Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Agent_Orange είπε

Εμενα η δικιά μου δεν έχει αποδειξη μονο τα δελτία αποστολής της easymail. εκτος αν έκανα μλκια και την πέταξα καταλάθος 

πάνω στο κουτί σε μένα είναι η απόδειξη. Μπορει να μην την έβαλαν και από την voda

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, nikosloui93 είπε

Πολύ ησυχία στο νήμα . Ή που πήραν όλοι ή που δεν πήρε κανένας . 

 

Απλά δεν βλέπουμε κάποια πρόοδο ή νέα πληροφόρηση. Μια ανακύκλωση αβάσιμων γενικοτήτων από αμαθείς τηλεφωνητές κάνουμε μόνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειναι μονο αυτο , πλεον υπαρχει παραιτηση και αλαγη σχεδιασμου. 

Κωτσοβολος και ps5 καλο πασχα, καιβαλε, παμε για xbox η pc.

Εγω παραγγειλα 15μετρο καλωδιο hdmi για να συνδεω το pc στην tv και να παιζω καναπεδατος τα χριστουγεννα τα του xbox pass (χωρις πλακα)

Επεξ/σία από The__Blade
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dragonrider1997 είπε

Ξέρει κανείς πότε θα ανοίξουν οι παραγγελίες πάλι? Λογικά πλαίσιο και vodafone καλύπτουν τις παραγγελίες με αυτό το κύμα.

οποτε και να ανοιξουν πλεον πας να παραλαβεις στο επομενο κυμα απο αυτο του Ιανουαριου. Ισως μιλαμε και για Μαρτιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταια επικοινωνια με public  σημερα και μετα με το μαγαζι public της θεσσαλονικης για την παραγγελια μου που εχει γινει 24/9 και μου ειπε οτι ειμαι για ιανουαριο καθως μεχρι τις γιορτες θα καλυψουν τις παραγγελιες μεχρι και 22 σεπτεμβρη και ισως καποιεσ απο 23 αμα υπαρξη απόθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jim0894 είπε

τελευταια επικοινωνια με public  σημερα και μετα με το μαγαζι public της θεσσαλονικης για την παραγγελια μου που εχει γινει 24/9 και μου ειπε οτι ειμαι για ιανουαριο καθως μεχρι τις γιορτες θα καλυψουν τις παραγγελιες μεχρι και 22 σεπτεμβρη και ισως καποιεσ απο 23 αμα υπαρξη απόθεμα.

Για ποια εκδοση Playstation μιλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, jim0894 είπε

τελευταια επικοινωνια με public  σημερα και μετα με το μαγαζι public της θεσσαλονικης για την παραγγελια μου που εχει γινει 24/9 και μου ειπε οτι ειμαι για ιανουαριο καθως μεχρι τις γιορτες θα καλυψουν τις παραγγελιες μεχρι και 22 σεπτεμβρη και ισως καποιεσ απο 23 αμα υπαρξη απόθεμα.

Και εμενα με παραγγελια οκτωβρη το ιδιο μου ειπαν.Οχι τοσες λεπτομερειες απλα με ενημερωσαν οτι παω για καινουργιο χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ έκανα 17/09 digital από Κωστοβολο και ακόμη περιμένω ......Ευτυχώς πήρα και το xbox SS και μαζί με το game pass είμαι κομπλέ .. Βέβαια σκέφτομαι αμμεσα να πάρω και το ubisoft +  και να χαιρετίσω την sony κανονικά.....Την παραγγελία δεν την έχω ακυρώσει να μην χάσω την προτεραιότητα και να την δώσω σε κάποιον που θα την θέλει ( χωρίς καπέλο που κάνουν μερικοί .....) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Komfri69 είπε

Καλησπέρα σε όλους. Από κότσο προπαραγγελία 18/9. Βρίσκεται σε εξέλιξη... Δεν έχει αλλάξει ποτέ από την αρχή προπαραγγελίας. Τι σημαίνει αυτό;

Οτι θα παραλαβεις οταν θα εχει λανσαριστει το Ps6 απο την Σονυ.... 

6 ώρες πριν, vaggos231 είπε

εγω αν πω ρε παιδι μου οτι θελω να παραγγειλω τωρα, η στην επομενη που θα ανοιξουν παραγγελιες, ποτε λετε να παραλαβω;

Το 2023,ισως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...