Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παραπάνω video που ανέβηκε, κάνει μια σύγκριση με βάση τις τιμές που έχουν οι συγκεκριμένες κάρτες την δεδομένη χρονική στιγμή, στην αγορά της Αμερικής.

Για μας εδώ Ελλάδα που η 6700xt έχει τιμές στα ύψη επειδή έχει καταργηθεί, προφανώς το παραπάνω video είναι άχρηστο, απλά είναι τα πράγματα.

Σε αυτή την περίπτωση έχει δίκιο ο συμφορουμίτης @BlurayMoviesGreece που το τονίζει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

Όταν παίρνω 7700ΧΤ με 380 γιατί να με ενδιαφέρει που η 6700ΧΤ έχει 420 ρε φίλε ; Χέστηκα πόσο έχει όταν παίρνω τον διάδοχο της φτηνότερα.

Aρα το video ειναι ή δεν ειναι ακυρο για τα δεδομενα που εχουμε εδω; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Aρα το video ειναι ή δεν ειναι ακυρο για τα δεδομενα που εχουμε εδω; :P

Έγραψες

"Εδω εχει 420€ οσο περιπου η 4060Ti 16gb και με τα ρεστα τρως και μια μεριδα γυρο να το γιορτασεις.
Με τη 4060 να ξεκιναει 155€ φθηνοτερα στα 265€. "

Και απάντησα σε αυτό και μόνο. Δεν με ενδιαφέρει το video γιατί δεν μένω στην Αμερική, δεν το είδα και δεν σχολίασα τίποτα απολύτως πάνω σε αυτό.

Η ουσία είναι πως είναι εντελώς άκυρο να ανοίγεις κουβέντα ότι η 6700 ΧΤ έχει 420 όταν η 7700ΧΤ έχει 380.  Ας έχει και 2000, κανείς δεν πρόκειται να την αγοράσει και δεν παίρνει καμία επιπλέον αξία η 4060ti λόγω της τιμής της 6700ΧΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

Έγραψες

"Εδω εχει 420€ οσο περιπου η 4060Ti 16gb και με τα ρεστα τρως και μια μεριδα γυρο να το γιορτασεις.
Με τη 4060 να ξεκιναει 155€ φθηνοτερα στα 265€. "

Και απάντησα σε αυτό και μόνο. Δεν με ενδιαφέρει το video γιατί δεν μένω στην Αμερική, δεν το είδα και δεν σχολίασα τίποτα απολύτως πάνω σε αυτό.

Η ουσία είναι πως είναι εντελώς άκυρο να ανοίγεις κουβέντα ότι η 6700 ΧΤ έχει 420 όταν η 7700ΧΤ έχει 380.  Ας έχει και 2000, κανείς δεν πρόκειται να την αγοράσει και δεν παίρνει καμία επιπλέον αξία η 4060ti λόγω της τιμής της 6700ΧΤ.

"Εδω εχει 420€ οσο περιπου η 4060Ti 16gb και με τα ρεστα τρως και μια μεριδα γυρο να το γιορτασεις.
Με τη 4060 να ξεκιναει 155€ φθηνοτερα στα 265€. "


Aυτο εγραψα αλλα δεν καταλαβες το γιατι το εγραψα και απαντησες σε οτι σε βολευει .
Eγω συγκρινα 6700xt με 4060Ti 16gb λογο τιμων Ελλαδας(και οχι λογο Αμερικης) και εκανα μια απλη αναφορα στη τιμη της 4060 γιατι το βιντεο τη συγκρινε και οχι γιατι τη θεωρω καρταρα.
Εσυ λοιπον αντι να απαντησεις πανω σε αυτο ασχοληθηκες με τη 4060 και τα spec της και οχι στον ανταγωνιστη της 6700xt.
Tη κουβεντα δεν την ανοιξα εγω, εγω τη συνεχισα...
 

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, BlurayMoviesGreece είπε

"Εδω εχει 420€ οσο περιπου η 4060Ti 16gb και με τα ρεστα τρως και μια μεριδα γυρο να το γιορτασεις.
Με τη 4060 να ξεκιναει 155€ φθηνοτερα στα 265€. "


Aυτο εγραψα αλλα δεν καταλαβες το γιατι το εγραψα και απαντησες σε οτι σε βολευει .
Eγω συγκρινα 6700xt με 4060Ti 16gb λογο τιμων Ελλαδας(και οχι λογο Αμερικης) και εκανα μια απλη αναφορα στη τιμη της 4060 γιατι το βιντεο τη συγκρινε και οχι γιατι τη θεωρω καρταρα.
Εσυ λοιπον αντι να απαντησεις πανω σε αυτο ασχοληθηκες με τη 4060 και τα spec της και οχι στον ανταγωνιστη της 6700xt.
Tη κουβεντα δεν την ανοιξα εγω, εγω τη συνεχισα...
 


 

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Το παραπάνω video που ανέβηκε, κάνει μια σύγκριση με βάση τις τιμές που έχουν οι συγκεκριμένες κάρτες την δεδομένη χρονική στιγμή, στην αγορά της Αμερικής.

Για μας εδώ Ελλάδα που η 6700xt έχει τιμές στα ύψη επειδή έχει καταργηθεί, προφανώς το παραπάνω video είναι άχρηστο, απλά είναι τα πράγματα.

Σε αυτή την περίπτωση έχει δίκιο ο συμφορουμίτης @BlurayMoviesGreece που το τονίζει αυτό.

Σχεδόν όλα τα βίντεο σύγκρισης είναι από το εξωτερικό και συνήθως από Αμερική. Οπότε από αυτά κρατάμε τη διαφορά επιδόσεων και ταυτόχρονα κοιτάμε τη διαφορά τιμών στην Ελλάδα ή σε μέρη όπου μπορούμε να παραγγείλουμε από Ελλάδα με λογικό κόστος μεταφορικών.

Δηλαδή βλέπω π.χ ότι η κάρτα Α είναι καλύτερη από την κάρτα Β κατά 20%. Μετά βλέπω τις τιμές τους από μαγαζιά που μπορώ πρακτικά να αγοράσω και βλέπω π.χ ότι η Α είναι 10% ακριβότερη. Έτσι βγάζω π.χ το συμπέρασμα ότι είναι πιο vfm από τη Β.

Οπότε το βίντεο δεν είναι εντελώς άχρηστο, αρκεί να προσαρμόσεις την ουσία του στις τιμές της Ελλάδας.

Ακόμα και να είχαμε βίντεο από Ελλάδα πάλι θα ήταν για εσάς άχρηστα γιατί π.χ οι τιμές αλλάζουν στο χρόνο. Δεν είναι όμως ακριβώς γιατί μπορείς να κρατήσεις μόνο τις επιδόσεις και να δεις τι παίζει στην ελληνική αγορά στο παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, fotaras76 είπε


 

Σχεδόν όλα τα βίντεο σύγκρισης είναι από το εξωτερικό και συνήθως από Αμερική. Οπότε από αυτά κρατάμε τη διαφορά επιδόσεων και ταυτόχρονα κοιτάμε τη διαφορά τιμών στην Ελλάδα ή σε μέρη όπου μπορούμε να παραγγείλουμε από Ελλάδα με λογικό κόστος μεταφορικών.

Δηλαδή βλέπω π.χ ότι η κάρτα Α είναι καλύτερη από την κάρτα Β κατά 20%. Μετά βλέπω τις τιμές τους από μαγαζιά που μπορώ πρακτικά να αγοράσω και βλέπω π.χ ότι η Α είναι 10% ακριβότερη. Έτσι βγάζω π.χ το συμπέρασμα ότι είναι πιο vfm από τη Β.

Οπότε το βίντεο δεν είναι εντελώς άχρηστο, αρκεί να προσαρμόσεις την ουσία του στις τιμές της Ελλάδας.

Ακόμα και να είχαμε βίντεο από Ελλάδα πάλι θα ήταν για εσάς άχρηστα γιατί π.χ οι τιμές αλλάζουν στο χρόνο. Δεν είναι όμως ακριβώς γιατί μπορείς να κρατήσεις μόνο τις επιδόσεις και να δεις τι παίζει στην ελληνική αγορά στο παρόν.

Αυτο που λες θα ηταν σωστο αν το μετρο συγκρισης ηταν οι επιδοσεις.
Οταν δηλαδη εχεις 2 καρτες με παρομοιες επιδοσεις και κοιτας να δεις ποια ειναι πιο ιδανικη για εσενα, τι παραπανω εχει απο την αλλη και ποσο μπορεις να τη βρεις στη χωρα σου.
Οταν το μετρο συγκρισης ειναι η τιμη αγορας στην Αμερικη και μενεις/αγοραζεις απο Ελλαδα τι νοημα εχει η συγκριση και το αν ειναι 20% πιο γρηγορη ή πιο αργη εφοσον συγκρινουμε 2 προιοντα με διαφορετικες δυνατοτητες, απο διαφορετικες κατηγοριες (x060 vs rx x700xt) και διαφορετικες αγορες;

Δηλαδη να στο θεσω διαφορετικα, αν στη Κινα η 4080 και η 7600xt ειχαν 300$, θα ειχε κανενα νοημα να ποσταρω εδω βιντεο συγκρισης επιδοσεων 4080 vs 7600xt οσον αφορα το αποδοση/τιμη;
Αν ειναι ετσι να μιλησουμε και για τα φθηνα καυσιμα το 2024 με βιντεακια απο Σαουδικη Αραβια.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, fotaras76 είπε


 

Σχεδόν όλα τα βίντεο σύγκρισης είναι από το εξωτερικό και συνήθως από Αμερική. Οπότε από αυτά κρατάμε τη διαφορά επιδόσεων και ταυτόχρονα κοιτάμε τη διαφορά τιμών στην Ελλάδα ή σε μέρη όπου μπορούμε να παραγγείλουμε από Ελλάδα με λογικό κόστος μεταφορικών.

Οπότε το βίντεο δεν είναι εντελώς άχρηστο, αρκεί να προσαρμόσεις την ουσία του στις τιμές της Ελλάδας.

Ακόμα και να είχαμε βίντεο από Ελλάδα πάλι θα ήταν για εσάς άχρηστα γιατί π.χ οι τιμές αλλάζουν στο χρόνο. Δεν είναι όμως ακριβώς γιατί μπορείς να κρατήσεις μόνο τις επιδόσεις και να δεις τι παίζει στην ελληνική αγορά στο παρόν.

Συμφορουμίτη είσαι λάθος και μπερδεύεις χωρίς λόγο τα πράγματα.

Ο τίτλος και το όλο point του video είναι πολύ συγκεκριμένο και αφορά καθαρά τι επιλογές έχει ένας Αμερικάνος στα 300$.

Αν δεν υφίσταται αυτό πχ στην Ελλάδα, τότε για εμάς το video είναι άχρηστο, αφού απευθύνεται κυρίως στην αγορά της Αμερικής.

Το πως αποδίδει η 6700xt το γνωρίζουμε εδώ και χρόνια. Δεν περιμένουμε το συγκεκριμένο video για να το μάθουμε, όπως και για την 4060.

Δεν μιλάμε για καινούργιες κάρτες για να κοιτάμε μόνο τις επιδόσεις και να προσπερνάμε την τιμή.

3 ώρες πριν, fotaras76 είπε

Όταν παίρνω 7700ΧΤ με 380 

Τέλος ας το ξαναπούμε για άλλη μια φορά.

Οταν μιλάμε για τιμές Ελλάδα, μιλάμε για τιμές skroutz/bestprice γενικότερα. Οπως οι Αμερικάνοι όταν λένε για τιμές αναφέρονται σε Amazon,Newegg, Microcenter κλπ

Η συγκεκριμένη κάρτα στο skroutz ξεκινά από τα κοντά 450+ευρώ,μια από τα ίδια και στο bestprice πέραν από το συγκεκριμένο κατάστημα

image.png.5e0cd6c52c88b73a6e771d285c4d4a29.png

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Οταν μιλάμε για τιμές Ελλάδα, μιλάμε για τιμές skroutz/bestprice γενικότερα. Οπως οι Αμερικάνοι όταν λένε για τιμές αναφέρονται σε Amazon,Newegg, Microcenter κλπ

Η συγκεκριμένη κάρτα στο skroutz ξεκινά από τα κοντά 450+ευρώ,μια από τα ίδια και στο bestprice πέραν από το συγκεκριμένο κατάστημα

Όταν ο έτερος συμφορουμίτης γράφει τιμές από jmc τότε του απαντώ με τιμές του ίδιου μαγαζιού. Αν ανέβαζε από σκρουτζ θα απαντούσα ανάλογα.

 

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Ο τίτλος και το όλο point του video είναι πολύ συγκεκριμένο και αφορά καθαρά τι επιλογές έχει ένας Αμερικάνος στα 300$.

Δεκτό. Έχω όμως το δικαίωμα ως θεατής να κρατήσω μόνο τις επιδόσεις από το βίντεο ;  Το  έχω. Το perfomance / value την εκάστοτε στιγμή το υπολογίζω και μόνος μου όποτε θέλω.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, fotaras76 είπε

Όταν ο έτερος συμφορουμίτης γράφει τιμές από jmc τότε του απαντώ με τιμές του ίδιου μαγαζιού. Αν ανέβαζε από σκρουτζ θα απαντούσα ανάλογα.

Δεκτό. Έχω όμως το δικαίωμα ως θεατής να κρατήσω μόνο τις επιδόσεις από το βίντεο ;  Το  έχω. Το perfomance / value την εκάστοτε στιγμή το υπολογίζω και μόνος μου όποτε θέλω.

Προφανώς το παραπάνω ισχύει και για τον άλλο συμφορουμίτη αν αναφέρει τιμές μόνο από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Του το έχω γράψει του συγκεκριμένου και στο δίπλα θέμα των nvidia παλιότερα, ασχέτως που κακώς συνεχίζει τα ίδια.

Τέλος, προφανώς και μπορείς να κρατήσεις τις επιδόσεις από το video, δεν είπε κανείς το αντίθετο.

Η όλη ένσταση ούτως ή άλλως αφορούσε στο ότι σε εμάς η κάρτα δεν ειναι διαθέσιμη σε αυτή την τιμή μιας και έχει καταργηθεί , και για όποιον κοιτάζει για κάρτα στα 300ευρώ, δεν του προσφέρει κάτι αυτό το video.

Για τις επιδόσεις της 6700xt, όλο το youtube γεμάτο είναι μιας και μιλάμε για κάρτα 3ετίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, BlurayMoviesGreece said:

Best 300$ Gpu
Tυχεροι εκει στην Αμερικη...
Εδω εχει 420€ οσο περιπου η 4060Ti 16gb και με τα ρεστα τρως και μια μεριδα γυρο να το γιορτασεις.
Με τη 4060 να ξεκιναει 155€ φθηνοτερα στα 265€.

Screenshot_19.jpg

 

RX6750XT  = 330 ευρω

https://www.jmctech.gr/product/vga-asrock-radeon-rx-6750-xt-12gb-challenger-pro-oc/?ref=bestprice.gr

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Προφανώς το παραπάνω ισχύει και για τον άλλο συμφορουμίτη αν αναφέρει τιμές μόνο από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Του το έχω γράψει του συγκεκριμένου και στο δίπλα θέμα των nvidia παλιότερα, ασχέτως που κακώς συνεχίζει τα ίδια.

Τέλος, προφανώς και μπορείς να κρατήσεις τις επιδόσεις από το video, δεν είπε κανείς το αντίθετο.

Η όλη ένσταση ούτως ή άλλως αφορούσε στο ότι σε εμάς η κάρτα δεν ειναι διαθέσιμη σε αυτή την τιμή μιας και έχει καταργηθεί , και για όποιον κοιτάζει για κάρτα στα 300ευρώ, δεν του προσφέρει κάτι αυτό το video.

Για τις επιδόσεις της 6700xt, όλο το youtube γεμάτο είναι μιας και μιλάμε για κάρτα 3ετίας.

Aυτο που μας ενδιαφερει ειναι η φθηνοτερη τιμη της αγορας τη δεδομενη στιγμη.
Εφοσον το καταστημα αναγραφει το χρονο αναμονης και η πληρωμη ειναι με καρτα/καταθεση αρα η συναλαγη ειναι με ασφαλεια δεν βρισκω κανενα λογο να το banαρω απο τις συζητησεις.
Το ιδιο φυσικα θα κανω αν τη καλυτερη τιμη την εχει το Χ καταστημα αντι για το JMC, παλι αυτη θα λαβω ως παραδειγμα στη συζητηση μου(πχ Foxstore).
Μεγαλα παιδια ειμαστε ο καθε ενας ας αγορασει απο οπου θελει και ας ζησει με τους ενδιασμους και τις φοβιες του.
Οποιος βιαζεται υπαρχουν καταστηματα που με 100-200€ παραπανω θα στη δωσουν αμεσα την ιδια μερα.
Eγω προσωπικα εχω κανει 15 παραγγελειες περιπου 4000€ συνολικα και ολα ηρθαν σε αριστη κατασταση οποτε εχω ενα λογο παραπανω να το εμπιστευομαι λιγο παραπανω απο το καθε skroutzομαγαζο που λεει διαθεσιμο και τελικα ειχαν κανει λαθος στο site και θα περιμενω 10-15 μερες με καπελο 100€ αντι για 20-30.
Aν δεν μετραει η δικη μου γνωμη, στις τοσες συζητησεις για το JMC εχουν βρεθει αλλοι 15-20 μεσα απο εδω που ειχαν την ιδια εμπειρια με εμενα.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BlurayMoviesGreece είπε

 

Επειδή ακριβώς είμαστε μεγάλα παιδιά και βλέπουμε τι παράπονα μαζεύουν αυτά τα καταστήματα/κράχτες, αποφεύγουμε να τα αναφέρουμε σε κουβέντες περί τιμών γιατί πολύ απλά δεν αντιπροσωπεύουν τιμές γενικά Ελλάδας.

Οπως σε Αμερική μεριά αναφέρουν τιμές μεγάλων καταστημάτων, παρόλο που και αυτοί έχουν πολλά μικρότερα μαγαζιά με χαμηλότερες τιμές.

Ο καθένας φυσικά είναι ελεύθερος να αγοράσει από όπου θέλει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Επειδή ακριβώς είμαστε μεγάλα παιδιά και βλέπουμε τι παράπονα μαζεύουν αυτά τα καταστήματα/κράχτες, αποφεύγουμε να τα αναφέρουμε σε κουβέντες περί τιμών γιατί πολύ απλά δεν αντιπροσωπεύουν τιμές γενικά Ελλάδας.

Οπως σε Αμερική μεριά αναφέρουν τιμές μεγάλων καταστημάτων, παρόλο που και αυτοί έχουν πολλά μικρότερα μαγαζιά με χαμηλότερες τιμές.

Ο καθένας φυσικά είναι ελεύθερος να αγοράσει από όπου θέλει

 

To παραπονο θα το λαβω υποψην
1) οταν ξερω αυτον που το κανει και τους πραγματικους λογους που το κανει.
2)Οταν το προιον ανηκει στην ιδια κατηγορια με τα προιοντα που συζηταω.

Αν ο Κωστακης παραγγειλε κινητο και δεν του ηρθε την αλλη μερα γιατι δεν διαβασε τις μερες ειναι δικο του προβλημα.
Αν η Μαιρουλα εκανε ακυρωση παραγγελιας γιατι βρηκε το Smartwatch 1€ φθηνοτερα καπου αλλου και νομιζε οτι η ακυρωση και η επιστροφη χρηματων ειναι ενα κλικ που γινεται σε 5 δευτερολεπτα ειναι προβλημα της.
Στο τομεα του Pc Ηardware υπαρχουν ελαχιστα παραπονα και αυτα λογο καθιστερησης η καθιστερησης επιστροφης χρηματων κατι που εχει να κανει με το λογιστηριο και τις τραπεζες.
Για την αδυναμια παραδοσης τα περισσοτερα παραπονα ειναι σε κινητα και gadgets.
Eπειδη εχω δουλεψει με αυτες τις 2 κατηγοριες προιοντων και εχω δει ποσο κακοι ειναι οι προμηθευτες στις παραδοσεις και τις διαθεσιμοτητες δεν μου φαινεται παραξενο.
Τα ιδια προβληματα και τα ιδια παραπονα ειχα σε καθημερινη βαση.

Εγω προσωπικα ακομα και αν δεν ειχα ψωνισει ποτε απο εκει , θα λαμβανα υποψην ολους αυτους που παρελαβαν κανονικα τη καρτα γραφικων, τον ssd, το cpu , το δισκο επιβεβαιωνοντας το εδω μεσα στο forum παρα ανωνυμα παραπονα με αγνωστους πραγματικους λογους.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Fulgore είπε

Επειδή ακριβώς είμαστε μεγάλα παιδιά και βλέπουμε τι παράπονα μαζεύουν αυτά τα καταστήματα/κράχτες, αποφεύγουμε να τα αναφέρουμε σε κουβέντες περί τιμών γιατί πολύ απλά δεν αντιπροσωπεύουν τιμές γενικά Ελλάδας.

Οπως σε Αμερική μεριά αναφέρουν τιμές μεγάλων καταστημάτων, παρόλο που και αυτοί έχουν πολλά μικρότερα μαγαζιά με χαμηλότερες τιμές.

Ο καθένας φυσικά είναι ελεύθερος να αγοράσει από όπου θέλει

 

Σε καμία περίπτωση δεν έχω σκοπό να υπερασπιστω το μαγαζί αλλά μια παραγγελία που μου ακύρωσαν την Παρασκευή,την Δευτέρα τα χρήματα είχαν επιστραφεί στην κάρτα μου.Δυσκολευομαι πολύ να πιστέψω ότι κάποιος έκανε ακύρωση και δεν του επέστρεψαν τα χρήματα.Για τους τεράστιους χρόνους αναμονής εκεί έχω να πω πολλά όπως και για τις αστείες δικαιολογίες του τύπου κάνουν απεργία οι μεταφορικές στην Γερμανία.

Αν όμως είσαι υπομονετικός και τους πιεσεις λίγο θα παραλάβεις κανονικά,σπανια να μην παραλάβεις λόγω μη διαθεσιμοτητας.Πηρα WD SN850X 1TB στα 58€ και 32GB DDR4 TEAMGROUP White rgb στα 67€.Μαλλον θα τσιμπήσω και την 6750ΧΤ από εκεί,αύριο θα ρίξω παραγγελία.Την θέλω για το φθινόπωρο οπότε πρόβλημα να περιμένω δεν έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...