Προς το περιεχόμενο

Το Νεο interface του insomnia


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, alexakos89 είπε

Δεν πολύ καταλαβαίνεις στα θέματα αν έχει κάτι νέο η όχι.

Λείπει το διαβάστηκε όλο το φόρουμ νομίζω .

 

θα συμφωνησω, τα βασικα προβληματα ειναι αυτα. και γενικα, ειναι πολυ "αχρωμο"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, poulinos είπε

οπως τραγικο και το κλαψουρισμα που στην αρχη  δεν προσφερει τιποτα περα απο γκρινια που μετα το σωζεις αναφεροντας ενα προβλημα.

τοσα ποστς και μερικα ειναι απλα παραπονα χωρις να προτεινουν τι φταιει.

Ξέρουμε ότι ο Έλληνας γενικότερα δεν πολυγουστάρει την αλλαγή, αλλά όταν άτομα μπαίνουν και λένε ότι στην αρχική νόμιζαν ότι δεν είχε φορτώσει το site (εννοούν προφανώς το CSS) όπως ακριβώς έκανα και εγώ, ε αυτό κάτι σημαίνει και δεν είναι θέμα "κλαψουρίσματος". :)

Όπως και να έχει, τα analytics θα δείξουν την αλήθεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γραμματοσειρές πρέπει να βελτιώθηκαν, γιατί ήταν πολύ χάλια οι αρχικές, σαν να ήταν σε χαμηλή ανάλυση τύπου φαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλοδεχούμενες οι όποιες αλλαγές, ειδικά όταν γίνεται δουλειά στην λειτουργικότητα. Στην εμγάνιση θα πρέπει να γίνει μια βελτίωση, καθώς το Dark Theme είναι Βlack Theme, ενώ το Light Theme έγινε White Theme. Επίσης θα πρέπει να ξεχωρίζουν οι ενότητες μεταξύ τους.

 

Επίσης δεν υπάρχει η δυνατότητα να είναι wide η εμφάνιση των posts.

Επεξ/σία από Catalyst
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, adi32 said:

το νεο περιεχομενο εδω ειναι 

https://www.insomnia.gr/discover/82/?&view=condensed

Νομίζω αυτό είναι "γνήσιο" 😉

https://www.insomnia.gr/discover/unread/

edit: όπως διάβασα κάπου πιο πίσω, δοκίμασα και είμαι με 110% zoom σε Firefox (1080p) και δείχνει οκ. Δεν είναι για μόνιμα αλλά μέχρι να ολοκληρωθούν οι όποιες αλλαγές.

Επεξ/σία από suboy99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, polaki said:

Ξέρουμε ότι ο Έλληνας γενικότερα δεν πολυγουστάρει την αλλαγή, αλλά όταν άτομα μπαίνουν και λένε ότι στην αρχική νόμιζαν ότι δεν είχε φορτώσει το site (εννοούν προφανώς το CSS) όπως ακριβώς έκανα και εγώ, ε αυτό κάτι σημαίνει και δεν είναι θέμα "κλαψουρίσματος". :)

Όπως και να έχει, τα analytics θα δείξουν την αλήθεια. 

τα παραπονα ειναι δεκτα το κραξιμο ,κλαψουρισμα δεν ειναι.το να λεει καποιος καντε roll back η δεν μου αρεσει χωρις να λεει τι τον ενοχλει δεν προσφερει κατι.αλλο τοσο να μην κανει υπομονη.χτες ανεβηκε.υπομονη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω τα 2 σημεια που τονισα (να ξεχωριζουν καλυτερα τα post και οι παραθεσεις) διορθωθηκαν.

Πολυ σημαντικο, πριν απλα δεν γινοταν να διαβασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από κινητό τώρα σε νταρκνθεμ το ποστ από ποστ η μόνη περίπτωση να καταλαβω ότι αλλάζει είναι μια κόκκινη γραμμή.
Και δεν λέω τα στοιχεία ατόμου σαν εικόνα το λέω. Ίσως όπως αλλά δ φόρουμ και στο παρελθόν θα μπορούσε να είχε μια διαφορετική χρωματική σκούρο η ανοιχτό ανά ποστ θα βοηθούσε.

Ακόμα πως και δεν βγήκε μια ενημέρωση για την αλλαγή όπως την προηγούμενη φορά και τις αλλαγές; και στο τέλος να πουν ότι τέλος οι αλλαγές άρα πείτε προβλήματα ώστε να δούμε τι παίζει. Τώρα όλα υποτίθεται είναι στον αέρα αφού δεν ξέρεις ότι έγινε και τι έγινε.

Κάτι σαν αυτό που βάζεις παράθεση και είναι ανοιχτοτερο το χρώμα. Ίσως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το προβλημα με τις ενημερωσεις των εμαιλς που ειναι κομμένα το ποστς μονο εμένα που φαίνεται μη λειτουργικό έως απαράδεκτο, παιζει καμια ρύθμιση;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, kinitos είπε

Ακόμα πως και δεν βγήκε μια ενημέρωση για την αλλαγή όπως την προηγούμενη φορά και τις αλλαγές; και στο τέλος να πουν ότι τέλος οι αλλαγές άρα πείτε προβλήματα ώστε να δούμε τι παίζει. Τώρα όλα υποτίθεται είναι στον αέρα αφού δεν ξέρεις ότι έγινε και τι έγινε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, Dark_son20 είπε

που εχει παει το logout? οι 3 τελειες διπλα στο Username δεν κανουν κατι.

Kατω κατω στο My Dashboard :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...