Προς το περιεχόμενο

Days Gone [PC]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθαρισα πριν την ορδη στο chemult και τωρα ειμαι στην αποστολη που πρεπει να καθαρισω την ορδη στο chemult. Ειναι ακριβως η ιδια ορδη που σκοτωσα πριν? 

Days-Gone-2021-07-01-18-55.jpg

Days-Gone-2021-07-01-22-54.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 505
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα σημεια των ορδων δεν εμφανιζονται μετα το τελος του παιχνιδιου? Μου τα εμφανισε μετα την αποστολη που γυρναμε στην lost lake.

Days-Gone-2021-07-02-14-45.png

Ανατριχιλα λιγο οταν σε κυνηγανε ολα μαζι σαν λυσσασμενα

Days-Gone-2021-07-02-14-56-1.png

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Arkin είπε

Καθαρισα πριν την ορδη στο chemult και τωρα ειμαι στην αποστολη που πρεπει να καθαρισω την ορδη στο chemult. Ειναι ακριβως η ιδια ορδη που σκοτωσα πριν? 

Days-Gone-2021-07-01-18-55.jpg

Days-Gone-2021-07-01-22-54.png

εδω ειναι που πρεπει να χρησιμοποιησεις την ναπαλμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παρει με τη σειρα και καθαριζω ορδες τωρα που μου τις εβγαλε ενω ακομα δεν εχω τελειωσει βασικη ιστορια αν και στο δυσκολο 2 μου φαινονται σχετικα ευκολες. Διαβαζω παντου για την ορδη του Saw Mill ελπιζω εκει να γινεται χαμος μεχρι τωρα η μεγαλυτερη ορδη που σκοτωσα ηταν καπου 300 ζομπι μαζι.

Εδω γινεται λιγακι χαμος ειμαι στην αποστολη κρατα τους ασφαλης στην περιοχη του Καρλος

 

Και εδω μερικες ακομα ορδες πιο μικρες

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Και ενα ακομα βιντεο να δουμε τον υπεροχο δυναμικο καιρο που εχει το παιχνιδι

 

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, roginsky12 είπε

Εκεινη η ορδη ειναι πολυ μεγαλη και συνηθως σε περικυκλωνουν...δεν την παλευεις

Μου είπαν ότι είναι 500 ζόμπι μαζί. Η πιο πάνω στην αποστολή ήταν 300. Θα την αφήσω για το τέλος θέλει δεν θέλει θα βγει κάτι θα σκεφτώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις ορδές μπορείς να τις παίξεις και αφού τελειώσει η ιστορία όπου και θα έχεις περισσότερες δεξιότητες και καλύτερα όπλα(είδικά αυτές ου είναι στο νότο και είναι οι μεγαλύτερες). Δύο ή τρεις είναι μέρος της ιστορίας, οπότε τις συναντάς αναγκαστικά πριν το τέλος της ιστορίας, αλλά μετά από μερικές αποτυχίες(2-3 νομίζω) εμφανίζεται ένα μήνυμα όπου μπορείς να κάνεις skip και να προχωρήσεις. Εγώ τη μία την παρέλειψα έτσι κατά λάθος. Την έπαιξα μετά βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, dancer_69 είπε

Τις ορδές μπορείς να τις παίξεις και αφού τελειώσει η ιστορία όπου και θα έχεις περισσότερες δεξιότητες και καλύτερα όπλα(είδικά αυτές ου είναι στο νότο και είναι οι μεγαλύτερες). Δύο ή τρεις είναι μέρος της ιστορίας, οπότε τις συναντάς αναγκαστικά πριν το τέλος της ιστορίας, αλλά μετά από μερικές αποτυχίες(2-3 νομίζω) εμφανίζεται ένα μήνυμα όπου μπορείς να κάνεις skip και να προχωρήσεις. Εγώ τη μία την παρέλειψα έτσι κατά λάθος. Την έπαιξα μετά βέβαια.

Εγω μια φορα εχασα εκει με τις ναπαλμ μοτοτοφ και μια στο πιο πανω βιντεο την δευτερη τις καθαρισα και τις 2. Ηδη εχω ξεπαστρεψει 8 ορδες του χαρτη 3 στο Νοτο και 5 στο Βορρα στην περιοχη του Mike. Ευκολες μου φαινονται δεν ξερω δηλαδη πιστευω οτι αν το ειχα τιποτα στο normal δυσκολια θα βαριομουν τις μαχες χαιρομαι που το εβαλα στο δυσκολο 2 να υπαρχει και λιγο challenge. Με μοχλο φανταζομαι οτι θα ειναι δυσκολο με ποντικι στοχευεις με ακριβεια και γινεται πιο ευκολο το παιχνιδι. Δεν ηξερα οτι τις εβγαζε στο χαρτη πριν να τελειωσει η ιστορια και τωρα που βλεπω τα κοκκινα τριγωνα στο χαρτη θελω πρωτα να καθαρισω ολες τις ορδες και μετα να παω στην κεντρικη ιστορια βαραει το OCD που κανω τα παντα στον χαρτη και μετα παω στην βασικη ιστορια οπως σε καθε παιχνιδι. Απο οπλα αυτο το βασικο που εχω δεν το αλλαζω με τιποτα ατελειωτες σφαιρες και κανει τρελο damage στα σωστα σημεια. Αν εχουμε και ναπαλμ απλες μοτολοφ και βομβες φευγουν για πλακα οι ορδες. Ενας απειρος gamer ομως θα δυσκολευτει ειδικα αν παιζει για πρωτη φορα ενα τετοιο παιχνιδι και θα τα χασει.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Arkin είπε

Εγω μια φορα εχασα εκει με τις ναπαλμ μοτοτοφ και μια στο πιο πανω βιντεο την δευτερη τις καθαρισα και τις 2. Ηδη εχω ξεπαστρεψει 8 ορδες του χαρτη 3 στο Νοτο και 5 στο Βορρα στην περιοχη του Mike. Ευκολες μου φαινονται δεν ξερω δηλαδη πιστευω οτι αν το ειχα τιποτα στο normal δυσκολια θα βαριομουν τις μαχες χαιρομαι που το εβαλα στο δυσκολο 2 να υπαρχει και λιγο challenge. Με μοχλο φανταζομαι οτι θα ειναι δυσκολο με ποντικι στοχευεις με ακριβεια και γινεται πιο ευκολο το παιχνιδι. Δεν ηξερα οτι τις εβγαζε στο χαρτη πριν να τελειωσει η ιστορια και τωρα που βλεπω τα κοκκινα τριγωνα στο χαρτη θελω πρωτα να καθαρισω ολες τις ορδες και μετα να παω στην κεντρικη ιστορια βαραει το OCD που κανω τα παντα στον χαρτη και μετα παω στην βασικη ιστορια οπως σε καθε παιχνιδι. Απο οπλα αυτο το βασικο που εχω δεν το αλλαζω με τιποτα ατελειωτες σφαιρες και κανει τρελο damage στα σωστα σημεια. Αν εχουμε και ναπαλμ απλες μοτολοφ και βομβες φευγουν για πλακα οι ορδες. Ενας απειρος gamer ομως θα δυσκολευτει ειδικα αν παιζει για πρωτη φορα ενα τετοιο παιχνιδι και θα τα χασει.

δεν ειναι ολες οι ορδες ιδιες...καποιες ειναι πολυ μεγαλες , συνολο ειναι 40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιλάμε για απίθανη παιχνιδούρα, έχω πωρωθεί. Δίνει μαθήματα σε κάποιες εταιρίες (γκουχου γκούχου Ubisoft) πως πρέπει να είναι τα open world games.

Και παρόλο που η θεματολογία με zombies έχει πολυφορεθεί, το συγκεκριμένο παιχνίδι δείνει μια αίσθηση φρεσκαδούρας, ειδικά όταν αλλάζει setting. Και έχει και μεγάλη διάρκεια.

Τώρα πως η sony δεν έδωσε το ok για sequel, είναι πραγματικά ανεξήγητο. 

Επεξ/σία από gregpec2
  • Like 5
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Τώρα πως η sony δεν έδωσε το ok για sequel, είναι πραγματικά ανεξήγητο. 

Τραγικη Sony απλα...φανς και κοινοτητα διψουσαν για το δευτερο μερος αλλα οι Γιαπωνεζοι πετανε χαρταετο μου φαινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καθαρισα με την πρωτη και την SawMill horde στην αποστολη που παμε για το λιπασμα για το φορτηγο. Στο τελος του βιντεο ενω το τραβηξα ολο ειχε γεμισει ο ssd και εκοψε ενα σημειο λιγο πριν τελειωσω 2-3 λεπτα. Δεν ηταν δυσκολη γενικα και ηταν ακριβως 500 ζομπι πουλησα ολα τα αυτια πριν παω και στο τελος ειχα ακριβως 500 οταν πηγα να τα ξανα πουλησω. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Το red dead 2 ειναι 170 ωρες το days gone ειναι 70-80. Η μιση διαρκεια ειναι απο το RDR 2.

Για το RDR2, φαντάζομαι εννοείς το 100% με όλα τα collectibles/challenges. Γιατί εμένα μου πήρε γύρω στις 75h για να κάνω όλα τα βασικά side/stranger missions + main story. https://howlongtobeat.com/game?id=27100.

Αλλά όπως και να έχει, το days gone είναι ξεκάθαρα μικρότερο: https://howlongtobeat.com/game?id=38003.

Επεξ/σία από >-Nosakos<-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...