Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου εως 22 χιλιαρικα.


anso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, terry308 είπε

999/110ps 

Από τα online διαθέσιμα στα 22,434€ χωρίς έξοδα πινακίδων και κάτι ακόμα ...αυτός είναι ο  εξοπλισμός  , από αντιπροσωπεία δε ξέρω αν βρει κάτι καλύτερο

δε θα εδινα 22κ για 999cc...

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 209
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

51 λεπτά πριν, terry308 είπε

Δεν αγοράζεις πουκάμισο σε μέγεθος αλλού όμως....  εσύ θα το χρυσοπληρωσεις, αν εσένα δε σου κάθεται καλά πόση σημασία έχει αν εμένα μου πάει γάντι για τα θέλω μου; 

Ο καθένας έχει το σωματοτυπο του, τα γούστα του, τις γκ@@λες του, τα κολλήματα του,ανεκπλήρωτα όνειρα, απωθημένα κτλ κτλ. 

Εγώ θα σου πω να δεις μοντέλα cng φυσικού αερίου, για να έχεις οικονομική μετακίνηση, άλλος θα σου πει το αμάξι που του έχει μείνει απωθημένο αλλά λόγω χ-ψ γεγονότων δεν μπορεί να το αποκτήσει.. 

Κάνεις μια λίστα με αυτά που σε ενδιαφέρουν και ξεκινάς επαφές με αντιπροσωπείες για προσφορές (τουλάχιστον 2 ξεχωριστές, άλλων νομών) και φυσικά test drives, που και πάλι με ένα απλό td δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα. 

Αν πας όπου σε τραβάει το μάτι, κι όχι η καρδιά για όταν είναι να οδηγήσεις να έχεις χαμόγελο πλατύ και να το απολαμβάνεις ΟΔΗΓΙΚΑ, τότε πάρε ότι σου αρέσει... αλλιώς έχεις "τρέξιμο" +&- σε χαρτί και τελική απόφαση ΔΙΚΗ ΣΟΥ! 

Προσωπικά στα 22Κ θα κοιτούσα τα νέο leon, νέο Α3, octavia & Kamiq όλα σε φυσικό αέριο.... μεταχειρισμένο όχι!! 

Συμφωνω σ οτι λες και οπως τα θετεις αλλα ξαναλεω καθε πληροφορια ειναι δεκτη.πχ οριστε δεν ειχα μπει καν στο μουντ να δω σκοντα η σεατ.δεν ειπα να παρετε αποφαση για μενα απλα να χω μια πιο γενικη εικονα

15 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Sorry έκανα ένα λάθος, δεν έβαλα το λινκ...😅

 

Πολυ ωραιο και αναλυτικό να σαι καλα

51 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

https://www.car.gr/classifieds/cars/?fs=1&make=1&model=19&registration-from=>2017&mileage-to=<90000&engine_power-from=>120

 

τα αυτοκινητα εχουν πλεον τελει βασει ρυπων και οχι κυβισμου

Ευχαριστώ θα το χω υπόψιν μου δεν το ξερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, anso είπε

Πολυ ωραιο αμαξι ειδικα το εσωτερικο του είναι απιστευτα ωραιο

Κοιτουσα το gt line το 208 η αληθεια ειναι.δε ξερω μεσα δε με ξετρελαίνει τοσο.

Η αληθεια ειναι κ γω περισσότερο για Τζουλιέτα με κοβω και μετά α3 κ civic τα οποία ανεβαίνει και η τιμη τους.δυστυχως τεστ ντραιβ δεν εχω μπορέσει να κάνω ακόμα λογω του κοβιντ.μολις βρω ευκαιρια θα παω να δοκιμάσω giulietta,c-hr,civic,208,a3 .ποια έκδοση ειχες οδηγησει;

Μωρε μ αρεσει και το α3 και το σιβικ και η Τζουλιέτα και το c-hr απλα θελω και μια γενική εικονα για οποιον έχει ιδέα.περιμενω λιγο να ανοιξει η μετακινηση για να ξεκινησω κ μερικα τεστ ντραιβ η αληθεια ειναι

Σορρυ αλλα το σιβικ εχει τα χαλια του εμφανισιακά και μεσα και εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Σορρυ αλλα το σιβικ εχει τα χαλια του εμφανισιακά και μεσα και εξω.

Νταξ μεσα δεν ξετρελαθηκα που το δα και σήμερα.αλλα εξωτερικα εχει μια άποψη 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, terry308 είπε

999/110ps 

Από τα online διαθέσιμα στα 22,434€ χωρίς έξοδα πινακίδων και κάτι ακόμα ...αυτός είναι ο  εξοπλισμός  , από αντιπροσωπεία δε ξέρω αν βρει κάτι καλύτερο

Ευκολη επιλογη τοτε. Audi A3 απο μενα 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα λεφτά παίρνεις i30 n line με 160 ίππους  με πολύ καλύτερο εξοπλισμό ,( δεν ξέρω βέβαια αν έχει πατάκια οπως το audi....,) αν δεν έχεις κόλλημα με τις μάρκες.

Επεξ/σία από giorgosvet
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, giorgosvet είπε

Σε αυτά τα λεφτά παίρνεις i30 με 160 ίππους  με πολύ καλύτερο εξοπλισμό ,( δεν ξέρω βέβαια αν έχει πατάκια οπως το audi....,) αν δεν έχεις κόλλημα με τις μάρκες.

Το χιουνταϊ εχει όμως πατάκια να φανταστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά σε αυτό το εύρος χρημάτων θα πήγαινα σε corolla hybrid. Μου αρέσει και εμφανισιακά, είναι οικονομικό και αξιόπιστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

a class απο μενα. το πιο εμπορικο με διαφορα σε σχεση με τα αλλα που σκεφτεσαι και πολυ αξιοπιστο και καλη ποιοτητα κατασκευης στο εσωτερικο

 

Επεξ/σία από marios1515
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...