Προς το περιεχόμενο

Mining


pascalia2
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

To topic είναι αυστηρά για το "τεχνικό" κομμάτι του Mining, για trading υπάρχουν τα Clubs.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Έχει μείνει κάνα game που να εκμεταλλεύεται το sli πλέον;


ολα τα συγχρονα παιχνιδια το υποστηριζουν απλα δεν το διαφημιζουν, googlαρε rtx 2070 super sli και δες τα videos  απο Watchdogs, AC, Farcry, Tomb Raider, GTA μεχρι Cyberpunk,
με SLI διαβαζει μονο τα 8gb της μιας καρτας ενω με NVLink και τα 16Gb απο τις 2 καρτες

πχ.

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
23 λεπτά πριν, Odyss3us είπε


ολα τα συγχρονα παιχνιδια το υποστηριζουν απλα δεν το διαφημιζουν, googlαρε rtx 2070 super sli και δες τα videos  απο Watchdogs, AC, Farcry, Tomb Raider, GTA μεχρι Cyberpunk,
με SLI διαβαζει μονο τα 8gb της μιας καρτας ενω με NVLink και τα 16Gb απο τις 2 καρτες

πχ.

Μόνο το Cyberpunk είναι σύγχρονο από αυτά, τα υπόλοιπα έχουν αρκετά χρόνια που βγήκαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Odyss3us είπε

με 1100 ευρω εχω με nvlink επιδοσεις αντιστοιχες της 3080 με σημερινες τιμες παρακαλω, αντε βρες την 3080 στα 1100 ευρω..

Είναι ακριβές στα 1100€ 😁😁😁

 

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Είναι ακριβές στα 1100€ 😁😁😁

Screenshot_2021-05-23-23-47-39-210_com.android.chrome.jpg

Αυτη την ειχα προλάβει πριν 3-4 μερες εγώ και μου την ακύρωσαν για του κ$΄λου λόγο την αμεσως επομένη μερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Αυτη την ειχα προλάβει πριν 3-4 μερες εγώ και μου την ακύρωσαν για του κ$΄λου λόγο την αμεσως επομένη μερα 

Άλλαξες μήπως τρόπο αποστολής η τρόπο πληρωμής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Αυτη την ειχα προλάβει πριν 3-4 μερες εγώ και μου την ακύρωσαν για του κ$΄λου λόγο την αμεσως επομένη μερα 

Γιατί άραγε...

12 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Άλλαξες μήπως τρόπο αποστολής η τρόπο πληρωμής;

Δε βλέπω να παραλαμβάνεις.

Καλός scalper και το Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Άλλαξες μήπως τρόπο αποστολής η τρόπο πληρωμής;

Οχι. Αυτό ειχα λάβει, βέβαια στα 1001 ηταν τελικη με express shipping 

ΟΤΑΝ λεμε ατυχία λέμε ατυχία Hello:

It is possible that an unauthorized party has accessed your account.

In order to protect your information, we have proceeded to:
- Deactivate your account password.
- Reverse any modification made by this party.
- Cancel pending orders. Please ignore any confirmation emails you have received regarding these orders.
- Two-Step Verification has been disabled on your account if it is active, please reset it on Amazon and enable it if necessary.

Wait two hours for these actions to take effect.

After two hours, you will be able to reset your password and regain access to your account. On the Sign in page, select "Forgot your password?" and follow the instructions. If you do not have a phone number on your account, we recommend that you add it by clicking "Account Settings" on our help page:
http://www.amazon.es/ayuda

In the meantime, we recommend that you also change the password for your email provider and the passwords for other websites to prevent your account from being compromised again. Additionally, we recommend that you review any recent activity on your payment methods and report any unauthorized changes to your financial institution.

After regaining access to the account:
- Re-enter your full payment method information the next time you place an order.
- Re-enter the addresses you have recently added to your account.
- Check your subscriptions, if you have any. You may need to update them.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, yiannis1991 είπε

Μόνο το Cyberpunk είναι σύγχρονο από αυτά, τα υπόλοιπα έχουν αρκετά χρόνια που βγήκαν. 

 ενδεικτικα τα ανεφερα, σε ολα ισχυει

Επεξ/σία από Odyss3us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Οχι. Αυτό ειχα λάβει, βέβαια στα 1001 ηταν τελικη με express shipping 

ΟΤΑΝ λεμε ατυχία λέμε ατυχία Hello:

It is possible that an unauthorized party has accessed your account.

In order to protect your information, we have proceeded to:
- Deactivate your account password.
- Reverse any modification made by this party.
- Cancel pending orders. Please ignore any confirmation emails you have received regarding these orders.
- Two-Step Verification has been disabled on your account if it is active, please reset it on Amazon and enable it if necessary.

Wait two hours for these actions to take effect.

After two hours, you will be able to reset your password and regain access to your account. On the Sign in page, select "Forgot your password?" and follow the instructions. If you do not have a phone number on your account, we recommend that you add it by clicking "Account Settings" on our help page:
http://www.amazon.es/ayuda

In the meantime, we recommend that you also change the password for your email provider and the passwords for other websites to prevent your account from being compromised again. Additionally, we recommend that you review any recent activity on your payment methods and report any unauthorized changes to your financial institution.

After regaining access to the account:
- Re-enter your full payment method information the next time you place an order.
- Re-enter the addresses you have recently added to your account.
- Check your subscriptions, if you have any. You may need to update them.

Είχε βγάλει αρκετές φορές την ίδια κάρτα αλλά και την XC3 ultra  μέσα στη μέρα, αλλά..... Οι περισσότερες φορές ήταν από 3ο πωλητή του Αμαζον με 0 κριτικές. 

Αυτοί οι τρίτοι πωλητές, προσπαθούν να σου χακαρουν τον λογαριασμό. Την είχα πατήσει κι εγώ έτσι. Από τότε, ΠΑΝΤΑ, μετά την παραγγελία κοιτάζω αν πωλητής είναι το Αμαζον η όχι. Αν όχι...τότε ακυρώνω αμέσως.

Μόνο εάν είναι το Αμαζον πωλητής , συνεχίζω την παραγγελία.

Η συγκεκριμένη ήταν στα 987.99 αν θυμάμαι καλά.

15 λεπτά πριν, kkatzos είπε

Γιατί άραγε...

Δε βλέπω να παραλαμβάνεις.

Καλός scalper και το Amazon.

Κάτι έχουν κάνει λάθος εδώ..

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Είχε βγάλει αρκετές φορές την ίδια κάρτα αλλά και την XC3 ultra  μέσα στη μέρα, αλλά..... Οι περισσότερες φορές ήταν από 3ο πωλητή του Αμαζον με 0 κριτικές. 

Αυτοί οι τρίτοι πωλητές, προσπαθούν να σου χακαρουν τον λογαριασμό. Την είχα πατήσει κι εγώ έτσι. Από τότε, ΠΑΝΤΑ, μετά την παραγγελία κοιτάζω αν πωλητής είναι το Αμαζον η όχι. Αν όχι...τότε ακυρώνω αμέσως.

Μόνο εάν είναι το Αμαζον πωλητής , συνεχίζω την παραγγελία.

Η συγκεκριμένη ήταν στα 987.99 αν θυμάμαι καλά.

Αυτό που έβαλες είναι 3ος πωλητής, δεν είναι το Αμαζον πωλητής.

πωλητής το άμαζον ήταν - εχω και screenshot στο κινητο αν το βρω γιατι απο τη ξενέρα και τα νεύρα δε θυμάμαι που ειναι ομως

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

πωλητής το άμαζον ήταν - εχω και screenshot στο κινητο αν το βρω γιατι απο τη ξενέρα και τα νεύρα δε θυμάμαι που ειναι ομως

Τότε σου παίξανε μλκια... Δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε...

Εκτός αν την αγόρασες με bot...It is possible that an unauthorized party has accessed your account...

Επεξ/σία από Vsrs7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Τότε σου παίξανε μλκια... Δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε...

Εκτός αν την αγόρασες με bot...It is possible that an unauthorized party has accessed your account...

με το χέρι μου το κλίκαρα αλλά απο discord bot server ηταν το λινκ

 unknown.png.a3aa58a6334a34ebf268a36cb6d00085.png

μετα την εκανα verify αλλα ηταν το screenshot που έβγαλα εκεινη τη στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...