Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου εως 22 χιλιαρικα.


anso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Dpan.9 είπε

Προσωπικά σε αυτό το εύρος χρημάτων θα πήγαινα σε corolla hybrid. Μου αρέσει και εμφανισιακά, είναι οικονομικό και αξιόπιστο..

24 χιλιάρικα παει πανω κατω

39 λεπτά πριν, marios1515 είπε

a class απο μενα. το πιο εμπορικο με διαφορα σε σχεση με τα αλλα που σκεφτεσαι και πολυ αξιοπιστο και καλη ποιοτητα κατασκευης στο εσωτερικο

 

Θεωρώ πλεον πως ολα είναι αξιόπιστα.το καλο ειναι οτι εχουν καλη τιμη μεταπώλησης μετα

34 λεπτά πριν, adi32 είπε

Ρε παιδια τι 110 αλογα ? Στο 2000 ειμαστε ?

 

Αλλιως τα τότε 110 αλογα θεωρω κ αλλιως τωρα αλλα εχεις ενα ποιντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, CHR μακριά... Πολύ εφέ κ αποδόσεις πολύ χαμηλές με πολύ θόρυβο.... Jullietta κλασσικό... Αλλά δεν παύει να είναι ιταλικο=ζημιές.. Θα σου πρότεινα με κλειστά μάτια Α3.. Πολύ καλά κρατήματα κ πολύ νορμάλ κατανάλωση.. Εάν είναι κ σε diesel ακόμα περισσότερο... 

Αυτά από εμένα 

1 ώρα πριν, Dpan.9 είπε

Προσωπικά σε αυτό το εύρος χρημάτων θα πήγαινα σε corolla hybrid. Μου αρέσει και εμφανισιακά, είναι οικονομικό και αξιόπιστο..

Δεν έχει καλή κατανάλωση στο δρόμο..πολυ υψηλή κατανάλωση κ θόρυβο.. Στα 130 κ πάνω βγάζει μουγκρητό.... Στην πόλη όμως είναι αθόρυβο... Εγώ είχα την έκδοση 1.8 με αυτόματο κιβώτιο κ απογοτευτηκα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις να κάνεις έναν άνθρωπο χαρούμενο (τον πωλητή) πάρε τη gullieta. Για μένα δες τη νέα bmw σειρά 1 που ξεκινάει από 22500 ευρώ με πολυ αξιοπρεπή εξοπλισμό. Πανέμορφη, στιβαρή και φοβερό τιμόνι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GioZ76 είπε

Καλησπερα, CHR μακριά... Πολύ εφέ κ αποδόσεις πολύ χαμηλές με πολύ θόρυβο.... Jullietta κλασσικό... Αλλά δεν παύει να είναι ιταλικο=ζημιές.. Θα σου πρότεινα με κλειστά μάτια Α3.. Πολύ καλά κρατήματα κ πολύ νορμάλ κατανάλωση.. Εάν είναι κ σε diesel ακόμα περισσότερο... 

Αυτά από εμένα 

Δεν έχει καλή κατανάλωση στο δρόμο..πολυ υψηλή κατανάλωση κ θόρυβο.. Στα 130 κ πάνω βγάζει μουγκρητό.... Στην πόλη όμως είναι αθόρυβο... Εγώ είχα την έκδοση 1.8 με αυτόματο κιβώτιο κ απογοτευτηκα.. 

Κοιτα στη Τζουλιέτα δεν ισχυει αυτο για τα ιταλικά αυτοκίνητα.οσοι γνωστοι μου εχουν δεν εχουν μέχρι στιγμής καποιο θεμα.για προηγούμενα μοντελα ναι θα συμφωνήσω

46 λεπτά πριν, dirtybits είπε

Αν θέλεις να κάνεις έναν άνθρωπο χαρούμενο (τον πωλητή) πάρε τη gullieta. Για μένα δες τη νέα bmw σειρά 1 που ξεκινάει από 22500 ευρώ με πολυ αξιοπρεπή εξοπλισμό. Πανέμορφη, στιβαρή και φοβερό τιμόνι.

Γιατί να κάνω χαρούμενο τον πωλητή;εχω ακούσει γενικα τα καλύτερα για την οδηγική συμπεριφορά της τζουλιετας.η αλήθεια ειναι η bmw ξεφευγει ομως.ξεκιναει απο 22,5 οπως ειπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Άντε ας το πώ και εγώ , το νέο Seat Leon το έχεις δεί ? Στην τιμή που λές με τούμπανο εξοπλισμό 1.5 150 αλόγατα

Συμφωνώ απολυτα να ξερεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

Άντε ας το πώ και εγώ , το νέο Seat Leon το έχεις δεί ? Στην τιμή που λές με τούμπανο εξοπλισμό 1.5 150 αλόγατα

Ενδιαφέρεται και για μεταχειρισμένο.... 😉😉😉

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, adi32 είπε

Ψιλοκακασχημο 

 

leon-01.jpg

Καλά προφανώς γούστα είναι αυτά και δεν το λέω ως κάτοχος αλλά είναι από τα αμάξια που χάνουν στις φωτογραφίες ( το είχα ξαναπεί κάτι μήνες πριν το αγοράσω όταν το είδα πρώτη φορά από κοντά)

Αλλά δεν χάνει κάτι ο ts να πάει να το δει από κοντά και να το οδηγήσει κιόλας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...