ειχε!

1200 την είχε, άλλα εξαντλήθηκε μετά από 5 λεπτά αφού την πήρα. Πάντως πολύ γρήγοροι την Παρασκευή παρήγγειλα Δευτέρα πρωί την είχα στα χέρια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, mkp said:

1200 την είχε, άλλα εξαντλήθηκε μετά από 5 λεπτά αφού την πήρα. Πάντως πολύ γρήγοροι την Παρασκευή παρήγγειλα Δευτέρα πρωί την είχα στα χέρια μου.

ωραιος ρε φιλε να την χαρεις!

να δουμε εμεις που θα βρουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά αν θέλει κάποιος να τα δώσει, βρίσκει έστω και δύσκολα. Το θέμα είναι τι γίνεται αν δεν θέλει να δώσει τόσα λεφτά για κάτι που (κατ' αυτόν) δεν αξίζει τόσα λεφτά.

Υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για κάθε ενδιαφερόμενο, σε μαγαζί στο τσιγκουνοSite προσφέρεται το κτήνος R9 280X σε κορυφαία υλοποίηση της XFX σε τιμή σκότωμα 280 ευρώ, κατόπιν παραγγελίας βεβαίως βεβαίως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αμάν. Τότε παίδες δίνω τη μονάκριβη R290X μου μόνο τρεισίμιση κατοσταρικάκια, τιμή ευκαιρίας. Όσο την είχα πάρει πριν 7-8 χρόνια. Λογικό πιστεύω, αφού η κάρτα δουλεύει ακόμα όπως την πρώτη μέρα. Γίνονται δεκτά και bitcoin. 

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, LouCi4er είπε

Εχω μια 4870 οποιος ενδιαφερεται σε πμ παιδια.Μεχρι Νοεμβριο που εχω γενεθλια στειλτε.

Spoiler

Screenshot_20210216_215239.jpg.174f50e66ba9ee2dff7e4e0d75ea4ea1.jpg

Τιμουλα???? Τι μου θύμησες τώρα... Και το αστείο είναι ότι η συγκεκριμένη 4870 δουλεύει ακόμα 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

αν και ακοινώνητος 😄 είσαι ωραίος (for sharing).

Ας ελπίσουμε ότι θα την πάρει κάποιος που την έχει ανάγκh και όχι κάποιος scalper

Επεξ/σία από panospeter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κουμπωσα κ εγώ την 6800 xt της gigabyte και δηλώνω ενθουσιασμένος! Η κάρτα τα σπάει,ποιότητα full και τα utilities της AMD ειναι κορυφαια! Δεν χρειάζεται καν το MSI afterburner! Στα έχει όλα έτοιμα! Χώρια που έχει απίστευτες λειτουργίες για προσαρμογή σε μόνιτορ η τηλεόραση χωρίς να χρειάζεσαι να τρέχεις σε οδηγούς στο YouTube!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...