Προς το περιεχόμενο

Poco F3/x3 pro


Fonaiver

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 09/04/2021 at 23:06, Velocity91 said:

Στο ίδιο φορτηγό είμαστε όλοι...χαχα

 Παιδιά αν δείτε πιο πάνω λέει και το νούμερο που θα πάρει με την acs όταν μπει Ελλάδα. Οπότε ίσως δεν περάσει από σταθμό Βουλγαρίας και μπει απευθείας Ελλάδα. Αν και πιστεύω ταξιδεύει για Βουλγαρία πρώτα.

 

Παιζει να ερθει και απευθειας ελλαδα δυο μερες εχουνε περασει και δεν εχουνε ανανεωσει το tracking. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, steveevo είπε

Παιζει να ερθει και απευθειας ελλαδα δυο μερες εχουνε περασει και δεν εχουνε ανανεωσει το tracking. 

Ανανέωσε ξανά, μόλις έφυγε από Βουλγαρία. Λογικά θα το δούμε σημερα-αυριο στην acs. 

Ακόμα να πάρω τα βιβλία από 5/4 από Αττική σε Αττικη, μου είπανε έως τις 14.... Ελπίζω το κινητό να έρθει πιο γρήγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, Velocity91 said:

Ανανέωσε ξανά, μόλις έφυγε από Βουλγαρία. Λογικά θα το δούμε σημερα-αυριο στην acs. 

Ακόμα να πάρω τα βιβλία από 5/4 από Αττική σε Αττικη, μου είπανε έως τις 14.... Ελπίζω το κινητό να έρθει πιο γρήγορα...

Και η acs απο που τα παραλαμβανει?
Λογικα θα κανει πιο γρηγορα γιατι ειναι αντικειμενο υψηλης αξιας οσοι παρελαβαν απο acs για μια μερα εγραψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, steveevo είπε

Και η acs απο που τα παραλαμβανει?
Λογικα θα κανει πιο γρηγορα γιατι ειναι αντικειμενο υψηλης αξιας οσοι παρελαβαν απο acs για μια μερα εγραψαν.

Έχει παραλάβει κόσμος; Μακάρι!!

Βλέπω έχει acs και στη Βουλγαρία....δεν ξέρω αν τα φέρνει νταλίκα της gls εδώ ή τα στέλνουν από εκεί με acs, το πιο λογικό είναι το το 2ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, afragorn είπε

Καλημέρα! Έχει κάνει κάποιος παραγγελία από amazon de; Έκανα χθες εγώ και αναρωτιέμαι πόσες μέρες θα θέλει...

Έριξα παραγγελία στις 29 Μαρτίου παρέλαβα 7 απριλίου πρωί Θεσσαλονίκη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, afragorn είπε

Καλημέρα! Έχει κάνει κάποιος παραγγελία από amazon de; Έκανα χθες εγώ και αναρωτιέμαι πόσες μέρες θα θέλει...

Πόσο το βρήκες εκεί; χρώματα είχε διαθεσιμότητα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, samsunglife είπε

Πόσο το βρήκες εκεί; χρώματα είχε διαθεσιμότητα; 

Το Poco X3 pro πήρα εγώ σε μπλε.

 

Τη Πέμπτη θα αναχωρήσει το πακέτο. Έχουν τρελή κίνηση και λόγω covid, καθυστερούν μου απάντησαν σε mail. Άμα έρθει πριν το Πάσχα θα είναι θαύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2021 στις 11:43 ΜΜ, steveevo είπε

Παιζει να ερθει και απευθειας ελλαδα δυο μερες εχουνε περασει και δεν εχουνε ανανεωσει το trackin

Φαίνεται στην acs πλέον, είναι Κ.Δ. Θεσσαλονίκης και μου έχει παράδοση Αθήνα έως 14/4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, samsunglife είπε

Στην acs δεν παίρνει καινούριο tracking number; πού το βρίσκουμε αυτό; 

Aν δεις στο tracking της gls, κάπου θα γράφει το νούμερο της acs . Σε εμένα το έβαλαν όταν το δέμα είχε φτάσει Ρουμανία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, afragorn είπε

Καλημέρα! Έχει κάνει κάποιος παραγγελία από amazon de; Έκανα χθες εγώ και αναρωτιέμαι πόσες μέρες θα θέλει...

εκανα εγώ στις 30/03 το μαυρο 256gb/8gb στα 350, δεν ειχε σαν επιλογη το 128gb δυστυχως. Μου το έστειλαν εχθές και λέει παράδοση μέχρι 22/04, έβαλα απλή αποστολή. Ξεκίνησε βέβαια απο ισπανία το δέμα οπότε ίσως το έστειλαν από εκεί γιατι στο αμαζον γερμανίας λέει δεν έχουν διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...