Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, tsadler είπε

ποια υλοποιηση ειχες παραγγειλει απο Κωτσοβολο?

Ήταν η Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming OC, την ίδια έχω παραγγείλει και από το πλαίσιο. Και μου έκανε εντύπωση γιατί είδα που έγραψε ένα παλικάρι είτε σε αυτό το topic ή κάποιο παρόμοιο ότι του την έστειλαν και είχε ίδια ημ. παραγγελίας με εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Spyros 1994 είπε

Ήταν η Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming OC, την ίδια έχω παραγγείλει και από το πλαίσιο. Και μου έκανε εντύπωση γιατί είδα που έγραψε ένα παλικάρι είτε σε αυτό το topic ή κάποιο παρόμοιο ότι του την έστειλαν και είχε ίδια ημ. παραγγελίας με εμένα.

παντως σε σημερινη επικοινωνια με Κωτσοβολο δεν ανεφεραν σε μενα κατι για ακυρωση, μονο το κλασσικο ''θα σας ενημερωσουμε κτλ κτλ''. Η δικη μου παραγγελια εγινε 27/12/20 για το παρακατω μοντελο.

 

image.png.d5977b2b7d153fa3d45d63be775232f2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, tsadler είπε

παντως σε σημερινη επικοινωνια με Κωτσοβολο δεν ανεφεραν σε μενα κατι για ακυρωση, μονο το κλασσικο ''θα σας ενημερωσουμε κτλ κτλ''. Η δικη μου παραγγελια εγινε 27/12/20 για το παρακατω μοντελο.

 

image.png.d5977b2b7d153fa3d45d63be775232f2.png

Κατάλαβα, ενδεχομένως να ήταν το μοντέλο που δεν ήθελαν για κάποιο λόγο να πουλήσουν ή απλά ήμουν άτυχος και μου ακύρωσαν την παραγγελία. Καλή δύναμη και σε εσένα, θα έρθει δεν μπορεί να μην!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, θεοτοκης είπε

Ολοι θελουν να χτισουν υπολογιστες για webex  και βαζουν καρτες γραφικων 500+ λες και τις χρειαζονται

δεν πιστευω οτι το προβλημα ειναι αυτο. Εξαλλου ποιος θα εδινε τοσα χρηματα μονο και μονο για webex. Ακομα και αν καποιος ειναι διατεθιμενος να τα δωσει, σιγουρα εχει και κατι αλλο υποψιν για την χρηση του pc του.

τα προβληματα ειναι συγκεκριμενα, υπαρχει και αντιστοιχο thread για πεισσοτερη αναλυση

ελλειψεις αποθεματος λογω πανδημιας, αυξημενη ζητηση λογω εγκλεισμου στο σπιτι, κρυπτονομισματα και μαυραγοριτες.

ολα τα υπολοιπα ειναι ψιγμα μπροστα σε αυτα.

 

btw..

Απο Κωτσοβολο νεα μηδεν και φυσικα η καρτα ακομη εν αναμονη διαθεσιμοτητας απο τον προμηθευτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα στο πλαισιο εμπιστο ατομο μου ειπε  να εχω ελπιδες για μετα το καλοκαιρι, μαξ νεα χρονια οποτε σταματησα να ψαχνω σε μαγαζια

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν από πλαίσιο και με ρώτησαν αν θέλω να περιμένω ή να ακυρώσω γιατί ακόμα δεν έχουν νέα ούτε κάποια εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης. 

Υπομονή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update απο Κωτσοβολο: ο προμηθευτης δεν εχει αποθεμα για να στειλει οποτε η παραγγελια ακυρωθηκε....2 μηνες σε αναμονη με εβδομαδιαια διαβεβαιωση οτι θα στειλουν την καρτα. Μαλιστα προτειναν αν δεχομαι μια P1000 ως αντικατασταση...

ακολουθησε τηλεφωνο σε Πλαισιο...30% προκαταβολη και 3 μηνες αναμονη. Σε ερωτηση μου αν η παραδοση ειναι εξασφαλισμενη απαντησαν πως μεχρι τωρα δεν ειχαν καποια περιπτωση οπου δεν παραδωσανε λογω ελλειψης αποθετος...Αν μπεις σε παλνο δοσεων δεν παιρνουν προκαταβολη.

μετα απο αυτα, δεν μπορω να εμπιστευτω κανενα καταστημα πια. Σκεφτομαι να παρακαμψω ολη την 30xxx σειρα και να πορευθω για οσο μπορεσω με την 1050ti.

στην πορεια βλεπουμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, ICE-T είπε

για οποιον βιαζεται πριν 30 λεπτα ειχε διαθεσιμη 3060 gigabyte gaming oc 620 Πλαισιο

Όντως 

Επεξ/σία από G-pal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον θέλει νέο σύστημα ας μπεί στο msystems που έχει 3060 Eagle 12GB διαθέσιμες απλά τις δίνει μόνο αν φτιάξετε σύστημα. Τιμή 599

Φτιάξτε στην τελική σύστημα και πουλήστε τα υπόλοιπα parts θα σε έρθει πιο φτηνά απο τους μαυραγορίτες εδω μέσα

Υ.Γ. Δεν παίρνω ποσοστά , δεν κάνω διαφήμιση , δεν θέλω καν κάρτα. Αν μπορούσα θα τις αγόραζα όλες για να τις πουλήσω εδω μέσα με 1ε πάνω απο την τιμή έτσι για να την σπάσω σε μερικούς

Αντίστοιχα και 1660 super στα 399

 

msystems.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία Πλαίσιο 7/1/2021 προπληρωμή όλο το ποσό 549. 3060ti eagle.

Διαβάζοντας τα ποστ εδώ, αποφάσισα να ακυρώσω, έστειλα μήνυμα για ακύρωση και επιστροφή χρημάτων. 

Αν ή όταν συνέλθει η αγορά βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ElioRoi είπε

Παραγγελία Πλαίσιο 7/1/2021 προπληρωμή όλο το ποσό 549. 3060ti eagle.

Διαβάζοντας τα ποστ εδώ, αποφάσισα να ακυρώσω, έστειλα μήνυμα για ακύρωση και επιστροφή χρημάτων. 

Αν ή όταν συνέλθει η αγορά βλέπουμε...

Εγώ θα περίμενα γιατί οι τιμές δεν φαίνονται να έρχονται στα ίσια τους. Σε αυτή τη τιμή δεν πρόκειται να την ξαναβρεί μέσα στο 2021 . 

 

Πάντως μου κάνει εντύπωση πως είχαν διαθέσιμες 3060 και δεν έχουν φέρει εδώ και καιρό 3060ti. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ougxar είπε

3060ti στα 549 ακυρωση μεγαλο λαθος,τετοια τιμη θα εχει του χρονου παλι

Δεν το βιάζομαι οπότε δεν έχω πρόβλημα να περιμένω και θα αναβάλλω το Build. Θα δώσω και κάτι 3200 corsair lpx 64gb που είχα βρει στα 240€ οσο τις πήρα και όταν έρθει η ώρα του θα δούμε τι θα υπάρχει τότε και πόσο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...