Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 minutes ago, Velocity91 said:

Μόλις άλλαξε η κατάσταση σε εμένα σε in transit, 

06/04/2021 19:15

The parcel has left the parcel center.
Spain San Fernando de Henares (Madrid)

06/04/2021 19:15

The parcel was handed over to GLS.
Spain San Fernando de Henares (Madrid

Κοινώς τώρα το έλαβε το δέμα η GLS, δείτε και τα δικά σας άντε καλό μας ταξίδι...😄

Και μενα μια απο τα ιδια,
Παρομοιως!!!
Οι γνωστες με τα δεματα ποσο το υπολογιζετε να κανει μεχρι να παραλαβουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 202
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, steveevo είπε

Και μενα μια απο τα ιδια,
Παρομοιως!!!
Οι γνωστες με τα δεματα ποσο το υπολογιζετε να κανει μεχρι να παραλαβουμε?

Εγώ έκανα παραγγελία το poco x3 pro στις 25 Μαρτίου και το παρέλαβα από acs τη Δευτέρα 5 Απριλίου από goboo

Επεξ/σία από archiezulu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, archiezulu said:

Εγώ έκανα παραγγελία το poco x3 pro στις 25 Μαρτίου και το παρέλαβα από acs τη Δευτέρα 5 Απριλίου από goboo

Ωραιος, ευχαριστω για την ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες αργά το βράδυ έστειλα email στην goboo πως δεν τηρούνε την προνομιακή τιμή των preorder στο F3 στα 299 όπως διαφήμιζαν και το πουλούσαν κανονικά στα 349. Με το που ξυπνάω τσουπ! Τιμή στα 299. Το έκανα άμεσα παραγγελία, απλά αυτή τη φορά με έβαλε το σύστημα να πληρώσω όλο το ποσό και όχι τα 20 ευρώ για την κράτηση και εξόφληση του ποσού σε επόμενη φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Heartl3ss είπε

Χθες αργά το βράδυ έστειλα email στην goboo πως δεν τηρούνε την προνομιακή τιμή των preorder στο F3 στα 299 όπως διαφήμιζαν και το πουλούσαν κανονικά στα 349. Με το που ξυπνάω τσουπ! Τιμή στα 299. Το έκανα άμεσα παραγγελία, απλά αυτή τη φορά με έβαλε το σύστημα να πληρώσω όλο το ποσό και όχι τα 20 ευρώ για την κράτηση και εξόφληση του ποσού σε επόμενη φάση.

Καλησπέρα, σκέφτομαι να το αγοράσω κι εγώ άμεσα απο goboo αφου η τιμή του ειναι 300 πλεόν, αλλά απο θέμα εγγύησης δεν έχω καταλάβει τι παίζεται. Δηλαδή άμα πάθει κάτι πρέπει να το στείλω εξωτερικό ή μπορώ στην infoquest?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρεις μήπως κανείς γιατί το goboo  δεν έχει την έκδοση 8/256 και αν θα την έχει (για το F3);

Επεξ/σία από billyg599
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, afentiko είπε

poco f3 ή redmi note 10 pro? σε κάποια σημεία κερδίζει το ένα σε κάποια το άλλο, το θέμα είναι σαν σύνολο ποιο;

και εγω στην αρχη ηθελα το redmi note 10 pro μεχρι που βγηκετο poco f3. Ουσιαστικα ειναι τι θελεις. Αν θελεις ενα κινητο το οποιο ξερεις οτι για τουλαχιστον τρια χρονια θα δουλευει τελεια κια θα εχεις πολυ καλη εμπειρια με αυτο συν του 5g ειναι οτι πρεπει. Αν δεν σε νοιαζει ο τελειος επεξργαστης η το 5g και θελεις ενα κινητ οαπλης ψρησης με καλη καμερα στο συγκεκριμενο τοτε redmi note 10 pro . Εσυ διαλεγεις απλα δεν αμφισβητειτε το γεγονος πως το f3 ειναι πολυυ καλυυτερο απο το redmi note 10 pro απλ κερδιζει στην καμερα ελπιζω να βοηθησα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Mathews είπε

και εγω στην αρχη ηθελα το redmi note 10 pro μεχρι που βγηκετο poco f3. Ουσιαστικα ειναι τι θελεις. Αν θελεις ενα κινητο το οποιο ξερεις οτι για τουλαχιστον τρια χρονια θα δουλευει τελεια κια θα εχεις πολυ καλη εμπειρια με αυτο συν του 5g ειναι οτι πρεπει. Αν δεν σε νοιαζει ο τελειος επεξργαστης η το 5g και θελεις ενα κινητ οαπλης ψρησης με καλη καμερα στο συγκεκριμενο τοτε redmi note 10 pro . Εσυ διαλεγεις απλα δεν αμφισβητειτε το γεγονος πως το f3 ειναι πολυυ καλυυτερο απο το redmi note 10 pro απλ κερδιζει στην καμερα ελπιζω να βοηθησα.

 

Κάπως έτσι το σκέφτομαι κ γω. Κάνω όντως πολύ βασική χρήση, τηλέφωνα, ιντερνετ, σόσιαλς, χάρτες google και ελάχιστο gaming και με παιχνίδια της πλάκας, οπότε σκέφτομαι μήπως η δύναμη του f3 είναι overkill για μένα και πάω στο 10pro για την κάμερα που σίγουρα θα την αξιοποιήσω ακόμα και ας είναι και στα σόσιαλς μόνο. Από την άλλη σκέφτομαι ότι εδώ με καλύπτουν τα 12mp του mi A1 και ότι τα 48 του poco θα μου φαίνονται πολλά σκαλιά πάνω έτσι και αλλιώς 🤣

Επεξ/σία από afentiko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, afentiko είπε

Κάπως έτσι το σκέφτομαι κ γω. Κάνω όντως πολύ βασική χρήση, τηλέφωνα, ιντερνετ, σόσιαλς, χάρτες google και ελάχιστο gaming και με παιχνίδια της πλάκας, οπότε σκέφτομαι μήπως η δύναμη του f3 είναι overkill για μένα και πάω στο 10pro για την κάμερα που σίγουρα θα την αξιοποιήσω ακόμα και ας είναι και στα σόσιαλς μόνο

παντως για 50 ευρω διαφορα εχεις αρκετα οφελη αν σου περισσευουν βεβαια εγω δεν ηθελα να χαλασω πανω απο 250 πρπ σε κινητο αλλα τωρα ειπα να το κανω γιατι ειναι πανω στα μετρα μου το κινητο και βγαζει και ικανοποιητικες φωτογραφιες  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ήμουν ανάμεσα σε Poco X3 Pro και Redmi Note 10 Pro, αλλά επέλεξα το 10 Pro. Κυρίως λόγω οθόνης και καμερών. Βέβαια ξέρω ότι κοστίζει παραπάνω, αλλά θα περιμένω να πέσει γύρω στα 220€ μιας και δεν βιάζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχς πρόβλημα με το goboo μου λέει οτι βάζω λάθο ταχυδρομικό κώδικα που δεν παίζει και τα ίδια κάνει και σε έναν φίλο μου. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει, γιατί τα παιδιά ποιο πάνω μια χαρά είπαν ότι έκαναν παραγγελία.Φυσικά έστειλα και ένα email μακάρι να απαντήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Eleni-love είπε

Παιδιά έχς πρόβλημα με το goboo μου λέει οτι βάζω λάθο ταχυδρομικό κώδικα που δεν παίζει και τα ίδια κάνει και σε έναν φίλο μου. Ξέρει κανείς τι συμβαίνει, γιατί τα παιδιά ποιο πάνω μια χαρά είπαν ότι έκαναν παραγγελία.Φυσικά έστειλα και ένα email μακάρι να απαντήσουν

ναι εγω ας πουμε που μενω γαλατσι οταν εβαλα 11146 δεν μου το επαιρνε θελει κενο 111 46

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mathews είπε

ναι εγω ας πουμε που μενω γαλατσι οταν εβαλα 11146 δεν μου το επαιρνε θελει κενο 111 46

Οκ απίστευτο πως δεν το σκέφτηκα, είσαι τέλειος ευχαριστώ μόλις έφυγε παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...