Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere) v.2


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, itanium είπε

Λες να γράφω για το cyberpunk , φυσικά για το FC6 γράφω, αγορασμένο από epic, με τους τελευταίου οδηγούς...

Άρα για ποιες υπερβολές μιλάς ; Είναι ένα παιχνίδι ναι..Και ποιος μου λέει ότι σε κάνα μήνα δεν θα βγει κι' άλλο με παρόμοιες απαιτήσεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικά γράφω και από την εμπειρία μου σε 4Κ δεν έχει κανένα θέμα με την ποιότητα των γραφικών με hd textures από απόδοση είχα ανεβάσει αυτό μόλις κυκλοφόρησε

 

01.jpg.3d23a5fc5cc98eb189c67695f9ac6ee7.jpg

τώρα τι θέλεις να πεις δεν καταλαβαίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Οχι, 50 ευρω παραπανω θα την βαλω μονο. Υπο την προυποθεση να βρω και εγω καρτα σε λογικη τιμη βεβαια. Να ειμαστε δικαιοι

50 παραπανω απο τι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα γραφικά του far cry 6 ,δεν δικαιολογουνε τις απαιτήσεις σε vram.. η Αmd το έχει μαγειρέψει. Στο video του digital foundry το πρόβλημα με τα textures εμφανιζόταν στην 3080 σε 4κ , όταν το allocated vram usage ήταν max 8700.

Επεξ/σία από xartemporas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Έτσι μπράβο..Με RTX3070Ti θα τρέχεις Far Cry 6 με HD texture pack χωρίς θέματα και με τις 3080/3080Ti τον πούλο..Πιο μλκας πεθαίνει ο πέτσινος.

Ε δε μπορεί θα βγάλει και 3080Ti 20GB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, itanium είπε

Ελληνικά γράφω και από την εμπειρία μου σε 4Κ δεν έχει κανένα θέμα με την ποιότητα των γραφικών με hd textures από απόδοση είχα ανεβάσει αυτό μόλις κυκλοφόρησε

 

01.jpg.3d23a5fc5cc98eb189c67695f9ac6ee7.jpg

τώρα τι θέλεις να πεις δεν καταλαβαίνω

Δεν λέει τίποτα το benchmark, και 'γω παρόμοια νούμερα βγάζω αλλά in-game είναι αλλιώς τα πράγματα..

6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ε δε μπορεί θα βγάλει και 3080Ti 20GB.

Μπα έφαγε άκυρο αυτή για να μην βγάλει άχρηστη την 3090.

8 λεπτά πριν, xartemporas είπε

Τα γραφικά του far cry 6 ,δεν δικαιολογουνε τις απαιτήσεις σε vram.. η Αmd το έχει μαγειρέψει, στο video του digital foundry το πρόβλημα με τα textures εμφανιζόταν στην 3080 σε 4κ , όταν το allocated vram usage ήταν max 8700.

Βασικά η αλήθεια είναι ότι με το HD texture pack είναι ΠΑΝΤΟΥ high-res τα textures..Δεν βλέπεις πουθενά θολούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Herald είπε

50 παραπανω απο τι? 

Απο οσο την πηρα. Ενω αλλοι δινουν οσο θα δωσω εγω την 2070s, την 580.. Βεβαια θα πρεπει να βρω πρωτα μια τιμια αγγελια και εγω, αν προλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lazostat είπε

Απο οσο την πηρα. Ενω αλλοι δινουν οσο θα δωσω εγω την 2070s, την 580.. Βεβαια θα πρεπει να βρω πρωτα μια τιμια αγγελια και εγω, αν προλαβω.

Αρα scalper 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Herald είπε

Αρα scalper 😎

Οχι, απλα ειμαι τιμιος, οπως κανω σε ολες μου τις αγγελιες φιλε μου. Υπαρχουν και τετοιοι ανθρωποι. Και φθηνοτερα να την δωσω, δεν εχω θεμα, αλλα οχι να δωσω 1500+ για μια 3080.

Επεξ/σία από Lazostat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Lazostat είπε

Οχι, απλα ειμαι τιμιος, οπως κανω σε ολες μου τις αγγελιες φιλε μου. Υπαρχουν και τετοιοι ανθρωποι. Και φθηνοτερα να την δωσω, δεν εχω θεμα, αλλα οχι να δωσω 1500+ για μια 3080.

Τιμιότητα είνια να την πουλάς παραπάνω από όσο την αγόρασες?  Ε όλοι τίμιοι είμαστε τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Lazostat είπε

Απο οσο την πηρα. Ενω αλλοι δινουν οσο θα δωσω εγω την 2070s, την 580.. Βεβαια θα πρεπει να βρω πρωτα μια τιμια αγγελια και εγω, αν προλαβω.

αγορασε τωρα, πουλα 15 Δεκεμβρη να πιασεις διπλα σκαλπ double prices κ ασε τους αλλους να λενε😄 

γραψε εγγυηση οι αξιολογησεις μου κλπ, μια χαρα θα ειναι..

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Λογω mining δινουν σε αγγελιες τις 2080 1000 ενω με 800 αγοραζεις 3060 ti ???

με πλημμυρισαν τυφλες ελπιδες..

το εχεις ακουστα ? 

θα βγει νεο σουξε 

ψαχνω τον κότσο το μαινερ στις αγγελιες ξημερωματα

Επεξ/σία από peiraiask
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Έχω 3080Ti και στο Far Cry 6 με HD texture pack σε 1440P είχα low-res texures/stutters, αυτά τα έχεις αν δεν φτάνει η VRAM. Οπότε καθόλου υπερβολές.

Θα έχει και RT ΑΟ τελικά..

 

Κάτσε δεν φτάνουν τα 12gb VRAM για 1440p με HD textures στο far cry 6? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Arkin είπε

Κάτσε δεν φτάνουν τα 12gb VRAM για 1440p με HD textures στο far cry 6? 

Φτάνουν μια χαρά, του απάντησα πιο πανω και ξανα γραφει τα ίδια, δε θα κάψουμε ότι εγκεφαλικό κυτταρο υπάρχει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...