Προς το περιεχόμενο

Επανέλεγχος ηλεκτρικής εγκατάστασης και υποβολή νέας ΥΔΕ


eidikos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Αν σου είπε έτσι η υπάλληλος έτσι θα ειναι για εσένα. Δεν γνωρίζω τον λόγο. Θα τον ξέρει αυτή σίγουρα .

Αλλά για δεκάδες πελάτες μου κάθε μήνα τους το ζητάνε. 

Spoiler

Εννοειτε ότι αν δεν τους το ζητήσουν δεν ειναι πελάτες μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μία απο τα ίδια και απο εδώ.. Εφερα το ρεύμα στο όνομά μου(ήταν στην πρώην σύζυγο) και τσούπ έσκασε το χαρτάκι...Και μιλάμε για 18 χρόνια.

Στο πατρικό μου που το ρεύμα είναι απο το 1989 νιέντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΔΕΔΔΗΕ δεν ζηταει ΥΔΕ (κακως κατα την γνωμη μου) οσα χρονια κι αν περασουν απο την πρωτη αν δεν αλλαξει κατι στην παροχη που να το μαθει .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι για 10 χρόνια νομίζω....όποτε αν βγάλει ένα δεν θα πτωχεύσει και ίσα ίσα ο  ηλεκτρολόγος θα κάνει και έναν έλεγχο στην εγκατάσταση,ρελεδες,ασφαλειες ....80 ευρώ μου πήρε ο ηλεκτρολόγος όταν έκανε το σχέδιο και έλεγχο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kostasbm είπε

είναι για 10 χρόνια νομίζω....όποτε αν βγάλει ένα δεν θα πτωχεύσει και ίσα ίσα ο  ηλεκτρολόγος θα κάνει και έναν έλεγχο στην εγκατάσταση,ρελεδες,ασφαλειες ....80 ευρώ μου πήρε ο ηλεκτρολόγος όταν έκανε το σχέδιο και έλεγχο..

Για 14 χρονια .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Γιάννης Platano είπε

Για 14 χρονια .

σωστά ,έριξα μια μάτια στο αυτοκόλλητο στο πίνακα και είναι για 14

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostasbm είπε

είναι για 10 χρόνια νομίζω....όποτε αν βγάλει ένα δεν θα πτωχεύσει και ίσα ίσα ο  ηλεκτρολόγος θα κάνει και έναν έλεγχο στην εγκατάσταση,ρελεδες,ασφαλειες ....80 ευρώ μου πήρε ο ηλεκτρολόγος όταν έκανε το σχέδιο και έλεγχο..

ποσα τμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Ερώτηση για τον @takoulou Μετά την κατάθεση της νέας Υ.Δ.Ε. σε γραφείο, πόσος καιρός απαιτείται για να ενημερωθεί το σύστημα και να φαίνεται η νέα Υ.Δ.Ε. στη διαδικτυακή εφαρμογή του ΔΕΔΔΗΕ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, popopo είπε

Ερώτηση για τον @takoulou Μετά την κατάθεση της νέας Υ.Δ.Ε. σε γραφείο, πόσος καιρός απαιτείται για να ενημερωθεί το σύστημα και να φαίνεται η νέα Υ.Δ.Ε. στη διαδικτυακή εφαρμογή του ΔΕΔΔΗΕ;

Καλημέρα.. Στο γραφείο του Δεδδηε αν την έχουν παραλαβει φαίνεται σε 2-3 μέρες.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, popopo είπε

Ερώτηση για τον @takoulou Μετά την κατάθεση της νέας Υ.Δ.Ε. σε γραφείο, πόσος καιρός απαιτείται για να ενημερωθεί το σύστημα και να φαίνεται η νέα Υ.Δ.Ε. στη διαδικτυακή εφαρμογή του ΔΕΔΔΗΕ;

Που μπορείς να το δεις αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/2/2021 στις 9:00 ΜΜ, rubadub είπε

είχα ακούσει ότι ο έλεγχος αυτός σηκώνει flag και εάν έχει λήξει το πιστοποιητικό έρχεται ειδοποιητήριο. Σαφώς δεν μπορώ να ξέρω αν ισχύει...

Το πιθανότερο!!!

@takoulou έχουν αρχίσει και έρχονται επιστολές τελικά. Έχεις βάλει το χεράκι σου ε;;;😎

@korakios @HERTHAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...