Προς το περιεχόμενο

Βελτιώσεις - Μετατροπές - Αναβαθμισεις - Πατέντες όλα εδώ!


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορίστε και η πρώτη μόντα στο Leon :D (δεν μπορώ να βλέπω τα διαφημιστικά πλαίσια των πινακίδων , είχα πάρει και άλλη μία αλλά ήταν fail και δεν κατάφερα να βάλω την πινακίδα με τίποτα οπότε το πλαίσιο πήγε κατευθείαν ανακύκλωση)

IMG20210325170653.jpg.0a5da1a9392a6079c52f4a863e3ef5e1.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ορίστε και η πρώτη μόντα στο Leon :D (δεν μπορώ να βλέπω τα διαφημιστικά πλαίσια των πινακίδων) 

+1 

Είναι αυτή που είχες, απλά την έντυσες με αυτοκόλλητο ή το πήρες καινούργιο έτοιμο το πλαίσιο;; κόστος; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, terry308 είπε

+1 

Είναι αυτή που είχες, απλά την έντυσες με αυτοκόλλητο ή το πήρες καινούργιο έτοιμο το πλαίσιο;; κόστος; 

Αγόρασα καινούρια

Στην αρχή αγόρασα αυτή με 5ε η οποία κατέληξε στην ανακύκλωση , δεν έμπαινε η πινακίδα στο πλαίσιο με τίποτα

https://www.kokkinoplitis.gr/πλαίσιο-πινακίδας-carbon_p3752.html

Και μετά αγόρασα αυτή με 4ε και η τοποθέτηση πανεύκολη σαν αυτή της αντιπροσωπείας

https://www.kokkinoplitis.gr/πλαίσιο-πινακίδας-carbon_p8830.html

Επεξ/σία από tsofras
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras Honest opinion, είναι άσχημο αδερφέ...:( Και είναι ασχημο γιατί δεν είναι καν carbon look, ούτε αυτό δε κατάφεραν, όχι τίποτε άλλο.

Καλύτερα ένα απλό ολόμαυρο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, eMike είπε

@tsofras Honest opinion, είναι άσχημο αδερφέ...:( Και είναι ασχημο γιατί δεν είναι καν carbon look, ούτε αυτό δε κατάφεραν, όχι τίποτε άλλο.

Καλύτερα ένα απλό ολόμαυρο... 

Προφανώς ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή. Εμένα δεν μου αρέσει η απλή μαύρη πλαστικούρα για αυτό πήρα αυτό . Προφανώς δεν είχα την εντύπωση ότι θα είχε carbon look απλά να σπάει η μαυρίλα

thx πάντως για το σχόλιο :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

Προφανώς ο καθένας έχει την γνώμη του και είναι σεβαστή. Εμένα δεν μου αρέσει η απλή μαύρη πλαστικούρα για αυτό πήρα αυτό . Προφανώς δεν είχα την εντύπωση ότι θα είχε carbon look απλά να σπάει η μαυρίλα

thx πάντως για το σχόλιο :)

Καλοπροαίρετο ήταν...φαντάζομαι δε χρειάζεται να το διευκρινίσω. :) 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, eMike είπε

Καλοπροαίρετο ήταν...φαντάζομαι δε χρειάζεται να το διευκρινίσω. :) 

 

 

εννοείται αυτό , ούτε καν πέρασε κάτι διαφορετικό απο το μυαλό μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δε τη βιδωνες απευθείας επανω στο αμαξι; στο Audi αυτο τους αναγκασα να κανουν, να μου λειπουν οι διαφημίσεις τους και τα πλαισια που με το καιρό κοπανανε και δημιουργουν τριγμούς...

στο σκοντα δε μπηκα στη διαδικασία γιατι ήταν βιαστικά όλα απο παραγγελία έως παραλαβή, αλλα στο πρώτο σερβις θα τους βαλω να τα φανε τα πλαισια τους και να τη βιδώσουν πανω στο αμαξι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, paylidis είπε

και δε τη βιδωνες απευθείας επανω στο αμαξι; στο Audi αυτο τους αναγκασα να κανουν, να μου λειπουν οι διαφημίσεις τους και τα πλαισια που με το καιρό κοπανανε και δημιουργουν τριγμούς...

στο σκοντα δε μπηκα στη διαδικασία γιατι ήταν βιαστικά όλα απο παραγγελία έως παραλαβή, αλλα στο πρώτο σερβις θα τους βαλω να τα φανε τα πλαισια τους και να τη βιδώσουν πανω στο αμαξι...

πρέπει να την τρυπήσω για να την βάλω κατευθείαν και την προτιμώ έτσι γιατί αν σε "φιλήσει" κάποιος δεν στραβώνει , επίσης μπορεί να αποθαρρύνει την αστυνομία για να στην βγάλει 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, tsofras είπε

πρέπει να την τρυπήσω για να την βάλω κατευθείαν και την προτιμώ έτσι γιατί αν σε "φιλήσει" κάποιος δεν στραβώνει , επίσης μπορεί να αποθαρρύνει την αστυνομία για να στην βγάλει 🤣

Τρύπα και πριτσινια εφαρμόζω χρόνια τώρα. Ποτέ δε βρέθηκε Τσέος με τρυπανακι μαζί του για να τις βγάλει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ποτέ δε βρέθηκε Τσέος με τρυπανακι μαζί του για να τις βγάλει 😂

Δε χρειάζεται, θα σε βάλει να τις βγάλεις μόνος σου 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...