Προς το περιεχόμενο

The Medium [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The low επρεπε να λεγεται

Σαπιο gameplay,το DETROIT μπροστα του ειναι planescape torment,αχρηστο dual screen και performance που σε κανει να αυτοκτονησεις με το displayport καλωδιο της 3090

Αρε yakuza που τους χρειαζεται

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, ougxar είπε

The low επρεπε να λεγεται

Σαπιο gameplay,το DETROIT μπροστα του ειναι planescape torment,αχρηστο dual screen και performance που σε κανει να αυτοκτονησεις με το displayport καλωδιο της 3090

Αρε yakuza που τους χρειαζεται

παιχνιδαρα ειναι...απλα εχει τεχνικα θεματα, performance/χειρισμος καμερας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, privateer είπε

Εγω θα ελεγα γιατι εχουν τοσα Game Studio οι Πολωνοι και εμεις εδω τπτ

τετραπλάσιο πλυθησμό , σχεδόν τριπλάσια οικονομία και δεν εχουν το 40% της οικονομίας τους να βασίζεται σε τουρισμό.
Βάλε ότι οι άνθρωποι πραγματικα προσπάθησαν να κάνουν κάτι στον tech χωρο (εχει πολύ programming η χώρα τους) αλλα και γενικά στη βιομηχανία. 
 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/1/2021 στις 8:42 ΜΜ, pirmen56 είπε

Ό,τι οι απαιτήσεις ειδικά των τελευταίων pc games δεν έχουν καμία σχέση με το τι βλέπεις στην οθόνη σου, αλλά με το πότε αποφασίζουν κάποιοι ότι πρέπει να να ξαναβάλεις το χέρι στην τσέπη. Λέω "ειδικά" γιατί από τότε που βγήκε αυτή η κάρτα, με μοναδική εξαίρεση το CP 2077, τα γραφικά έμειναν στάσιμα(συμπεριλαμβανομένου και αυτού του corridor adventure).

 

Για μένα, να 'γειάσει το στόμα σου αδερφέ. Εκεί σπάζομαι και εγώ, στις "διαφορές" που σου λένε "300€".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το συγκεκριμένο δεν είναι να βάλεις το χέρι στη τσέπη αφού και στην 3090 έχει απίστευτα frame drops που το κάνουν unplayable με RT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

id Tech 7 ftw. To DOOM παίζει να είναι το μοναδικό game εδώ και χρόνια ή ever που δεν έχει stutters και drops. Και το FH ίσως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RE 2/3 remakes, Warzone, DMC 5, Forza Horizon 4, DOOM(Και τα δύο) είναι αψεγάδιαστα. Όλα τα υπόλοιπα εκτός κι αν ξεχνάω κανένα, όλο και κάτι θα κάνουν. Σημασία έχει να μην φτάνει ένα παιχνίδι στα χάλια του Medium που πέφτει σε μονοψήφια νούμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα stutters είναι ότι χειρότερο πάντως. Χίλιες φορές locked στα 30 που λέει ο λόγος, παρά 60 με stutters. Παίζω τώρα Jedi και μου έχει σπάσει τα νεύρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Τα stutters είναι ότι χειρότερο πάντως. Χίλιες φορές locked στα 30 που λέει ο λόγος, παρά 60 με stutters. Παίζω τώρα Jedi και μου έχει σπάσει τα νεύρα..

Η Unreal Engine είναι gtp γι' αυτό, και το Jedi και το Medium είναι Unreal..Σαν παιχνίδι εμένα μ' άρεσε αρκετά πάντως, η Respawn έκανε καλή δουλειά. Τώρα γενικά για τα stutters είναι και πόσο ευαίσθητος είναι κάποιος, άλλοι δεν τα βλέπουν καθόλου τα μικρά και δεν έχουν θέμα. Ένας στο Guru3d έγραψε ''9/10 παιχνίδια τα κάνω refund λόγω stuttering'' χαχα.

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...