Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Apostol. είπε

εχουν καταστηματα e-shop παντου και κανουν διανομες απο εκει η μπορεις να πας να το παρεις απο εκει

δηλαδη αν μπω το βραδυ θα νρω κονσολα για αμεση παραδοση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Apostol. said:

εχουν καταστηματα e-shop παντου και κανουν διανομες απο εκει η μπορεις να πας να το παρεις απο εκει

στην περιοχη δεν εχει αρα αν παραγγειλω θα μου το φερουν οι ιδιοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stavrosperisteri είπε

δηλαδη αν μπω το βραδυ θα νρω κονσολα για αμεση παραδοση

 

Μόλις τώρα, mike0402 είπε

στην περιοχη δεν εχει αρα αν παραγγειλω θα μου το φερουν οι ιδιοι?

Μόνο τα e-shop points είναι ανοιχτά προς το κοινό για παραλαβές. Αν δεν έχεις κατάστημα, προφανώς στέλνουν με κουριερ. Νομίζω acs τελευταία φορά? Δεν θυμάμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Apostol. είπε

Κοιταξα τα url στο e-shop και βρηκα ποιο θα ηταν το url του ps5 συμφωνα με τα υπολοιπα για τις κονσολες.

Το πατησα και υπηρχε σαν σελιδα με τιποτα μεσα, μετα μια μερα απο το πουθενα η σελιδα ειχε τις κονσολες μεσα και μπορουσα να το βαλω στο καλαθι.

Τωρα ειναι σε κατασταση αναμονη παραλαβης.

Η παρακατω ειχε μεσα προιοντα τωρα τα εβγαλαν παλι.

https://www.e-shop.gr/playstation-5-consoles

και

https://www.e-shop.gr/sony-playstation-5-console-p-PS5.00001

και αντιστοιχα 00002 στο τελος για το digital.

Δεν ξερω αν "επιασε" η παραγγελια οποτε θα κανω και αυριο.

Οποτε μπορειτε να τσεκαρετε κατευθειαν αυτες τις σελιδες.

 

3 ώρες πριν, spyreto88 είπε

Τρελό. Μόνο για τη σκέψη σου αξίζει ένα day1

Μαλλον ανταμειφθηκα φιλε μου χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Vaim είπε

Έβαλες εξόφληση ή αντικαταβολή στον Γερμανό;  Ίσως προχωράνε τις παραγγελίες που έχουν εξοφληθεί;; 

Εχει εξοφληθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Μόνο τα e-shop points είναι ανοιχτά προς το κοινό για παραλαβές. Αν δεν έχεις κατάστημα, προφανώς στέλνουν με κουριερ. Νομίζω acs τελευταία φορά? Δεν θυμάμαι 

Ακομη και στην καραντίνα είναι ανοιχτά για παραλαβές? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εσείς που φάγατε άκυρο απο vodafone, σας πήραν τηλέφωνο ή επικοινωνήσατε εσείς;
Γιατί και εγώ παραγγελία 7/11 είχα κάνει και δεν έχω κάποιο νέο ακόμα. Μακάρι να είμαι από τους τυχερούς 😕 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, johnnyman είπε

Ακομη και στην καραντίνα είναι ανοιχτά για παραλαβές? 

Ναι γιατί δεν είναι κατάστημα με κύρια δραστηριότητα το λιανεμπόριο. Δουλεύει με την λογική των κουριερ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Apostol. είπε

Ναι ρωτησα προχθες

Εγώ έχω eshop center κοντά μου. Μακάρι να έχουν διαθέσιμα τεμάχια... 

Αντε να δούμε... 

Σε ευχαριστώ πολύ 

Επεξ/σία από johnnyman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, tab0u είπε

Παιδιά εσείς που φάγατε άκυρο απο vodafone, σας πήραν τηλέφωνο ή επικοινωνήσατε εσείς;
Γιατί και εγώ παραγγελία 7/11 είχα κάνει και δεν έχω κάποιο νέο ακόμα. Μακάρι να είμαι από τους τυχερούς 😕 

τους πηρε απο οτι καταλαβα ολο το θεμα παιζεται με την ημερομηνια που παρηγγειλες καπιοι θα ειναι τυχεροι καπιοι οχι οσοι το παρηγγειλαν πριν τις 7/11 απο οτι εχω καταλαβει θα το παρουν απλα μετα το post εδω πρεπει να γιναν παρα πολλα pre order και δεν ξεραν τι να κανουν μεχρι τωρα και τελικα δεν εχουν οσα θελαν και δινουν ακυρα λογικα αμα δεν σε παρουν τηλ σημερα εισαι οκ

Επεξ/σία από PanozX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikoskou01 είπε

ps5 disc edition opoios de tha mporesei na paralavei telika as epoikinonisei mazi mou na allaxoume stoixeia paradoshs to thelw egw kai ta vriskoume

Μην το ποσταρεις συνέχεια. Για να μην καταλήξει σπαμ, κάνε αγγελία ζήτησης 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...