Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spoiler

image.png.6b1ac155adfcedb3d7990b624619a082.png

ετσι για να μας σπανε τα νευρα αφηνουν εξαντλημενο προιον χωρις αμεση προοπτικη ανατροφοδοσιας αποθεματος πανω στο site του Κωτσο.

πφφφφφφ!!!! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, G-pal είπε

Κανένα νέο κάνεις από πλαίσιο ?

τα ιδια...

12 λεπτά πριν, tsadler είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.6b1ac155adfcedb3d7990b624619a082.png

ετσι για να μας σπανε τα νευρα αφηνουν εξαντλημενο προιον χωρις αμεση προοπτικη ανατροφοδοσιας αποθεματος πανω στο site του Κωτσο.

πφφφφφφ!!!! 

 

στο plaisio εδω και καιρο βγαλανε την επιλογη για να αγορασεις την 3060 ti...λογικα δεν εχουν καμια ενημερωση για το ποτε θα παραλαβουν τις καρτες

Επεξ/σία από Stergios888
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2021 στις 5:37 ΜΜ, kodorevi8ulis είπε

16/12 από κωτσόβολο και σήμερα έστειλαν μήνυμα ότι παραδόθηκε στην μεταφορική ... άντε να δούμε 

είχα ρωτήσει , μέσω της φόρμας που έχουν , για κάποιο νέο , πριν 2-3 βδομάδες νομίζω, δεν είχα πάρει απάντηση
ξανά ρώτησα χτες , πάλι δεν πήρα απάντηση , αλλά μου ήρθε το sms που λέει το παραδόσαμε στην μεταφορική κλπ
 

Μιλάς για την 3060ti φιλε?? Εγώ παρήγγειλα 17/12 και έχουν περάσει ήδη 10 ημέρες από το ποστ σου, αλλά τίποτα.. Εχω ελπίδα για τέλη Φλεβάρη τι πιστεύεις?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα που μίλησα και εγώ περιμένοντας την 3060 ti oc pro από πλαίσιο μου είπαν δεν γνωρίζουν τίποτα ακόμη 

Τους ρώτησα αν μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία και να την κάνω τράμπα στην καινούργια 3060 που θα βγει τέλος Φλεβάρη και μου είπαν ότι μπορούν να το κάνουν εάν φέρουν το προϊόν το συγκεκριμένο στα καταστήματα τους 

Αντε να δουμε

Εγώ έκανα παραγγελία 7 Γενάρη 18 έδωσα προκαταβολή 😋😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vaggos18 είπε

Εκανα παραγγελια χθες απο you μιας και ελεγε οτι ηταν διαθεσιμη περιμενω να δω ποτε θα την φερουν και θα σας ενημερωσω

Ελπιζουμε ενδιαμεσα να μας πεις πως περασες το Πασχα που θα ερθει και οχι και πως περασες και τις καλοκαιρινες διακοπες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, mikelis_7 είπε

Μιλάς για την 3060ti φιλε?? Εγώ παρήγγειλα 17/12 και έχουν περάσει ήδη 10 ημέρες από το ποστ σου, αλλά τίποτα.. Εχω ελπίδα για τέλη Φλεβάρη τι πιστεύεις?? 

ναι eagle oc (ήρθε την επόμενη μέρα στις 26/01) 

τι να σου πω , μάλλον είναι και θέμα "σειράς" , δηλαδή ήρθαν Χ κομμάτια και ήμουν μέσα στις αποστολές
και εγώ πριν δω το μήνυμα τους έλεγα , έτσι όπως πάμε , κανά Μάρτιο θα μου έρθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Ελπιζουμε ενδιαμεσα να μας πεις πως περασες το Πασχα που θα ερθει και οχι και πως περασες και τις καλοκαιρινες διακοπες. :P

Χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θέμα , η 3060 ti ειναι υπερβολή για 1080p 144hz? εχω 240 hz 1080p οθονη και δεν σκοπευω να αλλαξω, ποια ειναι η ιδανικη gpu για 144 hz μεσο ορο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, dolcegusto04 είπε

Για να μην ανοιγω νεο θέμα , η 3060 ti ειναι υπερβολή για 1080p 144hz? εχω 240 hz 1080p οθονη και δεν σκοπευω να αλλαξω, ποια ειναι η ιδανικη gpu για 144 hz μεσο ορο?

Μια χαρά είναι για High refresh σε 1080p. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dolcegusto04 είπε

Για να μην ανοιγω νεο θέμα , η 3060 ti ειναι υπερβολή για 1080p 144hz? εχω 240 hz 1080p οθονη και δεν σκοπευω να αλλαξω, ποια ειναι η ιδανικη gpu για 144 hz μεσο ορο?

Με τα όσα είδα αυτόν τον καιρό γύρω από αυτή την κάρτα όχι δεν είναι overkill, γιατί θα τα παίζεις όλα στα ultra,  ενώ σε παραπάνω ανάλυση ίσως και όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...