Προς το περιεχόμενο

Τι τερμάτισα πρόσφατα και πώς μου φάνηκε


firepc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 λεπτά πριν, giorgos th. είπε

Τερμάτισα το metro exodus....

Το έχει τελειώσει κανένας άλλος;;

Μόνο εμένα τρέλανε;;;

Παιχνιδαρα με τα όλα της....

Το αρχισα πριν λιγο καιρο στο ευκολο. Επαιξα 3 ωρες αλλα παραηταν ευκολο. Μετα το αρχισα απ την αρχη στο normal και ειμαι λιγο πιο μακρυα απο εκει που ημουν στο πρωτο playthrough

Καλο game αλλα παρα πολυ αργο... Εχει κατι πραγματα που εμενα με κουραζουν πολυ, οπως το οτι πρεπει να καθαριζεις το οπλο, να τρομπαρεις το οπλο, να βαζεις μασκα, να σκουπιζεις την μασκα, να βγαζεις τον χαρτη, να γυριζεις τον χαρτη, το ενα το αλλο..

Δλδ αμα προερχεσαι απο κανα Doom Eternal ειναι σαν να ησουν σε μαχητικο και τωρα να καβαλας γαϊδουρακι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχεις δικιο....Εγω που παιζω το βραδακι οταν κοιμουνται τα παιδια,αυτη την ατμοσφαιρα  και την "αργοτητα" του, την απολαμβανα στο επακρο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, giorgos th. είπε

Ναι εχεις δικιο....Εγω που παιζω το βραδακι οταν κοιμουνται τα παιδια,αυτη την ατμοσφαιρα  και την "αργοτητα" του, την απολαμβανα στο επακρο...

ενταξει σωστο ειναι κι αυτο που λες, μπορεις να το απολαυσεις αλλα πρεπει να εισαι και λιγο σε φαση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

Shadow of the tomb raider

Το είχα ξεκινήσει αρχές Μάρτη και μπήκε στον πάγο λόγω του lockdown μέχρι πριν 3-4 μέρες που είπα να το συνεχίσω για να μην το έχω εκκρεμότητα μετά τις διακοπές.
Στα χνάρια των δύο προηγούμενων παιχνιδιών, με ωραία γραφικά, όμορφους κόσμους, πολλά side quests και artifacts για να ανακαλυφθούν. Οι μάχες ψιλοδύσκολες μιας που οι αντίπαλοι δεν ήταν τόσο στατικοί όσο στα προηγούμενα παιχνίδια, αλλά η τελική μάχη μου φάνηκε υπερβολικά εύκολη. Μου άρεσαν πολύ τα puzzle tombs ενώ η λογική σύρε-φέρε κάποιων side quest μου θύμισε την επαναληψημότητα του AC.
Συνολικά πολύ ωραίο παιχνίδι και νομίζω οτι η σειρά πρέπει να κλείσει εδώ ώστε να μην βαλτώσει και κάθε νέο επεισόδιο να είναι πάλι μία απο τα ίδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Locked up  ( 2020 )

capsule_616x353.jpg.7f79d53c1169468eb5817a618d83c917.jpg

 

Το Locked up είναι ένα horror παιχνίδι και το πρώτο από μια μικρή εταιρεία την Emika Games. Παίρνει περίπου 2 ώρες για να το τερματίσεις, αλλά σ'αυτό το 2ωρο ζεις κάτι πολύ έντονο. Προσωπικά, έχω παίξει πολλά horror αλλά είχα καιρό όχι ακριβώς να τρομάξω αλλά να νιώσω αυτή την ατμόσφαιρα. Ο χειρισμός απλός, αργός ρυθμός αλλά πρέπει να δίνεις σημασία γύρω σου, θα μπορούσε να πει κάποιος ότι μοιάζει λίγο με PT σε κάποια κομμάτια. Δεν έχει πολλά jumpscares, τα οποία δεν χρειάζονται απαραίτητα, η μουσική ταιριάζει τέλεια με το περιβάλλον και το voice acting είναι φοβερό. Τέλος, και η τιμή είναι προσιτή καθώς είναι γύρω στα 11 χωρίς έκπτωση ( με έκπτωση γύρω στα 6-7 )

 

Stela ( 2020 )

33250118_capsule_616x353(1).jpg.ec9b7c1a78ef0fc3a0a9aca2485b121d.jpg

 

Το Stela είναι ένα όμορφο ατμοσφαιρικό platformer που θυμίζει ή καλύτερα θέλει να μοιάσει σε Inside/Limbo. Έχει υπέροχη μουσική, και οπτικά άρτιο. Δεν υπάρχει κάποια εξήγηση απλά ξυπνά η πρωταγωνίστρια σε μια σπηλιά και χωρίς να υπάρχουν διάλογοι, απλά διασχίζοντας διαφορετικές περιοχές με κάποιους σχετικά γρίφους και κάποιους εχθρούς ξετυλίγεται σιγά σιγά η ιστορία. Μικρό παιχνίδι θέλει 2-3 ώρες για να το τερματίσεις, σε κρατάει για να το βγάλεις σ'ένα απόγευμα. Γενικά, ευχάριστο αλλά δε τρελάθηκα κιόλας.

 

We went back ( 2020 )

265792622_capsule_616x353(2).jpg.718c02e2f73174be99f0aef411793cf3.jpg

 

Ένας PT κλώνος που ναι δωρεάν στο steam, με πολύ ωραία γραφικά και τρομακτική ατμόσφαιρα. Θέλει περίπου μισή ωρίτσα μαξ.

 

Devolverland Expo ( 2020 )

279384794_capsule_616x353(3).jpg.78bb3628647cf4852e76628ff38dcff0.jpg

 

Το συγκεκριμένο δε το σχολιάζω σαν παιχνίδι, αλλά μου έκανε θετική εντύπωση και πόσο πανέξυπνη ιδέα να προμοτάρεις τους νέους τίτλους της εταιρείας σου με αυτό το τρόπο!!!

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Halo 2 (2004)

Halo 2 Alt3 Steam Gridview by pixel454 on DeviantArt

Το περιμενα ετσι κι ετσι γτ ειναι αρκετα παλιο αλλα τελικα μου αρεσε παρα πολυ, βασικα πιο πολυ και απ το Halo Reach (2010) που τελειωσα πριν λιγο καιρο. Ενα στοιχειο που μου αρεσει εμενα πολυ στα παιχνιδια ειναι το να αλλαζουν περιβαλλον. Και εννοω, χρωματα, ατμοσφαιρα, προκλησεις. Το H2 το ειχε αυτο γι αυτο και με κερδισε αμεσως. Ναι θα βρεθεις σε καταφυγια και σε εξωγηινες βασεις αλλα θα δεις και βλαστηση, λοφους και πλαγιες.

Η δουλεια που εχουνε κανει στον οπτικο τομεα ειναι εκπληκτικη σε σχεση με το πως ηταν το παιχνιδι οταν ειχε βγει. Υπαρχει και κουμπι που σου το δειχνει τα γραφικα του τοτε. Nice touch 👍

To H2, οπως και τα αλλα Halo, ξερουν να δημιουργουν ενα σασπενς στην αλληλεπιδραση σου με τους εχθρους. Δλδ, οι σφαιρες δεν ειναι ποτε αρκετες, πρεπει να αλλαζεις οπλα, να πετας τις χειροβομβιδες σωστα, να κανεις στην ωρα τα reload σου, να καλυβεσαι, να μην πας φουλ yolo. Ολα αυτα μαζι δειχνουν οτι το H2 δεν παιζεται σε sleep mode. Προσωπικα προτιμω πολυ περισσοτερο τα γηινα οπλα απο τα εξωγηινα. Βρισκουν ακαριαια τον στοχο ειναι πιο γρηγορα στο reload και παιρνουν περισοτερες σφαιρες. Τα εξωγηινα οπλα απο την αλλη, ειναι μεν πιο αργα αλλα κανουν πιο πολυ damage.

Καποια πραγματα που με χαλασαν λιγο ειναι οι 3 τελευταιες ωρες του παιχνιδιου ηταν αρκετα κουραστικες και δυσκολες. Τι να κανουμε, ετσι ηταν τα παλια παιχνιδια. Δεν σε επαιρναν απ το χερι. Ενα ακομη πραγμα ειναι οτι αφου βγαλεις μια στρατια εχθρους, το παιχνιδι μενει καπως στασιμο και δεν ξερεις αν θα βγουν κι αλλοι ή πρεπει να φυγεις και προς τα που.

Γενικα περασα πολυ καλα, το Η2 ειναι πολυ fun με δραση και καλο gameplay.

A ναι, και κατι τελευταιο, γενικα δεν ειμαι fan των cinematic αλλα εδω η δουλεια που εχουν κανει ειναι top. Πολυ ωραια πλανα, χολιγουντ και βαλε 🙂 Ειναι οσο πρεπει και δεν κουραζουν.

Παω για το Η3 👍

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Macrotis: A Mother's Journey: https://store.steampowered.com/app/823840/Macrotis_A_Mothers_Journey/

Πολυ καλο platformer με συμπαθητικα γραφικα. Αρκετα δυσκολο αλλα και δικαιο ταυτοχρονα. Καποιες φορες γινεται repetitive. Ειναι συντομο σε διαρκεια αλλα καποια σημεια ειναι παραξενα και απαιτουν συγκεντρωση. Τιποτα το εξαιρετικο αλλα περναει η ωρα ευχαριστα.

Επεξ/σία από umbrella co.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Rule the Waves 2

https://www.wargamer.com/assets/Uploads/_resampled/ResizedImageWzgyMCw0NDNd/RTW2-Rev-1.jpg

Παιχνίδι για μερακλήδες της ναυτικής μάχης και 4Χ, που δεν έχουν πρόβλημα να βλέπουν "γραφικά" επιπέδου MS paint-M$ Office '95 με χρηστικότητα UI από CAD αντίστοιχης ηλικίας. Το Aurora 4x, αλλά με ιστορική ναυτική μάχη. 

Λαμβάνει χώρα από το 1900 έως το 1955 και παίρνεις την θέση του ναυάρχου μιας χώρας. Σχεδιάζεις τα πλοία, διαχειρίζεσαι τα χρήματα που σε δίνει η κυβέρνηση και χειρίζεσαι τις μάχες.

Όλα είναι όσο ρεαλιστικά μπορούν να δοθούν, σε γενικές γραμμές. Πίσω από τα εξαιρετικά απλοϊκά γραφικά κρύβεται μια τεράστια δεξαμενή επιλογών, μαθηματικών εξισώσεων και πραγματικών γεγονότων (δοσμένο συνήθως ως στατιστικό) που επηρεάζουν τα πάντα. Ιδίως στις μάχες έχει λεπτομέρειες όπως π.χ. η ανάγκη να καθαριστούν οι μηχανές από την στάχτη (όταν έχεις κάρβουνο) όταν πας 100% της ταχύτητας και εάν δεν γίνει το πλοίο σταδιακά μειώνει τους κόμβους (γιατί χάνει ατμό από την ατελή καύση), ή τα πρώτα ραντάρ έχουν πιθανότητα να βγάλουν ghost πλοία λόγω καιρού. Πράγματα που φέρνουν περίεργες καταστάσεις και πολύ γρήγορα "ξυπνήματα" όταν δεν προσέχεις τις ειδοποιήσεις και μηνύματα στο log (ναι έχει log...).

Αυτό είναι και ο λόγος που το παιχνίδι είναι - σχετικά - επιτυχημένο. Η τεράστια πολυπλοκότητα και το βάθος της προσομοίωσης της μάχης. 

Μικρή ομάδα που ξεκίνησε από έναν τύπο. Έκανε και άλλα παιχνίδια τα '10s, στο πνεύμα των πάλαι ποτέ τρομερών SSI Great Naval Battles. 
Τιμάται στα 35 ντάλαρς, δίχως ελπίδα ή δυνατότητα έκπτωσης (τουλάχιστον πριν βγει το επόμενο παιχνίδι). Πολύ τσουχτερή τιμή για κάποιον που δεν έχει πάθος με το θέμα. 

Έχει όμως ντέμο για το δοκιμάσει κάποιος.

Το πήρα πριν μια εβδομάδα όταν είδα ότι το Ultimate admiral dreadnoughts (το rule the waves, αλλά με γραφικά που αξίζουν το όνομα) έχει ψιλοκολλήσει στο alpha development. 

Δεν το τερμάτισα, δεν ξέρω εάν υπάρχει τερματισμός με το συγκεκριμένο, αλλά τελείωσα δύο εκστρατείες. Μια με την Ιταλία και μια με τις ΗΠΑ. Πολλές ώρες παιχνιδιού και πολύ διαφορετικές εμπειρίες ανάλογα με την χώρα, χρονιά και το τι επιλογές κάνεις. 

|

Δεν είναι όλα ωραία όμως. 
Ακόμη και μετά από ένα χρόνο έχει αρκετά bugs, τα οποία ομολογουμένως αντιμετοπίζωνται πολύ γρήγορα (σχετικά). 

Πολλά features, όπως οι τορπίλες και ο υποβρυχιακός πόλεμος είναι προβληματικά και δεν έχεις ακριβή ιδέα πως λειτουργούν. Έτσι πολλές φορές τραβάς τα μαλλιά σου γιατί δεν ξέρεις τι έχεις κάνει λάθος ή απλά είναι μια παράβλεψη του δημιουργού.

Πολλά τα προβλήματα με την AI, που κυριολεκτικά πάει 0-100 πολύ γρήγορα. Δηλαδή την μια είναι εξαιρετικός αντίπαλος, την άλλη πραγματικά αυτοκτονεί. Ευτυχώς γενικά είναι αρκετά ικανή, αν και όχι παντού.

Άλλο πρόβλημα είναι ότι το UX είναι άθλιο, τίποτα σχεδόν δεν είναι εύκολο να γίνει με μερικά κλικ, χρειάζεται να εκπαιδευτείς να κάνεις απλά πράγματα και γενικά νιώθεις ότι διαβάζεις πίνακες excel σε πολλές καταστάσεις. Πράγματα που μπορούν να γίνουν πολύ ευκολότερα και ομαλά. 

Επίσης είναι και το περίεργο DRM. Ουσιαστικά κατεβάζεις το παιχνίδι από ένα λινκ, στέλνεις email σε έναν τύπο με το site code-MID που έχεις στο εκεί μαγαζί και σε στέλνει τον κωδικό. Ο εν λόγω κωδικός είναι περιορισμένος σε ένα μηχάνημα και είναι μπελάς να το μεταφέρεις σε άλλα. Γενικά πολύ indie από τα 90s καταστάσεις. Το εξηγούν ότι δεν θέλουν να μπλέξουν με τρίτους και μάλλον να μοιραστούν τα - λιγοστά φαντάζομαι - κέρδη τους.

|

Παρά την υψηλή τιμή, τα προβλήματα και το ότι είναι πολύ δύσκολο παιχνίδι, θα το πρότεινα. 

Φυσικά δεν είναι για όλους και οι περισσότεροι θα έκαναν καλά να ξοδέψουν τα λεφτά τους άλλου, αλλά εφόσον κάποιος έχει αγάπη για το θέμα είναι ίσως το καλύτερο στην αγορά.

Επεξ/σία από LongTom
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spacer.png

Cat quest

Πολύ όμορφο arpg με καρτουνιστικα γραφικά και ωραίο ήχο. Έχει ιστορία για μικρά παιδιά και μικρό βάθος σε όπλα, spells και αναβαθμίσεις αλλά λόγω της απλοτητας του με κέρδισε. Οι μάχες είναι όλες hit-n-run και τα dungeons μικρά. Κατάφερνα να βγάλω αποστολές που ήταν πάνω απο 5+ επίπεδα απο εμένα αλλά κατάφερνα να χάνω και σε αποστολές που ήταν και για μικρότερο επίπεδο απο το δικό μου. Μου κράτησε παρέα 7 ώρες στο πλοίο και κανα 2 ακόμα μετά για να το τερματίσω.

Συνολικάμμου άρεσε οπότε και το συνιστώ για χαλαρό rpg-ing.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Call of duty Ghosts: https://store.steampowered.com/app/209160/Call_of_Duty_Ghosts/

 

Για εμενα προσωπικα ειναι απο τα καλυτερα της σειρας. Ποικιλια αποστολων, ωραιο story. Συντομο σε διαρκεια βεβαια, αλλα σχεδον ολα τα Call of Duty ετσι ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Black Mesa (2020)

bm.jpg.d2496830ae3c14ff900c8d9e9edb256c.jpg

 

Το Black mesa είναι μια καλή εισαγωγή για κάποιον που δεν έχει επαφή με το κόσμο του half-life ή μια ανανεωμένη έκδοση του Half-Life (1998). Τα γραφικά είναι σαφώς  βελτιωμένα και σε γενικές γραμμές  όλα τα καλά του πρώτου τίτλου και μια φοβερή, ή πιο σωστά  πιο εμπλουτισμένο κόσμο (Xen) από το σημείο που είσαι στον Xen και μετά, πραγματική πολύ καλή δουλειά στα τελευταία κεφάλαια που η Valve είχε ψιλό παραλήψει. Πραγματικά με έβαλε σε κλίμα και υπενθύμισε κάποια πράγματα έτσι ώστε το Half- Life Alyx να ρθει πιο καλά χρονικά με τα συμβάντα!

 

Dead Space 3  (2013)

unnamed.jpg.d8452bb3af01217259cf96368a710e4d.jpg

 

Έχοντας παίξει τους πρώτους 2 τίτλους και έχοντας ξεχασμένο το 3ο τίτλο για καιρό, μπορώ να πω πως το 3ο μέρος της σειράς ήταν καλό, όχι όπως το πρώτο, αλλά σίγουρα καλύτερο από το 2ο παιχνίδι. Τα γραφικά κρατάνε ακόμη καλά παρόλο την ηλικία του παιχνιδιού, η ιστορία ήταν οκ, ούτε κάτι φοβερό ούτε κάτι απογοητευτικό. Γενικά, παρόλο που ευχαριστήθηκα το παιχνίδι μου λειπε εκείνο το horror κομμάτι που το 1ο είχε. Επίσης, δε μ πολύ άρεσε η όλη φάση με τις αναβαθμίσεις σε όπλα κτλ.

 

Apsulov End of Gods (2019)

maxresdefault.jpg.08c26b6fc333f4f1ed060738157788eb.jpg

 

Ένα πολύ ωραίο horro παιχνίδι με πολύ ωραίο στόρυ μπλεγμένο με Σκανδιναβική μυθολογία, ωραίος χειρισμός, ωραία μουσική και καλά γραφικά! Το μόνο κακό που μπορώ να πω είναι, ότι σε κάποια σημεία το παιχνίδι παρά ήταν σκοτεινό και να μη πολύ βλέπεις το περιβάλλον με αποτέλεσμα  προσωπικά να  χάνει  το ενδιαφέρον μου.

 

Blair Witch (2019)

images.jpg.c366d0cfb593a3e0bf244993faddd0c4.jpg

 

Δυστυχώς, το συγκεκριμένο παιχνίδι με απογοήτευσε, έμοιαζε περισσότερο με walking in the forest simulator! Το παιχνίδι ξεκίνησε αρκετά αργά και ήταν αρκετά βαρετό μέχρι να χτίσει λίγο και να εξοικειωθείς με το που πρέπει να πας κτλ. Η ιστορία ήταν αρκετά μέτρια. Επίσης, κάποιες επιλογές σου επηρεάζουν το τέλος, όπου δυστυχώς είναι αρκετά δύσκολο να της καταλάβεις. Από την άλλη τα γραφικά, τα σκηνικά και το voice acting ήταν πολύ καλά, όπως επίσης και η αλληλεπίδραση με το σκυλί. Επίσης, η διάρκεια του παιχνιδιού είναι σχετικά μικρή ( 4 ώρες). Είχε αρκετές δυνατότητες αλλά κάπου το χασε.

 

Star Wars Jedi: Fallen Order (2019)

jedi-fallen-order-key-art-tall-1-min-1.jpg.f354b0f9c41322920979194b2361ed7f.jpg

 

Ένα πολύ καλό και ολοκληρωμένο παιχνίδι που θυμίζει μίξη παιχνιδιών Dark souls με Tomb Raider. Πολύ όμορφο παιχνίδι, υπέροχα γραφικά και σκηνικά, ωραία μουσική. To voice acting πολύ καλό (αγαπάμε το πρωταγωνιστή από τη σειρά Shameless). Ωραία modifications, πολύ ωραίο combat! Το παιχνίδι προσωπικά μ πήρε γύρω στις 17 ώρες σε δυσκολία Jedi Master, σίγουρα βγαίνει και πιο γρήγορα απλά δε λέει να μη χαζέψεις και λίγο τα σκηνικά ή να ψάξεις και για τα κρυμμένα αντικείμενα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 λεπτά πριν, yaya14 είπε

Έχοντας παίξει τους πρώτους 2 τίτλους και έχοντας ξεχασμένο το 3ο τίτλο για καιρό, μπορώ να πω πως το 3ο μέρος της σειράς ήταν καλό, όχι όπως το πρώτο, αλλά σίγουρα καλύτερο από το 2ο παιχνίδι. Τα γραφικά κρατάνε ακόμη καλά παρόλο την ηλικία του παιχνιδιού, η ιστορία ήταν οκ, ούτε κάτι φοβερό ούτε κάτι απογοητευτικό. Γενικά, παρόλο που ευχαριστήθηκα το παιχνίδι μου λειπε εκείνο το horror κομμάτι που το 1ο είχε. Επίσης, δε μ πολύ άρεσε η όλη φάση με τις αναβαθμίσεις σε όπλα κτλ. χάνει  το ενδιαφέρον μου.

Για το Dead Space 3, δες το DLC τουλάχιστον στο Youtube (δεν θα το πρότεινα για αγορά). Δυστυχώς είναι μικρό αλλά έχει ό,τι θα έπρεπε να έχει το κανονικό παιχνίδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Για το Dead Space 3, δες το DLC τουλάχιστον στο Youtube (δεν θα το πρότεινα για αγορά). Δυστυχώς είναι μικρό αλλά έχει ό,τι θα έπρεπε να έχει το κανονικό παιχνίδι.

Έχεις δίκιο φίλε, όντως δεν αξίζει τα λεφτά γ το μέγεθός του και έχει πράγματα που θα τα θελα στο βασικό παιχνίδι, κρίμα που δε θα υπάρξει 4ος τίτλος στη σειρά γιατί άφησαν έδαφος για συνέχεια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
16 λεπτά πριν, yaya14 είπε

Έχεις δίκιο φίλε, όντως δεν αξίζει τα λεφτά γ το μέγεθός του και έχει πράγματα που θα τα θελα στο βασικό παιχνίδι, κρίμα που δε θα υπάρξει 4ος τίτλος στη σειρά γιατί άφησαν έδαφος για συνέχεια

 

Δηλαδή όταν αντιμετωπίζεις τους ε... necromorph velociraptors που κρύβονται εδώ κι εκεί και βλέπεις και χιονοθύελλα πιο μετά, λες "μα καλά, πώς και δεν τα συνδύασαν; ".
Και ήταν στο DLC που μην ξεχνάμε ότι κυκλοφόρησε μια μόνο βδομάδα μετά το full game. -_-
Mείναμε με το cliffhanger και το π___ί στο χέρι. Τ-Τ

Κατά τ'άλλα, θεωρώ ότι το DLC είναι πιο Dead Space απ' όλο το main DS3 (αν και δεν έπαιξα ποτέ co-op να δω τον Carver.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...