Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, GeorgeHiken είπε

Πάντως για πλαίσιο που αναφέρθηκε κάπου. 

Παρήγγειλα μερικά πραματα για το σπίτι και μαζί ένα Dualsense πριν 4-5 μέρες και μου ήρθαν όλα σήμερα!

Θα το αφήσω στην γωνίτσα να περιμένει να αξιοποιηθεί. Το θέλω περισσότερο από το ίδιο! 

Οι ίδιοι τα φέρανε ή στείλανε κάποια εταιρεία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα στην παρέα με υγεία.

1. Έτυχε να βλέπω ένα βίντεο και ήρθε στο μυαλό μου κατευθείαν όλη αυτή η κατάσταση με τις προπαραγγελίες και τις κονσόλες. Στο 1:13 περιγράφεται ακριβώς η κατάσταση. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση είναι. Όποιος θέλει ας κάνει τον κόπο...

Greek Fame Story - BoneyM interview insults (Χριστοπαναγίες) - YouTube

2. Το mrConstantine μόλις άνοιξε προπαραγγελίες για 15-25/12 αλλά θέλει τραπεζική κατάθεση λέει. Όποιος είναι θαρραλέος χτυπάει. Προσωπική άποψη δεν έχω για το μαγαζί.

https://mrconstantine.gr/?product=sony-playstation-5

Στιγμιότυπο οθόνης (32).png

3. Για τα χειριστήρια που παράγγειλα 1/12 22:10 με αντικαταβολή από Κωτσό, το courier είναι ήδη στο δρόμο, σε μερικές ώρες το πολύ θα τα έχω. Άρα εάν δείτε speedcouriers να ξέρετε οτι θα εξυπηρετηθείτε γρήγορα και άμεσα.

Το θετικό είναι οτι ισχύουν οι ημερομηνίες που αναφέρθηκαν πιο πάνω 15/12 θα μοιράζονται τα πακέτα.

Επεξ/σία από spyreto88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyreto88 είπε

Καλημέρα στην παρέα με υγεία.

1. Έτυχε να βλέπω ένα βίντεο και ήρθε στο μυαλό μου κατευθείαν όλη αυτή η κατάσταση με τις προπαραγγελίες και τις κονσόλες. Στο 1:13 περιγράφεται ακριβώς η κατάσταση. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση είναι. Όποιος θέλει ας κάνει τον κόπο...

Greek Fame Story - BoneyM interview insults (Χριστοπαναγίες) - YouTube

2. Το mrConstantine μόλις άνοιξε προπαραγγελίες για 15-25/12 αλλά θέλει τραπεζική κατάθεση λέει. Όποιος είναι θαρραλέος χτυπάει. Προσωπική άποψη δεν έχω για το μαγαζί.

https://mrconstantine.gr/?product=sony-playstation-5

Στιγμιότυπο οθόνης (32).png

3. Για τα χειριστήρια που παράγγειλα 1/12 22:10 με αντικαταβολή από Κωτσό, το courier είναι ήδη στο δρόμο, σε μερικές ώρες το πολύ θα τα έχω. Άρα εάν δείτε speedcouriers να ξέρετε οτι θα εξυπηρετηθείτε γρήγορα και άμεσα.

Το θετικό είναι οτι ισχύουν οι ημερομηνίες που αναφέρθηκαν πιο πάνω 15/12 θα μοιράζονται τα πακέτα.

έχει 20€ μεταφορικά λέει, με τα πόδια τα φέρνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, zacque είπε

έχει 20€ μεταφορικά λέει, με τα πόδια τα φέρνει?

Από τα 1350,30 με δωρεάν μεταφορικά... Καλύτερο μου φαίνεται πάντως. Παιδιά πλάκα-πλάκα για όποιον ενδιαφέρεται να μάθει το βάρος... 6,5kg ακριβώς είναι το PS5 στο κουτί του σφραγισμένο.

Επεξ/σία από spyreto88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyreto88 είπε

Καλημέρα στην παρέα με υγεία.

1. Έτυχε να βλέπω ένα βίντεο και ήρθε στο μυαλό μου κατευθείαν όλη αυτή η κατάσταση με τις προπαραγγελίες και τις κονσόλες. Στο 1:13 περιγράφεται ακριβώς η κατάσταση. 10 δευτερόλεπτα υπόθεση είναι. Όποιος θέλει ας κάνει τον κόπο...

Greek Fame Story - BoneyM interview insults (Χριστοπαναγίες) - YouTube

2. Το mrConstantine μόλις άνοιξε προπαραγγελίες για 15-25/12 αλλά θέλει τραπεζική κατάθεση λέει. Όποιος είναι θαρραλέος χτυπάει. Προσωπική άποψη δεν έχω για το μαγαζί.

https://mrconstantine.gr/?product=sony-playstation-5

Στιγμιότυπο οθόνης (32).png

3. Για τα χειριστήρια που παράγγειλα 1/12 22:10 με αντικαταβολή από Κωτσό, το courier είναι ήδη στο δρόμο, σε μερικές ώρες το πολύ θα τα έχω. Άρα εάν δείτε speedcouriers να ξέρετε οτι θα εξυπηρετηθείτε γρήγορα και άμεσα.

Το θετικό είναι οτι ισχύουν οι ημερομηνίες που αναφέρθηκαν πιο πάνω 15/12 θα μοιράζονται τα πακέτα.

Λυγισα με τους Boney M...Ρε τον τυπο,καρτουν σκετο....😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, nikaki71 είπε

Λυγισα με τους Boney M...Ρε τον τυπο,καρτουν σκετο....😁

χαχαχαχαχα... Εγώ θα ήθελα να ήξερα ποιος του τα είπε αυτά τα ωραία καντήλια να τα πει ζωντανά 😇😇😇 Μ αρέσει που στον τίτλο σε προετοιμάζει για το τι θα ακούσεις μέσα στην παρένθεση.

14 ώρες πριν, spyreto88 είπε

speedcouriers για χειριστήρια... Θα δούμε.. χτες το βράδυ την έκανα την παραγγελία. Σήμερα 13:02 έφυγε. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε νεότερο.

Παιδιά ήρθαν. Τα δικά μου ήρθαν αμέσως.

IMG_3352.JPEG

54 λεπτά πριν, spyreto88 είπε

χαχαχαχαχα... Εγώ θα ήθελα να ήξερα ποιος του τα είπε αυτά τα ωραία καντήλια να τα πει ζωντανά 😇😇😇 Μ αρέσει που στον τίτλο σε προετοιμάζει για το τι θα ακούσεις μέσα στην παρένθεση.

Παιδιά ήρθαν. Τα δικά μου ήρθαν αμέσως.

IMG_3352.JPEG

Έρηξα και 2 τηλέφωνα σε Γερμανό και Κώτσο και επιβεβαιώθηκε 100% και από τα δύο οτι αναμένεται στοκάρισμα μέχρι τα μέσα Δεκεμβρίου με σκοπό την κάλυψη των παραγγελιών.

Επεξ/σία από spyreto88
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έριξα μία παραγγελία τώρα για την βάση φόρτισης των χειριστηρίων από τον Κωτσόβολο και ελέγε άμεσα διαθέσιμο..!!! Ελπίζω να το έχουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Λοιπόν έριξα μία παραγγελία τώρα για την βάση φόρτισης των χειριστηρίων από τον Κωτσόβολο και ελέγε άμεσα διαθέσιμο..!!! Ελπίζω να το έχουν....

"Αναμένεται Σύντομα" 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, prigipa_m είπε

Οι ίδιοι τα φέρανε ή στείλανε κάποια εταιρεία ;

Θα σε γελάσω φίλε μου. Ένα μεγάλο φορτηγό ήρθε,  σίγουρα δεν ήταν κουριερ αλλα δεν ξέρω αν έστειλαν μεταφορική ή ήταν οι ίδιοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Λοιπόν έριξα μία παραγγελία τώρα για την βάση φόρτισης των χειριστηρίων από τον Κωτσόβολο και ελέγε άμεσα διαθέσιμο..!!! Ελπίζω να το έχουν....

Εγώ στο "αναμένεται σύντομα" το βλέπω πάντως.

Ήταν λάθος όπως και χθες που ειπε καποιος για τα ακουστικά. Τα μόνα που έχουν άμεσα διαθέσιμα είναι το χειριστήριο και η κάμερα. Τα υπολοιπα δεν έχουν έρθει

Επεξ/σία από alexkrz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Γίνεται με οποιονδήποτε τρόπο να παραγγείλουμε αυτή τη στιγμή το Playstation 5 ή το τραινάρουν και πρέπει πρώτα να υπάρχει διαθεσιμότητα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Kingedward είπε

Καλημέρα παιδιά!

Γίνεται με οποιονδήποτε τρόπο να παραγγείλουμε αυτή τη στιγμή το Playstation 5 ή το τραινάρουν και πρέπει πρώτα να υπάρχει διαθεσιμότητα; 

Αυτή την στιγμή δεν γίνεται. Πρέπει να εξυπηρετηθούν όλες οι προπαραγγελίες.

Επεξ/σία από prigipa_m
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...