Προς το περιεχόμενο

[ESPRESSO ΚΑΦΕΣ] Cup10 Coffee Roaster


moutsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα έχει κολλήσει εδώ και 3 μέρες στο ίδιο σημείο, και είμαι Αθήνα. ΕΛΤΑ courier γενικά δε τη παλεύουν πολύ, πήρα 3 φορές τηλ για να ρωτήσω, και τις 3 φορές το τηλεφωνικό κέντρο τους δεν έχει αναμονή, απλά σου λέει "Όλες οι γραμμές είναι κατειλημμένες" και κλείνει η γραμμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κ μενα με ελτα κουριερ τον εστειλαν

δεν ημουν σπιτι κ αφησαν ειδοποιητηριο να επικοινωνησω μαζι τους

μετα απο απειρες προσπαθειες καταφερα να μιλησω,αφου προηγουμενως ή το σηκωναν κ το εκλειναν ή μιλουσα για λιγο κ μου λεγαν περιμενετε κ παλι μου το εκλειναν ή οταν μιλησα την 1η φορα μου ειπε χωρις να προλαβω να απαντησω οτι δε θα το ξαναφερουν αλλα να παω να το παραλαβω

δυστυχως" τα ακουσε  για ολες τις υπολοιπες η τυχερη" που μιλησα μαζι της κ τλκ μου το εφεραν το επομενο πρωι

ασχετο-σχετικο...τα ελτα κουριερ δεν εχουν καμια σχεση με τα ελτα,ειναι ολα ιδιωτικα(ή τουλαχιστον τα περισσοτερα αν δε κανω λαθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μην κράζετε τα courier .υπάρχει τεράστιο πρόβλημα σε όλες τις εταιρείες έχουν μπουκώσει.εγω στέλνω για την δουλειά μου τουλάχιστον 15 φακέλους και εχθές με ενημέρωσαν ότι μέχρι και Δευτέρα εχουν εντολή από τα κεντρικά να μην παραλαμβάνουν τίποτα γιατί γίνεται κακός χαμός. θέλει υπομονή.μην κράζετε τα τηλεφωνικά κέντρα τους.πίσω από το τηλέφωνο κρύβοντε κοπελίτσες που παίρνουν βασικό μισθό και κάνουν ότι τους πούνε.Το ίδιο γενική ταχυδρομική και speedex.ΥΠΟΜΟΝΗ.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρόλο που είμαι επαρχία ήρθε γρήγορα σχετικα 24/11 παραγγελία και 1/12 παραλαβή.

πήρα τον cup10 speciality και έφτιαξα και φίλτρου αλλά και εσπρέσσο με διαφορετική άλεση όπου μου άρεσε πολύ θα έλεγα. Δυνατός με ωραία αρώματα καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, topswnio είπε

παρόλο που είμαι επαρχία ήρθε γρήγορα σχετικα 24/11 παραγγελία και 1/12 παραλαβή.

πήρα τον cup10 speciality και έφτιαξα και φίλτρου αλλά και εσπρέσσο με διαφορετική άλεση όπου μου άρεσε πολύ θα έλεγα. Δυνατός με ωραία αρώματα καφέ.

H επαρχια δουλευει, εδω στην Αττική ειναι το πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα τα έστειλε 25/11.

1/12 φτασαν στα κεντρικά στην Αθήνα και από τότε δεν εχει αλλάξει το στατους στο τρακινγκ

Επεξ/σία από gbouros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει στις 27 εγώ για παράδοση σε Αθήνα. Είχα καφέ για περίπου μια βδομάδα τότε. Που να ήξερα... Ότι λεφτά γλίτωσα από την προσφορά τα έχω δώσει μέχρι τώρα στα ντελιβερι κ ακόμα παραπάνω. 

 

Προφανώς κάνω πλάκα κ το κατάστημα δεν ευθύνεται κάπου. Όσον αφορά τα κουριερ, καμία απολύτως κατανόηση από εμένα. Δεν ήταν προετοιμασμενοι για την περίσταση. Να πάρουν κόσμο να δουλέψει τώρα που χρειάζεται κ στα τηλεφωνικά κέντρα κ παντού. Τόσα βγάζουν από την αυξημένη κίνηση. Ανεκδιήγητοι για ακόμα μια φορά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 01-12-2020 18:38 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Κολλημένο εκεί εδώ και 5 μέρες, και υποτίθεται η ΕΛΤΑ Κούριερ δουλεύει πλέον και τα σκ για να προχωρήσουν οι παραγγελίες. Προβλέπω ακόμα μπόλικη αναμονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...