Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, gtsoui είπε

Καλα δεν θα ασχοληθω με τα 30 ευρω. Οποιος θελει μου στελνει pm να του δωσω τον κωδικο. 

Τα επιλεγμενα games ειναι τα nioh collection, demons souls, spiderman και sackboy

Καλά το σημαντικό είναι ότι παραλαμβάνεις επιτέλους! Αλλά άκυρη προωθητική ενέργεια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, SoLiTuDe-3- είπε

και μένα το ίδιο είπαν σήμερα που κάλεσα... σε λίστα ενδιαφέροντος είσαι και εσύ φίλε μου??

Δε μου ανέφεραν κάτι γενικά. Έχω αριθμό όμως κανονικά για να ελέγχω την εξέλιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jimdem582 είπε

Δε μου ανέφεραν κάτι γενικά. Έχω αριθμό όμως κανονικά για να ελέγχω την εξέλιξη.

Όποτε μάλλον εσυ έχεις παραγγελια. Εμένα δυστυχώς δεν μου έδωσαν κανέναν αριθμό όποτε μάλλον χλωμό να με καλέσουν ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, paks είπε



προς το παρων τιποτα απο κανενα καταστημα.προβλεψεις?κατι που ανεφερε ενας φιλος πιο πριν με την αναολογια 90/10 Disk/digital ισχυει?

 


 

Αυτό όπως και ότι έχω γράψει, ισχύει για το Sony Center αποκλειστικά και μόνο παιδιά. Δεν μιλάω για όλα τα καταστήματα, παρα μόνο για το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως έχουν δώσει και 30€ για παιχνίδια κουπόνι απο mediamarkt. Απλα όταν πάω να το κάνω εξαργύρωση δεν το δέχεται. Το εχει δοκιμάσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, johng4 είπε

Ναι όντως έχουν δώσει και 30€ για παιχνίδια κουπόνι απο mediamarkt. Απλα όταν πάω να το κάνω εξαργύρωση δεν το δέχεται. Το εχει δοκιμάσει κανείς?

Το έχεις δοκιμάσει στα επιλεγμένα παιχνίδια που ανέφερε παραπάνω; Γιατί μάλλον δεν ισχύει για όλα τα games 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Glyfada sony center 18:41

Δεν άντεξα κάλεσα και εγώ , 20/2 παραγγελία disc , αν δεν με πάρουν μέχρι Τρίτη , είμαι με την επόμενη  παραλαβή τον Απρίλιο. 

Αυτά και από εμένα , 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CemetryGates είπε

Μετά την ενημέρωση που είχα πριν 4 ώρες για την παραγγελία (24/10, disk) από public για διαθεσιμότητα από 22/3, μόλις άλλαξε το στάτους της παραγγελίας σε "έτοιμο προς αποστολή".

Φτάσανε 24/10;

Άντε να δούμε κι εμείς του Νοέμβρη πότε θα δούμε άσπρη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, selin323 είπε

Glyfada sony center 18:41

Δεν άντεξα κάλεσα και εγώ , 20/2 παραγγελία disc , αν δεν με πάρουν μέχρι Τρίτη , είμαι με την επόμενη  παραλαβή τον Απρίλιο. 

Αυτά και από εμένα , 

Αδερφε εσυ εχεις κανει κανονικα παραγγελια με προκαταβολη κανονικα η απλα εδωσες ονομα και τηλεφωνο και περιμενεις να σε καλεσουν για τα διαδικαστικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος με παραγγελία 15/10 του ήρθε αυτό το μήνυμα, είχα πει οτι θα ενημερώσω. Ελπίζω να βοήθησα και Ελπίζω να έρθει σε όλους του Οκτωβρίου και σιγά σιγά και εμάς (εμένα) του Νοεμβρίου 

Screenshot_20210317-180731_Instagram.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, jimdem582 είπε

Δε μου ανέφεραν κάτι γενικά. Έχω αριθμό όμως κανονικά για να ελέγχω την εξέλιξη.

 

1 ώρα πριν, Aduatiques είπε

Όποτε μάλλον εσυ έχεις παραγγελια. Εμένα δυστυχώς δεν μου έδωσαν κανέναν αριθμό όποτε μάλλον χλωμό να με καλέσουν ποτε.

Πώς γίνεται ίδιες ημερομηνίες στο πλαίσιο εσένα να σού έδωσαν αριθμό και εμάς απλά να μας κράτησαν στοιχεία.... νομίζω το έχουν χάσει στα καταστήματα για τα καλά ,δηλαδή να μην έχουμε ελπίδες.... Επίσης τηλέφωνο σε Sony center Πρίν λίγο οι παραγγελίες κλείδωσαν και δεν δέχονται άλλες... κοινώς οι υπόλοιποι τον ήπιαμε!!!!!!!

Επεξ/σία από SoLiTuDe-3-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλησιάζει και για μένα η ώρα της αποχώρησης μου από αυτό το πολύπαθο thread καθώς μάλλον την Παρασκευή θα το έχω και γω στα χέρια μου..Ένα μεγάλο ευχαριστώ σ αυτούς τους εξαιρετικούς επαγγελματίες του Sony center που ότι είπαν (σε μένα τουλάχιστον)το τηρήσανε κατά γράμμα και ένα ίσως ακόμα πιο μεγάλο ευχαριστώ σε αυτόν από εδώ μέσα που τον Φεβρουάριο μας ενημέρωσε ότι το συγκεκριμένο κατάστημα δέχεται παραγγελίες(δεν θυμάμαι καθόλου ποιος ήταν) γιατί ακόμα θα μαλώναμε με τον Κωτσόβολο..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoss97 είπε

Αδερφε εσυ εχεις κανει κανονικα παραγγελια με προκαταβολη κανονικα η απλα εδωσες ονομα και τηλεφωνο και περιμενεις να σε καλεσουν για τα διαδικαστικα?

μου καταχωρίσανε κανονικά τα στοιχεία διεύθυνση κτλ, δεν έδωσα πρκ/βολή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...