Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, xartemporas είπε

Πολύ όμορφες μου φαίνονται οι λευκές gpus…βέβαια αν σκεφτεί κανείς ότι το πλαστικό μέρος στα pc cases που συνήθως είναι το μπροστινό στο λευκό χρώμα κιτρινίζει άσχημα, δεν νομίζω ποτέ ότι θα κάνω λευκό build. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, just getting started said:

216.90 λέει σε μένα.

Μήπως είναι προσφορά newsletter?

Ναι, νομιζα οτι με το link απο το Newsletter, εμφανιζεται σε ολους αυτη η τιμη.. εχει και εναν κωδικο προσφοράς: 2355

Δοκιμασε να βαλεις τον κωδικό οταν προχωρησεις την παραγγελιαimage.png.8170c6164f351c619d1172576884d184.png

Επεξ/σία από xartemporas
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, just getting started είπε

216.90 λέει σε μένα.

Μήπως είναι προσφορά newsletter?

Ναι. Αλλά μπορούν να την αγοράσουν και οι υπόλοιποι αρκεί να το αναφέρουν στο κατάστημα νομίζω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/10/2023 στις 9:45 ΜΜ, dimoskoutr είπε

Πολύ όμορφες μου φαίνονται οι λευκές gpus…βέβαια αν σκεφτεί κανείς ότι το πλαστικό μέρος στα pc cases που συνήθως είναι το μπροστινό στο λευκό χρώμα κιτρινίζει άσχημα, δεν νομίζω ποτέ ότι θα κάνω λευκό build. 😉

Πλεον ενα καλο ασπρο pc case ειναι απο ανοδιωμενο αλουμινιο ή βαμενο με ηλεκτροστατικη βαφη , δεν ειναι πλαστικα.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Πλεον ενα καλο ασπρο pc case ειναι απο ανοδιωμενο αλουμινιο ή βαμενο με ηλεκτροστατικη βαφη , δεν ειναι πλαστικα.

Το lancool 216 που έχω σε μαύρο και θεωρείται οκ κουτάκι το έχω δει από κοντά σε λευκό και είναι κουκλί, αλλά με το πλαστικό μπροστινό του δεν ρίσκαρα με τίποτα. Μαύρο και ξερό ψωμί. Μια φορά την πάτησα με λευκό κουτί και ακόμη και σήμερα που το είδα κάτω στο υπόγειο με το κιτρινισμένο μπροστινό του μου την έδωσε άσχημα. 🤨😉

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Το lancool 216 που έχω σε μαύρο και θεωρείται οκ κουτάκι το έχω δει από κοντά σε λευκό και είναι κουκλί, αλλά με το πλαστικό μπροστινό του δεν ρίσκαρα με τίποτα. Μαύρο και ξερό ψωμί. Μια φορά την πάτησα με λευκό κουτί και ακόμη και σήμερα που το είδα κάτω στο υπόγειο με το κιτρινισμένο μπροστινό του μου την έδωσε άσχημα. 🤨😉

To Lian Li Air Mini ειναι ανοδιωμενο αλουμινιο σε ολες τις πλευρες και ολες βγαινουν για να καθαρισεις τη σκονη στις τρυπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

To Lian Li Air Mini ειναι ανοδιωμενο αλουμινιο σε ολες τις πλευρες και ολες βγαινουν για να καθαρισεις τη σκονη στις τρυπες.

Βλέπεις όμως ότι το καλό είναι σχετικό. Της ίδιας εταιρείας κουτί και το 216 και το mini. Δεν είναι τόσο μακριά σε τιμή αυτά τα δυο και όμως το ένα είναι με πλαστική πρόσοψη. Αν δεν το δεις ότι έχει αλουμίνιο παντού κατά τη γνώμη μου δεν παίρνεις άσπρο κουτί. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Βλέπεις όμως ότι το καλό είναι σχετικό. Της ίδιας εταιρείας κουτί και το 216 και το mini. Δεν είναι τόσο μακριά σε τιμή αυτά τα δυο και όμως το ένα είναι με πλαστική πρόσοψη. Αν δεν το δεις ότι έχει αλουμίνιο παντού κατά τη γνώμη μου δεν παίρνεις άσπρο κουτί. 😉

Ναι ετσι ειναι, εγω γενικα το ψαχνω παρα πολυ πριν αγορασω κατι.
Διαβασα αρθρα, ειδα πανω απο 30 video, το ειδα απο κοντα και μετα το πηρα εφοσον πρωτα ειχα καταληξει σε ολα τα pc parts για θεματα συμβατοτητας μεταξυ τους.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

https://www.bestprice.gr/item/2157583297/msi-radeon-rx-6750-xt-12gb-mech-2x.html?utm_source=email&utm_medium=bpmail&utm_campaign=price_drop&msg_id=AqKF4Nt-7AmXafWWx

Καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να βάλω αυτή την υλοποίηση στο PC μου είναι καλή αυτή την Έχει δουλέψει κάποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...