Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου εως 22 χιλιαρικα.


anso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, sarakats85 είπε

Off topic..προσωπικα δεν αλλάζω αυτοκίνητο ανά 7 χρόνια..

Δε λέει για εσένα , αλλά για τον ίδιο ότι δεν χρειάστηκε τίποτα 7 χρόνια που το είχε/έχει στη κατοχή του , ότι ήταν μάλλον τυχερός , ενώ των άλλων "χαλούσαν"...

Επεξ/σία από terry308
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, terry308 είπε

Πόσο επαρχία είσαι; Τι ταξίδια κάνεις; 

999κ και 90 ps έχω, παω άνετα τα ταξίδια μου, ακόμα και τα μηνιαία 420+420χλμ για 3-4ημερο

θα ήθελα βέβαια 120-130 ps για μεγαλύτερη άνεση...

το leon fr σα του tsofras νομίζω ότι πρέπει να το δεις από κοντά 

Κορινθία εννοώ οταν λέω επαρχία.πολλες φορες ανεβαινω αθηνα και μεγαλα ταξιδια κανω 2-3 φορες το χρονο.βεβαια τωρα εχουμε κοβιντ οποτε τα χω ξεχασει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, terry308 είπε

Δε λέει για εσένα , αλλά για τον ίδιο ότι δεν χρειάστηκε τίποτα 7 χρόνια που το είχε/έχει στη κατοχή του , ότι ήταν μάλλον τυχερός , ενώ των άλλων "χαλούσαν"...

Οφ τοπικ παλι.Γνωρίζεστε προσωπικά με τον φίλο?Ότι λέω τα λέω επειδή εργάζομαι στον χώρο του αυτοκινήτου.Απο εκεί και πέρα ο καθένας κάνει ότι πιστεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, sarakats85 είπε

Μακρυά από alfa romeo μιας και για το παραμικρό ανταλλακτικο θα πάρεις μόνο γνήσιο (ημιτασιον ελάχιστα).Έστω και μια φορά να μπείτε όλοι εσείς σε alfa 5ετιας θα καταλαβετε γιατί αυτή η μάρκα είναι για αυτούς που έχουν όρεξη να ασχολούνται με επισκευές κτλπ. Το ίδιο ισχύει και για audi μιας και εριξε τις τιμές και ταυτόχρονα την ποιότητα με ότι συνεπάγεται αυτό.. Κλείνοντας να σου πω από πρόσωπικη εμπειρία μην αγοράσεις τρικυκυλινδρο ειδικά πετρελαίο..καλή τύχη σου εύχομαι και ότι αγοράσεις να σου βγει καλό!!!!

Ακουω συνεχεια για αλφα ρομεο τα ιδια αλλα οταν φερνω στο τραπεζι την Τζουλιέτα μου λενε ολοι καλα λογια κ οτι δεν εξναι σαν τα άλλα της αλφα ρομεο.

15 λεπτά πριν, karaLRS είπε

Μάλλον θα ήμουν τυχερός κάτοχος της giullieta για 7 χρόνια....

Για Τζουλιέτα ολοι μου λενε τα καλυτερα η αληθεια ειναι .κ ειναι κ πολυ φινετσατο αμαξι.

10 λεπτά πριν, KoreanW είπε

Audi A3
19-audi-a3-sportback-2020-uk-fd-engine.j

VW Golf
VW%20Golf%208%201.5%20130ps_%20033.jpg

SEAT Leon
DY70DVA9.jpg

Skoda Octavia
17-skoda-octavia-hatchback-2020-uk-fd-en

Σα να βλέπω τα ιδια ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, anso είπε

Για Τζουλιέτα ολοι μου λενε τα καλυτερα η αληθεια ειναι .κ ειναι κ πολυ φινετσατο αμαξι.

Ούτε εμένα έχει βγάλει την παραμικρή βλάβη. Αν δεν πας σε καινούριο αν βρεις καμία sport pack 170 hp με λίγα χλμ από ιδιώτη κυρίως πάρτη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το vitara ενδιαφέρων εξωτερικά αλλα εσωτερικα νταξ μου ναι αδιάφορο.

Για το c-hr δεν εχω ακουσει καλα λογια οοως αβολο και ορατότητα απο μεσσαιο καθρέφτη για πισω καθως και οτι δεν τραβαει τοσο.

Golf όσο καλα λογια και να ακουσω προσωπικα σαν γουστο δικο μου δε μ αρεσει καθολου.

Η Τζουλιέτα ειναι ενα αμαξι που μ αρεσει αρκετα αλλα πλεον μονο μεταχειρισμένο μπορω να βρω.ναι μεν υπάρχουν ελαφρως μεταχειρισμενα και σε τιμη πολυ λιγοτερη απο τα 22 χιλιαρικα.παιζουν 15-18 χιλιαρικα κ εχω ακουσει τα καλυτερα για οδηγική συμπεριφορα και καταναλωση ειτε σε βενζινη ειτε σε πετρελαιο.

Το λεον το ειχα στην απ εξω αλλα τελικα ειναι ενα πανεμορφο,δυνατο κ ολοκληρομενο αμαξι.

Civic ωραιο αμαξι αλλα κ αυτο χανει λιγο εσωτερικα κ πισω .εχω ακουσει για μεγαλυτερη καταναλωση σε σχεση με τ αλλα που κοιταω.

Α3 πανεμορφο μεσα,γενικα ωραιο αμαξι αλλα 22-24 χιλιαρικα για 1000αρι 110 αλογα απλή εκδοση;

Ι30φαστμπακ ωραιο αλλα οχι τοσο στα γουστα μου θεωρω.

Corsa,yaris,208 μου φαινονται αρκετα μικρα.

A-class θεωρώ ξεφεύγουν σε τιμη 

Για το κορολα όπως αναφερατε ειχα κ γω ακουσει για τον θορυβο και την καταναλωση.

Αλλα που μου φανηκαν ενδιαερων ειναι το puma & το focus .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, anso είπε

Ακουω συνεχεια για αλφα ρομεο τα ιδια αλλα οταν φερνω στο τραπεζι την Τζουλιέτα μου λενε ολοι καλα λογια κ οτι δεν εξναι σαν τα άλλα της αλφα ρομεο.

Για Τζουλιέτα ολοι μου λενε τα καλυτερα η αληθεια ειναι .κ ειναι κ πολυ φινετσατο αμαξι.

Σα να βλέπω τα ιδια ειναι.

Στη δουλειά (300+ άτομα) την έχουν τουλάχιστον 4 , 0 προβλήματα, 0 παράπονα, όλοι κατενθουσιασμενοι, fun to drive όχημα λένε κι έχουν χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο... νέοι και νέες έως 27 ετών. 

Ίδια οικογένεια είναι αφού 😉 

Κορινθία, οπότε σκέφτεσαι καθόλου το πετρέλαιο;; ή μόνο βενζίνη; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adi32 είπε

Ούτε εμένα έχει βγάλει την παραμικρή βλάβη. Αν δεν πας σε καινούριο αν βρεις καμία sport pack 170 hp με λίγα χλμ από ιδιώτη κυρίως πάρτη 

Σε τι βγαινει αυτη η εκδοση;1400 βενζινη;κ τι χρονολογιας;

1 λεπτό πριν, terry308 είπε

Στη δουλειά (300+ άτομα) την έχουν τουλάχιστον 4 , 0 προβλήματα, 0 παράπονα, όλοι κατενθουσιασμενοι, fun to drive όχημα λένε κι έχουν χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο... νέοι και νέες έως 27 ετών. 

Ίδια οικογένεια είναι αφού 😉 

Κορινθία, οπότε σκέφτεσαι καθόλου το πετρέλαιο;; ή μόνο βενζίνη; 

Κοιτα κλεινω προς πετρελαιο η αληθεια ειναι.

Νταξ δεν ειμαι κατω απο 27 .ειμαι 32 αλλα δε νομιζω οτι σταματαει ποτέ το fun to drive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, anso είπε

Σε τι βγαινει αυτη η εκδοση;1400 βενζινη;κ τι χρονολογιας;

Ναι βενζίνη 1400 170 άλογα distingtive sport pack με τα σκούρα φώτα. Πρέπει έβγαινε μέχρι το 2015 νομίζω. Μετά έβγαζε με τα 150 άλογα 

https://www.car.gr/classifieds/cars/?fs=1&make=1&model=19&engine_size-to=<1400&engine_power-from=>170&pg=1&sp=1048

 

Και αυτή είναι απίστευτη σε εμφάνιση 

Screenshot_20190820-095351_1~01.jpg

Επεξ/σία από adi32
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, anso είπε

Κοιτα κλεινω προς πετρελαιο η αληθεια ειναι.

Πάτρα πας καθόλου; Ψαθοπυργο έχει ανοίξει πρατήριο φυσικού αερίου cng (όχι υγραέριου lpg) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, terry308 είπε

Πάτρα πας καθόλου; Ψαθοπυργο έχει ανοίξει πρατήριο φυσικού αερίου cng (όχι υγραέριου lpg) 

Παω καμια βολτα αλλα γιατι ρωτας;να βαζα αεριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, anso είπε

Παω καμια βολτα αλλα γιατι ρωτας;να βαζα αεριο;

Να έπαιρνες έτοιμο εργοστασιακό με φυσικό αέριο (όχι υγραεριο το ξαναγράφω) και μετα βάζεις και Αθήνα που ανεβαίνεις συχνά, όπως λες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, terry308 είπε

Να έπαιρνες έτοιμο εργοστασιακό με φυσικό αέριο (όχι υγραεριο το ξαναγράφω) και μετα βάζεις και Αθήνα που ανεβαίνεις συχνά, όπως λες. 

Καμια προταση για φυσικο αεριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...