Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, panospeter είπε

Πάντως αν ο Κώτσο έχει την καρτά με τον ίδιο κωδικό στα 800, ρίξε μια 2η παραγγελία (εκτός και αν ζητάνε και αυτοί προκαταβολές). Να δούμε αν έχει δίκιο ο LLLEFTERIS

δεν εχει τιποτα.

μια Asus την δειχνει εξαντλημενη εδω και δυο εβδομαδες σχεδον. 

και να ειχε δεν θα εβαζα παραγγελια. δεν βλεπω τον λογο 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θεωρώ πως κάποιο μικρό κατάστημα θα το έκανε. Αλλά πλαίσιο και Κωτσόβολος δεν νομίζω να ξεκινήσουν να δίνουν τα 800αρισ πρώτα και μετά τα 550-600αρια. 

Το θέμα ειναι πόσες κάρτες θα παραλάβουν και πότε. Και αφού δεν έχουν ενημέρωση από την εταιρία άστα να πάνε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, G-pal είπε

Θεωρώ πως κάποιο μικρό κατάστημα θα το έκανε. Αλλά πλαίσιο και Κωτσόβολος δεν νομίζω να ξεκινήσουν να δίνουν τα 800αρισ πρώτα και μετά τα 550-600αρια. 

Το θέμα ειναι πόσες κάρτες θα παραλάβουν και πότε. Και αφού δεν έχουν ενημέρωση από την εταιρία άστα να πάνε.

 

To πλαίσιο το έχει κάνει .. έχουνε παραλάβει άλλοι στα 799 και αυτοί στα 550αρια τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, omitziz είπε

To πλαίσιο το έχει κάνει .. έχουνε παραλάβει άλλοι στα 799 και αυτοί στα 550αρια τίποτα.

Τον ίδιο κωδικό προιόντας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panospeter είπε

Τον ίδιο κωδικό προιόντας ?

Το ιδιο μοντέλο ακριβώς , ότι αλλάζει επίτηδες κωδικούς προϊόντος δεν το ήξερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ρωτήσει πριν από 10 μέρες και μου είχαν πει κι εμένα "μέσα προς τέλη Φεβρουαρίου". Κανένα νέο από τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω κάνει παραγγελία 3060 ti της gigabyte από τέλη Δεκέμβρη και μου έστειλαν την Δευτέρα ένα e-mail ότι και καλά δεν απάντησα σε τηλεφώνημά τους και να επικοινωνήσω μαζί τους. Τους καλώ και εγώ την επόμενη μέρα και μου λένε πως δεν έχουν παραλάβει ακόμα τις 3060 ti και αν επιθυμώ να κρατήσω την παραγγελία ή να την ακυρώσω. Περίεργο μου φάνηκε πως θέλανε να επικοινωνήσουν μαζί μου για αυτό το λόγο. Από Κωτσόβολο που παρήγγειλα 15/12, με κάλεσαν αρχές Γενάρη για να μου πουν οτι δεν θα έρθει και ακύρωσαν την παραγγελία. Αυτά εν ολίγοις! Καλό κουράγιο σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για οποιον βιαζεται, λαδεμπορας στις αγγελίες πουλαει  σφραγγισμενη στην προνομιακη τιμη του χιλιαρικου μια 3060ti αγορασμενη απο πλαισιο προχθες στα 700. Να μην βγαλει και ενα 300αρακι;

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ακυρώθηκε το project ή πήρε δύο και του περίσσεψε η μία (το δικαίωμα υπαναχώρησης είναι άγνωστη λέξη).

Μάλλον όχι. Πήρε την 3070 τελικά για καλύτερη αναβάθμισε.

........

Ουπς. Την σκοτώνει  και αυτή στα 1.150

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει και εγώ μια rtx3060ti από το πλαίσιο 21/12 και ακόμα να έρθει. Χθες πήρα τηλέφωνο στο πλαίσιο και μου είπαν ότι δεν υπάρχει απόθεμα και μπορεί να έχουν τον Μάρτιο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Spyros 1994 είπε

Καλησπέρα, έχω κάνει παραγγελία 3060 ti της gigabyte από τέλη Δεκέμβρη και μου έστειλαν την Δευτέρα ένα e-mail ότι και καλά δεν απάντησα σε τηλεφώνημά τους και να επικοινωνήσω μαζί τους. Τους καλώ και εγώ την επόμενη μέρα και μου λένε πως δεν έχουν παραλάβει ακόμα τις 3060 ti και αν επιθυμώ να κρατήσω την παραγγελία ή να την ακυρώσω. Περίεργο μου φάνηκε πως θέλανε να επικοινωνήσουν μαζί μου για αυτό το λόγο. Από Κωτσόβολο που παρήγγειλα 15/12, με κάλεσαν αρχές Γενάρη για να μου πουν οτι δεν θα έρθει και ακύρωσαν την παραγγελία. Αυτά εν ολίγοις! Καλό κουράγιο σε όλους!

ποια υλοποιηση ειχες παραγγειλει απο Κωτσοβολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...