Προς το περιεχόμενο

Παραγγελία gpu και αύξηση τιμής?


redbighunter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω να πω την αληθεια δεν καταλαβαίνω γιατι δεν πηρατε ετοιμοπαραδοτες? Εμενα η καρτα μου σε 6-7 ημερες ηρθε απο Γερμανια. Ουτε να περιμενω 3 μηνες ουτε τιποτα. 

Επεξ/σία από Herald
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, Herald είπε

Εγω να πω την αληθεια δεν καταλαβαίνω γιατι δεν πηρατε ετοιμοπαραδοτες? Εμενα η καρτα μου σε 6-7 ημερες ηρθε απο Γερμανια. Ουτε να περιμενω 3 μηνες ουτε τιποτα. 

Αν η κάρτα δεν είναι vfm έχει χαμηλά fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Herald είπε

Εγω να πω την αληθεια δεν καταλαβαίνω γιατι δεν πηρατε ετοιμοπαραδοτες? Εμενα η καρτα μου σε 6-7 ημερες ηρθε απο Γερμανια. Ουτε να περιμενω 3 μηνες ουτε τιποτα. 

Γιατι που υπάρχουν ετοιμοπαραδοτες οι νέες κάρτες? Γερμανία από πιο site εννοείς? Mindfactory? 

15 λεπτά πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Αν η κάρτα δεν είναι vfm έχει χαμηλά fps.

Vfm δεν υπάρχει καν στο λεξιλόγιο αυτή την περίοδο. Κάποιος που θέλει να πάρει κάρτα αυτή την περίοδο γνωρίζει ότι θα πληρώσει καλό καπέλο, αν υποθέσουμε ότι καταφέρει να βρει κάπου διαθέσιμη. . Αλλά ακόμη και για τα δεδομενα της περιόδου που διανύουμε  υπαρχουν κάποια όρια, ε δεν νομίζω να θέλει να πληρώσει κάνεις ας πούμε 1500 ευρώ μια 3070 νταξ είπαμε. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Vfm δεν υπάρχει καν στο λεξιλόγιο αυτή την περίοδο. Κάποιος που θέλει να πάρει κάρτα αυτή την περίοδο γνωρίζει ότι θα πληρώσει καλό καπέλο, αν υποθέσουμε ότι καταφέρει να βρει κάπου διαθέσιμη. . Αλλά ακόμη και για τα δεδομενα της περιόδου που διανύουμε  υπαρχουν κάποια όρια, ε δεν νομίζω να θέλει να πληρώσει κάνεις ας πούμε 1500 ευρώ μια 3070 νταξ είπαμε. 

Συμφωνώ απολύτως. Απλώς υπήρχαν κάρτες με +100 +200 και δεν ψωνίζανε επειδή λέγανε για σομπρέρο.

Τελικά το κατοστάρικο ήταν πηλίκιο όπως αποδείχτηκε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DiaperCh@nger101 είπε

Συμφωνώ απολύτως. Απλώς υπήρχαν κάρτες με +100 +200 και δεν ψωνίζανε επειδή λέγανε για σομπρέρο.

Τελικά το κατοστάρικο ήταν πηλίκιο όπως αποδείχτηκε.

Μου φαινεται οτι οσο το καθυστερει κανεις αυτη την περιοδο τοσο μεγαλωνει και το καπελο, εχω την εντυπωση οτι η κατασταση οχι απλα δεν δειχνει να στρωνει αλλα συνεχιζει να παει προς το χειροτερο.

Οσοι προλαβανε και ψωνισανε απο day one ητανε οι υπερτυχεροι της υποθεσης οπως αποδειχτηκε στην πορεια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα δεν πηρα τοτε, γιατι επαιζε αρκετα πολυ νομιζω, πως οταν φτιαξει η διαθεσιμοτητα θα φτιαξουν και οι τιμες. Που να ξεραμε τι θα γινοταν μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Γιατι που υπάρχουν ετοιμοπαραδοτες οι νέες κάρτες? Γερμανία από πιο site εννοείς? Mindfactory? 

Σημερα λογικά πουθενα. Αλλα εδω γράφεται οτι περιμενετε επι 3 μηνες, οποτε δεν παράγγειλατε σημερα. Πριν 3 μηνες υπηρχαν ετοιμοπαραδοτες 3070ες και 3090ες σε "καλες" τιμες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Herald είπε

Σημερα λογικά πουθενα. Αλλα εδω γράφεται οτι περιμενετε επι 3 μηνες, οποτε δεν παράγγειλατε σημερα. Πριν 3 μηνες υπηρχαν ετοιμοπαραδοτες 3070ες και 3090ες σε "καλες" τιμες. 

Δεν είμαι μέσα στα παιδιά που μετράνε 3 μήνες  αναμονής , αλλά φαντάζομαι όταν κάνανε το κλικ της παραγγελίας δεν περιμενανε  οτι 3 μήνες αργότερα θα είναι ακόμα στην αναμονη. Επίσης Γερμανία που λες εσύ, αναφέρεσαι στο midfactory φαντάζομαι. Πως θα ψωνίσει κάποιος από εκεί χωρίς να έχει επαγγελματικό αφμ? 

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Δεν είμαι μέσα στα παιδιά που μετράνε 3 μήνες  αναμονής , αλλά φαντάζομαι όταν κάνανε το κλικ της παραγγελίας δεν περιμενανε  οτι 3 μήνες αργότερα θα είναι ακόμα στην αναμονη. Επίσης Γερμανία που λες εσύ, αναφέρεσαι στο midfactory φαντάζομαι. Πως θα ψωνίσει κάποιος από εκεί χωρίς να έχει επαγγελματικό αφμ? 

Υπάρχουν και άλλα καταστήματα που δεν χρειάζονται. Caseking / Alternate.de. Υπάρχει και το alternate.nl  που είχε και πολύ χαμηλές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, valantis123 είπε

το Alternate.nl δεν στέλνει. βασικά μονο το .de στέλνει.

Νομιζω απο τα μεσα Γεναρη σταματησε το nl. Η απο το nl η απο το de πηρα την δικια μου τελη του 2020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Herald είπε

Νομιζω απο τα μεσα Γεναρη σταματησε το nl. Η απο το nl η απο το de πηρα την δικια μου τελη του 2020

Απο Νοεμβρη που μιλησα με όλα μόνο το .de μου είπε ναι. και εσυ απο οτι θυμάμαι απο .de  την ειχες πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Απο Νοεμβρη που μιλησα με όλα μόνο το .de μου είπε ναι. και εσυ απο οτι θυμάμαι απο .de  την ειχες πάρει.

Δεν θυμαμαι καθολου, μπορει και να εχεις δικιο. Θα κοιταξω το email μετα για επιβεβαιωση

 

Edit : 20 Νοεμβρίου απο de την τσιμπησα. 

 

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Pwpwpw είπε

Δεν είμαι μέσα στα παιδιά που μετράνε 3 μήνες  αναμονής , αλλά φαντάζομαι όταν κάνανε το κλικ της παραγγελίας δεν περιμενανε  οτι 3 μήνες αργότερα θα είναι ακόμα στην αναμονη. Επίσης Γερμανία που λες εσύ, αναφέρεσαι στο midfactory φαντάζομαι. Πως θα ψωνίσει κάποιος από εκεί χωρίς να έχει επαγγελματικό αφμ? 

Tο mindfactory θέλει εππαγελματικό αφμ? Μπορείς να πάρεις χωρίς φπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, alexx είπε

Tο mindfactory θέλει εππαγελματικό αφμ? Μπορείς να πάρεις χωρίς φπα?

Αν πας να κάνεις παραγγελία ζητάει αφμ επαγγελματικό, αν δεν έχεις δεν μπορείς να παραγγείλεις. Για χωρίς ΦΠΑ δεν γνωρίζω αν γίνετε. Λιανική πάντως στην Ελλάδα απο midfactory δεν μπορείς να ψωνίσεις αν δεν έχεις επαγγελματικό αφμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...