Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ηρθε και το παραστατικο αλλα και sms στο κινητο για την παραδοση.... Πρώτη φορά αγορά απο Public και τους βγάζω το καπέλο.

Εάν δεν πιασεις την κονσόλα στα χέρια σου μην βγάζεις σε κανεναν καπέλο γιατί θα κρυωσει το κεφάλι σου.

Περα από τα αστεία εύχομαι να πάνε όλα καλά. 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, dream21 είπε

Ηρθε και το παραστατικο αλλα και sms στο κινητο για την παραδοση.... Πρώτη φορά αγορά απο Public και τους βγάζω το καπέλο.

Και έγω το ιδιο. Μεσα σε 4 ώρες είχαν παραδώσει στην εταιρία courier. Βέβαια  tracking number δεν έχω πάρει ακόμα ούτε κάποια ειδοποίηση απο την εταιρία αλλά απο την στιγμή που θεωριτικά έχει φύγει απο τα χέρια του Public ολα καλα. Ευελπιστώ να γίνει και κανα θαυμα μπας και παραλάβω αυριο να λιωσω το Σκ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, SuperGohan363 είπε

Και έγω το ιδιο. Μεσα σε 4 ώρες είχαν παραδώσει στην εταιρία courier. Βέβαια  tracking number δεν έχω πάρει ακόμα ούτε κάποια ειδοποίηση απο την εταιρία αλλά απο την στιγμή που θεωριτικά έχει φύγει απο τα χέρια του Public ολα καλα. Ευελπιστώ να γίνει και κανα θαυμα μπας και παραλάβω αυριο να λιωσω το Σκ

Αυριο λογικα αναμένουμε sms απο courier 

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, SuperGohan363 είπε

Σε τι στάδιο φένεται η παραγγελία σου στο public?

«Έχει αποσταλεί μερικώς
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Θα ενημερωθείς το συντομότερο δυνατό μέσω email ή και SMS»
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dk6 είπε
«Έχει αποσταλεί μερικώς
εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Θα ενημερωθείς το συντομότερο δυνατό μέσω email ή και SMS»

ααα σου κανανε αυτη τη πουστια? Επρεπε να κανεις αυτο που εχω διαβασει απο αρκετους και να μην παραλαβεις αν δεν σου φερνανε και την κοσνολα. Ριξε ενα τηλ και δεις τι παιζει γενικα. Αμα στα μασισουν εγω αυτο που θα εκανα θα ηταν να μην ειμαι και τοσο ευγενικος μαζι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Mafariel είπε

Πως μπορώ να το προπαραγγειλω;

Αν εννοεις να μπεις σε καποιου ειδους λίστα αναμονης αυτο δεν υπάρχει στα μεγαλα μαγαζια. Ισως σε κανα local γερμανό μονο. Γενικά απ'ότι φενεται θα βγάλουν όλοι τα ίδια πακέτα. Όποτε εχε το νου σου στα site απο τα μεγαλα μαγαζια και τσεκαρε και το thread αυτό πολυ συχνα. Γενικά απο τη στιγμή που θα το βγάλουν μεσα σε κάποιες ώρες έχει φύγει ότι αποθεμα υπάρχει. Λογικά Γερμανος θα βγάλει τις επομενες μέρες και το Πλαίσιο εγώ πιστευω θα ξαναβγάλει πακέτα για το digital

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2021 στις 6:18 ΜΜ, Bruh13 είπε

Παιδιά να στε καλά αν δεν είχα μπει εδώ δεν θα είχα πάρει ποτέ πσ5.Ας ελπίζουμε να έρθει αν και μου ήρθε μήνυμα και στο email και στο τηλέφωνο ότι έχει πάει σε κούριερ το δέμα. Και πάλι αλάνια σας ευχαριστώ.❤️

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...