Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώνει τιμή και διάθεση του PS5 η Sony την επόμενη εβδομάδα


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 ώρες πριν, ELMastas είπε

Ναι,το θέμα είναι όμως τι θα έχει νέο στο PS5 ? Ως τώρα  δεν είδα κάτι που να με τράβηξει,είδα Ratchet&Clank που ακόμα όταν είχα κάποια κάποτε τα παράτησα μετά απο λίγο καιρό,ένα "Expansion"και οχι φούλ παιχνίδι,το spiderman miles morales,και ένα Souls Remake,το οποίο ναι αυτό θα το έπαιζα,κυρίως για να δω οπτικά την βελτίωση και την κίνηση,αφού ξέρω την ιστορία και το είχα λιώσει και δεν πρόκειται να μου δώσει ξανά ούτε τα μισά απο τα συναισθήματα και την έκπληξη που ένιωσα όταν το έπαιξα κάποτε.

Καλά τα προηγούμενα exclusives και συμφωνώ πως ήταν περισσότερα και πολύ καλά,όμως ας σταματήσει η καραμέλα του "πλεονεκτήματος" της αποκλειστικότητας βάσει της προηγούμενης γενιάς,που μπαίνει ως δικαιολογία για την επόμενη απο την οποία δεν έχουμε δει τίποτα ουσιαστικό,τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά απο οτι ήταν στήν προηγούμενη γενιά,σε αυτόν τον τομέα και το έχουμε ήδη δει με τα βήματα που έχουν γίνει τα τελευταία χρόνια και τα πολύ σημαντικά στούντιο που έχουν αγοραστεί και φτιάχνουν πλέον παιχνίδια απο την "ανταγωνιστική" εταιρία.

Αν θέλουμε  Ps4 παιχνίδια και δεν τα είχαμε παίξει για τον Χ,Υ λόγο γιατί δεν είχαμε Ps4,πιστεύω πως αν έχει κανείς τον χρόνο,καλύτερα να αγοράσει ενα PS4 ,τώρα απο αγγελίες που θα πέσουν χώμα οι τιμές σε λίγο θα τα βλέπουμε στα 150ευρώ (και Pro και Χ ! ) (Ενας φίλος πήρα PS4 ένα κατοστάρικο..)  και τα παιχνίδια του θα είναι πάμφθηνα,οπότε θα παίξει τα 5,10,15 που θέλει αποκλειστικά θα τα παίξει μια χαρά χωρίς να χρειαστεί αναβάθμιση και να σκάει 500+ Συν κάτι 70+ για κάθε νέο παιχνίδι κλπ

Εάν και όταν φτάσουμε στήν επόμενη γενιά στο να μας δείξει πραγματικά αποκλειστικά παιχνιδάρες,όπως είχε κάνει στήν προηγούμενη γενιά πχ να πάει σε  επόμενο πχ God of War η Uncharted (με Drake) η Last of us 3  η τίποτα 4-5 καινούργιους πραγματικούς 3Α τίτλους,τότε μάλιστα θα με ψήσει οτι αξίζει να τα σκάσω.🤔

γιατι ρε φιλε τα λες τα πραγματα οπως σε συμφερουν εκτως και αν οταν εβλεπες τα trailer του ps5 δεν ειδες gran turismo 7 h horizon 2 η kena 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NickTG είπε

Προφανώς δεν κάνει για κάποιον που λειτουργεί με αυτό τον τρόπο. 

Υποθέτω πως εννοείς στο metacritic αλλά δεν βλέπω κανένα λόγο να σταματήσουμε στο 100ο παιχνίδι. 

 

Ναί Metacritic εννοώ. Είδα και τα επόμενα 100 ( τοπ 200). Εκεί τα πράγματα είναι ακόμα πιο άσχημα. 

Λέμε ξανά και ξανά ότι το PS4 έχει περισσότερα exclusives από το Xbox, αλλά ως αριθμός είναι πολύ μικρός. Για μένα τουλάχιστον, αν δεν αγόραζα και τα remasters του PS3, ούτε 10 games δεν θα είχα, αφού όλα τα υπόλοιπα τα παίζω στο PC..... 

Εγώ πλέον θεωρώ τις προτάσεις των Sony/ MS πιο κοντά στο PC από ποτέ άλλοτε, λόγω σχεδόν πανομοιοτυπης βιβλιοθήκης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, music_lover είπε

Το Uncharted 4 (με το expansion του, το Lost legacy) είναι 23 ώρες, το God of War 31 ώρες, το Last of Us 2 28 ώρες, το Horizon (με τα expansion του) 57 ώρες, το Spide-man 24 ώρες, το Days Gone 51 ώρες, αυτά τα 10ώρα (τα οποία έκανες 15ώρα και μετά 20ώρα) στα οποία αναφέρεσαι ποια ακριβώς είναι?

Το έχουν αναφέρει διάφοροι γνώστες (υποτίθεται), ότι η αναλογία στην καλύτερη θα είναι 2 προς 1 υπέρ της Sony στις πωλήσεις κονσολών. Αυτό που με εκπλήσσει περισσότερο είναι πως σε ένα poll του ign(=αμερικάνικη αγορά), η αναλογία πάει 70-30 υπέρ της Sony και είναι ανησυχητικό γιατί παραδοσιακά στις USA οι gamers προτιμούσαν σε μεγαλύτερο ποσοστό το Xbox σε σχέση με τον υπόλοιπο πλανήτη. Αν στις Πολιτείες είναι 70-30, τι θα γίνει στην Ευρώπη? ή την Ασία? που είναι πιο φιλικές προς το Playstation.

Όπως είπα όλα 10ωρα.  Παρακάτω τα λινκς.. :)

και στην επόμενη γενιά τόση διάρκεια θα έχουν δεν υπάρχει αμφιβολία (μακάρι να πέσω έξω).

Και ναι θα μου πεις της microsoft έχουν μεγαλύτερα campaign αν εξαιρέσεις το multiplayer;

Όχι αλλα δεν πληρώνω και full price..

Υ.Γ. Έχω παίξει 150 ωρες AC: Odyssey δλδ όσο θα έπαιζα με όλα τα Sony exclusives και μην πω για Destiny, Division κτλ.. 

Οπότε μόνο για ενοικίαση αξίζει αυτή η κονσόλα :)

 

Uncharted 4 

https://www.youtube.com/watch?v=3spSshYUvOU

The Last of Us

https://www.youtube.com/watch?v=aLg98S4sxsE

God Of War 4

https://www.youtube.com/watch?v=hRMX9Rzq1AA

Detroit Become Human

https://www.youtube.com/watch?v=JVywqFx0GdE

Horizon Zero Dawn

https://www.youtube.com/watch?v=rW-_RcBAiOE

Bloodborne

https://www.youtube.com/watch?v=VJyc-sD1DiY

Spider-Man

https://www.youtube.com/watch?v=oYTR2reAaNg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, panther_512 said:

Ναί Metacritic εννοώ. Είδα και τα επόμενα 100 ( τοπ 200). Εκεί τα πράγματα είναι ακόμα πιο άσχημα. 

Λέμε ξανά και ξανά ότι το PS4 έχει περισσότερα exclusives από το Xbox, αλλά ως αριθμός είναι πολύ μικρός. Για μένα τουλάχιστον, αν δεν αγόραζα και τα remasters του PS3, ούτε 10 games δεν θα είχα, αφού όλα τα υπόλοιπα τα παίζω στο PC..... 

Εγώ πλέον θεωρώ τις προτάσεις των Sony/ MS πιο κοντά στο PC από ποτέ άλλοτε, λόγω σχεδόν πανομοιοτυπης βιβλιοθήκης. 

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό:

Nioh 2

Uncharted 4 + Expansion 

Last of Us 2 

Ghost of Tsushima

Bloodborne 

The Last Guardian 

Spider Man

Ratchet and Clank 

Final Fantasy VII Remake μέχρι να βγει αλλού 

Horizon, ΟΚ βγήκε 3 χρόνια μετά σε PC

God of War

Days Gone, προφανώς δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά ένα bonus 

Shadow of the Colossus, το οποίο το βάζω ξεκάθαρα λόγω λίγων πωλήσεων παλαιότερα οπότε και για πολλούς είναι καινούριο παιχνίδι 

Η σειρά Yakuza μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο στο PS4 διαθέσιμη ενώ το 6 ακόμα είναι αποκλειστικό 

Infamous + Expansion 

Τα παιχνιδια της Quantic πάλι μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο για PS4 

Persona 5 αν και υπάρχει και στο PS3 

Gravity Rush 1 & 2

Concrete Genie 

Astrobot 

Τα αγαπημένα μου Wipeout 

Θα βάλω και το The Order εδώ απλά γιατί ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα. 

Μπορεί να είναι και όλα, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια. Προφανώς δεν είναι το κάθε ένα ξεχωριστά λόγος αγοράς κονσόλας ούτε γίνεται να αρέσουν σε όλους αλλά ούτε είναι και 4-5 τα exclusives. 

Αν και για μένα δεν έχει και τόση σημασία καθώς ακόμα και ένα παιχνίδι αρκεί. 

Όταν για παράδειγμα είχα πάρει τότε το 360 και έβαλα το Gears of War να παίξω, σε CRT εν τω μεταξύ, πραγματικά και τίποτα άλλο να μην έπαιζα στην κονσόλα δεν θα με ένοιαζε. 

27 minutes ago, twidel said:

Έχω παίξει 150 ωρες AC: Odyssey

15 ώρες το βλέπω αυτό. Ορίστε και το link:

 

To Destiny είναι 6 ώρες:

 

Ενώ το Division είναι λίγο κάτω από 8 ώρες:

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό:

Nioh 2

Uncharted 4 + Expansion 

Last of Us 2 

Ghost of Tsushima

Bloodborne 

The Last Guardian 

Spider Man

Ratchet and Clank 

Final Fantasy VII Remake μέχρι να βγει αλλού 

Horizon, ΟΚ βγήκε 3 χρόνια μετά σε PC

God of War

Days Gone, προφανώς δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά ένα bonus 

Shadow of the Colossus, το οποίο το βάζω ξεκάθαρα λόγω λίγων πωλήσεων παλαιότερα οπότε και για πολλούς είναι καινούριο παιχνίδι 

Η σειρά Yakuza μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο στο PS4 διαθέσιμη ενώ το 6 ακόμα είναι αποκλειστικό 

Infamous + Expansion 

Τα παιχνιδια της Quantic πάλι μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο για PS4 

Persona 5 αν και υπάρχει και στο PS3 

Gravity Rush 1 & 2

Concrete Genie 

Astrobot 

Τα αγαπημένα μου Wipeout 

Θα βάλω και το The Order εδώ απλά γιατί ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα. 

Μπορεί να είναι και όλα, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια. Προφανώς δεν είναι το κάθε ένα ξεχωριστά λόγος αγοράς κονσόλας ούτε γίνεται να αρέσουν σε όλους αλλά ούτε είναι και 4-5 τα exclusives. 

Αν και για μένα δεν έχει και τόση σημασία καθώς ακόμα και ένα παιχνίδι αρκεί. 

Όταν για παράδειγμα είχα πάρει τότε το 360 και έβαλα το Gears of War να παίξω, σε CRT εν τω μεταξύ, πραγματικά και τίποτα άλλο να μην έπαιζα στην κονσόλα δεν θα με ένοιαζε. 

15 ώρες το βλέπω αυτό. Ορίστε και το link:

To Destiny είναι 6 ώρες:

Ενώ το Division είναι λίγο κάτω από 8 ώρες:

Είδες? Δεν είναι τόσα πολλά τα exclusives. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό:

Nioh 2

Uncharted 4 + Expansion 

Last of Us 2 

Ghost of Tsushima

Bloodborne 

The Last Guardian 

Spider Man

Ratchet and Clank 

Final Fantasy VII Remake μέχρι να βγει αλλού 

Horizon, ΟΚ βγήκε 3 χρόνια μετά σε PC

God of War

Days Gone, προφανώς δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά ένα bonus 

Shadow of the Colossus, το οποίο το βάζω ξεκάθαρα λόγω λίγων πωλήσεων παλαιότερα οπότε και για πολλούς είναι καινούριο παιχνίδι 

Η σειρά Yakuza μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο στο PS4 διαθέσιμη ενώ το 6 ακόμα είναι αποκλειστικό 

Infamous + Expansion 

Τα παιχνιδια της Quantic πάλι μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο για PS4 

Persona 5 αν και υπάρχει και στο PS3 

Gravity Rush 1 & 2

Concrete Genie 

Astrobot 

Τα αγαπημένα μου Wipeout 

Θα βάλω και το The Order εδώ απλά γιατί ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα. 

Μπορεί να είναι και όλα, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια. Προφανώς δεν είναι το κάθε ένα ξεχωριστά λόγος αγοράς κονσόλας ούτε γίνεται να αρέσουν σε όλους αλλά ούτε είναι και 4-5 τα exclusives. 

Αν και για μένα δεν έχει και τόση σημασία καθώς ακόμα και ένα παιχνίδι αρκεί. 

Όταν για παράδειγμα είχα πάρει τότε το 360 και έβαλα το Gears of War να παίξω, σε CRT εν τω μεταξύ, πραγματικά και τίποτα άλλο να μην έπαιζα στην κονσόλα δεν θα με ένοιαζε. 

15 ώρες το βλέπω αυτό. Ορίστε και το link:

To Destiny είναι 6 ώρες:

Ενώ το Division είναι λίγο κάτω από 8 ώρες:

 

13 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό:

Nioh 2

Uncharted 4 + Expansion 

Last of Us 2 

Ghost of Tsushima

Bloodborne 

The Last Guardian 

Spider Man

Ratchet and Clank 

Final Fantasy VII Remake μέχρι να βγει αλλού 

Horizon, ΟΚ βγήκε 3 χρόνια μετά σε PC

God of War

Days Gone, προφανώς δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά ένα bonus 

Shadow of the Colossus, το οποίο το βάζω ξεκάθαρα λόγω λίγων πωλήσεων παλαιότερα οπότε και για πολλούς είναι καινούριο παιχνίδι 

Η σειρά Yakuza μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο στο PS4 διαθέσιμη ενώ το 6 ακόμα είναι αποκλειστικό 

Infamous + Expansion 

Τα παιχνιδια της Quantic πάλι μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο για PS4 

Persona 5 αν και υπάρχει και στο PS3 

Gravity Rush 1 & 2

Concrete Genie 

Astrobot 

Τα αγαπημένα μου Wipeout 

Θα βάλω και το The Order εδώ απλά γιατί ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα. 

Μπορεί να είναι και όλα, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια. Προφανώς δεν είναι το κάθε ένα ξεχωριστά λόγος αγοράς κονσόλας ούτε γίνεται να αρέσουν σε όλους αλλά ούτε είναι και 4-5 τα exclusives. 

Αν και για μένα δεν έχει και τόση σημασία καθώς ακόμα και ένα παιχνίδι αρκεί. 

Όταν για παράδειγμα είχα πάρει τότε το 360 και έβαλα το Gears of War να παίξω, σε CRT εν τω μεταξύ, πραγματικά και τίποτα άλλο να μην έπαιζα στην κονσόλα δεν θα με ένοιαζε. 

15 ώρες το βλέπω αυτό. Ορίστε και το link:

To Destiny είναι 6 ώρες:

Ενώ το Division είναι λίγο κάτω από 8 ώρες:

Anyone notice how he magically went from level 8 to level 20? :)

Επεξ/σία από twidel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, panther_512 said:

Είδες? Δεν είναι τόσα πολλά τα exclusives. 

Δεν ξέρω πως τα εννοείς τα πολλά.

Εγώ είπα ξεκάθαρα πως η διαφωνία μου είναι στο 4-5 που ακούγεται κάθε φορά. 

Από εκεί και πέρα το πολλά ή λίγα είναι σχετικό για τον καθένα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αυτά που μου έρχονται στο μυαλό:

Nioh 2

Uncharted 4 + Expansion 

Last of Us 2 

Ghost of Tsushima

Bloodborne 

The Last Guardian 

Spider Man

Ratchet and Clank 

Final Fantasy VII Remake μέχρι να βγει αλλού 

Horizon, ΟΚ βγήκε 3 χρόνια μετά σε PC

God of War

Days Gone, προφανώς δεν είναι λόγος αγοράς κονσόλας αλλά ένα bonus 

Shadow of the Colossus, το οποίο το βάζω ξεκάθαρα λόγω λίγων πωλήσεων παλαιότερα οπότε και για πολλούς είναι καινούριο παιχνίδι 

Η σειρά Yakuza μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο στο PS4 διαθέσιμη ενώ το 6 ακόμα είναι αποκλειστικό 

Infamous + Expansion 

Τα παιχνιδια της Quantic πάλι μέχρι πρόσφατα ήταν μόνο για PS4 

Persona 5 αν και υπάρχει και στο PS3 

Gravity Rush 1 & 2

Concrete Genie 

Astrobot 

Τα αγαπημένα μου Wipeout 

Θα βάλω και το The Order εδώ απλά γιατί ήταν ένα ευχάριστο απόγευμα. 

Μπορεί να είναι και όλα, δεν θυμάμαι είναι η αλήθεια. Προφανώς δεν είναι το κάθε ένα ξεχωριστά λόγος αγοράς κονσόλας ούτε γίνεται να αρέσουν σε όλους αλλά ούτε είναι και 4-5 τα exclusives. 

Αν και για μένα δεν έχει και τόση σημασία καθώς ακόμα και ένα παιχνίδι αρκεί. 

Όταν για παράδειγμα είχα πάρει τότε το 360 και έβαλα το Gears of War να παίξω, σε CRT εν τω μεταξύ, πραγματικά και τίποτα άλλο να μην έπαιζα στην κονσόλα δεν θα με ένοιαζε. 

15 ώρες το βλέπω αυτό. Ορίστε και το link:

To Destiny είναι 6 ώρες:

Ενώ το Division είναι λίγο κάτω από 8 ώρες:

Τι κρίμα που τα αγαπημένα μας WipeEout η σόνυ τα έχει λίγο χεσμένα και πήγε και εκλεισε την Psygnosis/Liverpool Studios εδω και χρονια... και μόνο για αυτό δεν θα έπρεπε να ξανασχοληθέις ποτέ με αυτή την εταιρία.. Προδοσία :) Κατα τα άλλα παλιος gamer κτλ κτλ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 minutes ago, twidel said:

Anyone notice how he magically went from level 8 to level 20? :)

Επειδή παράλληλα παίζω και Yakuza στο Xbox με το Game Pass αν έχεις κάτι να πεις κάνε το αλλιώς απέφυγε τα ανούσια quotes γιατί έρχονται ειδοποιήσεις χωρίς λόγο. 

25 minutes ago, twidel said:

Τι κρίμα που τα αγαπημένα μας WipeEout η σόνυ τα έχει λίγο χεσμένα και πήγε και εκλεισε την Psygnosis/Liverpool Studios εδω και χρονια... και μόνο για αυτό δεν θα έπρεπε να ξανασχοληθέις ποτέ με αυτή την εταιρία.. Προδοσία :) Κατα τα άλλα παλιος gamer κτλ κτλ :) 

Εταιρείες είναι, όχι κοινωφελείς οργανισμοί. 

Αν το αγοράζαμε εγώ και άλλα 5 άτομα λογικό είναι να τα κόψει. 

Εφόσον σταματάς να ασχολείσαι με εταιρείες για τέτοιους λόγους ίσως πρέπει να αφήσεις το gaming εντελώς. 

Παλιός δεν ξέρω. Αν βάλουμε ότι οι πρώτες μου μνήμες είναι να παίζω με Atari 30 χρόνια gaming κοντεύω να τα φτάσω. 

Επεξ/σία από NickTG
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλανε για αποκλειστικοτητες κ τα ΧΒΟΧ FANBOYS!!! Ρε θα γελανε μεχρι κ οι πετρες!! Παιξτε το "αντρικο" Halo κ ας παιξουμε οι υπολοιποι God Of War-Horizon.....ελεος πια.... ειπαμε να μιλησουμε σοβαρα.... το ΧΒΟΧ δεν ειχε ΠΟΤΕ καλες αποκλειστηκοτητες εναντι του ps.... να δουμε μηπως αλλαξει αυτη η γενια μα αμφιβαλω

facepalm_demotivational_by_neonvictorian_d323cz0-fullview.jpg

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμαστειτε για οικονομια θα ναι πολυ ακριβο ειπαν αυτη η εκδοση εγω εχω μαζεψει 250 ευρω το περιμενω πως και πως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Είδες? Δεν είναι τόσα πολλά τα exclusives. 

Πόσα θες καμιά χιλιάρα; Το PS4 έχει 74 exclusives...https://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_4-only_games

To Xbox One; 11 ολόκληρα exclusives! https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, whoever81 είπε

Πόσα θες καμιά χιλιάρα; Το PS4 έχει 74 exclusives...https://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_4-only_games

To Xbox One; 11 ολόκληρα exclusives! https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games

Άρα καλύτερα να πας σε nintendo που έχει και περισσότερα και πολύ ωραιότερα exclusives, ενω σου δίνει και τη φορητότητα αν τη χρειάζεσαι και πολλαπλούς τρόπους χειρισμού.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:Nintendo_Switch-only_games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...